MĘSKIM OKIEM: Jak pachniesz, kiedy się nie umyjesz?

11 Października 2016

Z tym kojarzy się facetom Twój naturalny aromat. Nie wszyscy lubią ten zapach...

zapach brudnego ciała

Zapachy otaczają nas ze wszystkich stron, ale coraz mniej mają wspólnego z naturalnymi aromatami. Kosmetyki, płyny do płukania, perfumy - sztuczne i ukrywające prawdę. W większości nie zdajemy sobie sprawy, jak pachnie ludzkie ciało, kiedy pominiemy kolorowy żel pod prysznic, aromatyzowany szampon do włosów czy dezodorant. Nawet w sypialni jesteśmy narażeni na wdychanie chemii, zamiast upajania się feromonami. A gdyby tak udało się pozbyć wszystkich przeszkód i poczuć po prostu ludzkie ciało?

Wspólnie z kilkoma mężczyznami podejmujemy się trudnego wyzwania. Spróbujemy opisać kobiecą woń. Bez żadnych okrągłych słówek i metafor. Czy to na pewno przyjemny bukiet? Z czym nam się kojarzy? I czy rzeczywiście różni się od zapachu przeciętnego faceta? Wybaczcie niektórym szczerość, ale jeśli chodzi o zmysły, ciężko nad nimi zapanować.

25 lat temu Al Pacino próbował poczuć „Zapach kobiety”. Dziś robimy to my, ale chyba nie w tak dobrym stylu…

Zobacz również: Seksowne aromaty: Poznaj nuty zapachowe, które rzucą każdego mężczyznę na kolana

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

żabka
(Ocena: 3)
2017-08-21 15:47:52

drogi panie adamie. widzę, że z higieną u pana i partnerki na bakier. ciało ludzkie nie produkuje amoniaku, to produkt przemiany materii bakterii, dla których pot staje się pożywką.kąpiel obowiązuje zarówno po, jak i przed wysiłkiem fizycznym, inaczej mamy efekt jak w większości zdominowanych przez mężczyzn klubów, niemożliwy do zniesienia smród. odwiedziłam wiele takich przybytków, w klubach dla pań nie zetknęłam się z tym zjawiskiem - panie się myją PRZED przyjściem do klubu. inna sprawa, że muszę poprzeć kk i innych komentujących - pytanie było o naturalny zapach kobiecej skóry, nie potu. panowie, jeśli czujecie "zapach kobiety" wyłącznie po jej wysiłku fizycznym, to coś nie tak u was z węchem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kk
(Ocena: 1)
2016-11-11 09:26:09

ej, bez sensu. Artykuł mi się nie podoba. Co ma do tego pot? Powinniśmy rozmawiać o sytuacji gdy człowiek jest niespocony. To wtedy jest naturalny zapach. Pocimy się od ubrań, stresu, wysiłku. Artykuł opiera się na badaniach subiektywnych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-25 14:15:01

Naturalny zapach człowieka (niezgodnego genetycznie :p) jest moim zdaniem super. Bardzo lubię wwachiwac sie w zapach mojego partnera i on tak samo w mój. Tak miałam z każdym partnerem (czyli trzema). Jak ludzie dobierają się m.i. dzieki feromonom to uwielbiają swoje własne zapachy. I nie mówię tu o chamskim pocie, tylko coś co można łatwo wywąchać np. na szyi bez perfum. Dla mnie zapach jest tak ważny, że nie byłam w stanie się związać z fajnym i atrakcyjnym kolegą (który chciał tego) bo odrzucała mnie jego woń. Za to bardzo kręcił mnie kolega (i wiem że ja jego też bo sam mi o tym powiedzial), i jak tylko go czułam to świrowałam (nie zeszliśmy się bo zupełnie charakterowi nie pasowaliśmy)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-13 23:16:59

FEROMONY

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2016-10-11 14:26:31

jak człowiek pachnie zależy od tego co je, jaki ma odczyn ciała itd... nieważne czy to kobieta czy meżczyzna. Chory człowiek zawsze pachnie gorzej od zdrowego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2016-10-11 14:13:17

Amoniakiem to może śmierdzieć farba do włosów albo kocia kuweta, ale nie pot!:) Są różne kobiety, ale zdaje mi się, że smrodu męskiego potu nic nie przebije, zwłaszcza po siłowni, wf lub pracy :O

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-11 12:06:46

Moim zdaniem to faceci najbardziej lubią wąchać umyte włosy. Mój przynajmniej tak ma :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
włosomaniaczka :D
(Ocena: 5)
2016-10-16 16:56:17

Mój ma to samo, ale nie jak są umyte, tylko jak olejuję włosy :D Uwielbia to, jak pachną moje włosy po tym zabiegu, i zamiast oglądać np. film albo skupić się na tym, jak załatwiamy jakieś sprawy w Internecie itd, siedzi, wącha i się cieszy jak dziecko :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1