MĘSKIM OKIEM: Bardzo drobne szczegóły wyglądu, którymi podpadniesz każdemu facetowi

24 Stycznia 2017

Panowie są bardziej spostrzegawczy, niż można było podejrzewać. Słusznie się czepiają?

wady wyglądu kobiety

Faceci kojarzą się ze wszystkim, ale na pewno nie z przesadną spostrzegawczością. Podobno nie przejmujemy się drobnostkami, bo interesują nas wyłącznie konkrety. W większości przypadków to prawda, ale niestety dla Was - w urodzie płci przeciwnej jesteśmy w stanie dostrzec nawet najmniejszy szczegół. Zwłaszcza, kiedy kłóci się on z naszym wyobrażeniem o kobiecości i poczuciem estetyki. W tej kwestii nie jest nam wszystko jedno.

Chociaż sami nie jesteśmy idealni, od kobiet zazwyczaj wymagamy niemożliwego. Masz być nie tylko mądra, zaradna, wyrozumiała i ciepła, ale i wizualnie doskonała. Bezlitośnie wyłapujemy każdy defekt, którego istnienia często nie jesteś nawet świadoma. Pojedyncze jesteśmy w stanie zaakceptować, ale kiedy zbierze się ich już za dużo - tracimy zainteresowanie. Wymagamy więcej, więc mniej wybaczamy.

Krótka sonda wśród facetów potwierdziła, że w szukaniu dziury w całym jesteśmy bezkonkurencyjni. Jakie niepozorne braki w urodzie udaje nam się wyłapać i kiedy powinnaś mieć się na baczności? Czas na konkrety.

Zobacz również: Na takie ciało faceci mogą patrzeć godzinami: Waga, wzrost i obwód w biuście idealnej kobiety

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (13)
ocena
2.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz