FACET RADZI: Czy mężczyznom podobają się dziewczyny, które lubią ostro imprezować?

25 Lipca 2013

Czy nietrzeźwa dziewczyna może być atrakcyjna? Rozwiewamy Wasze wątpliwości...

imprezowa dziewczyna

Chciałabyś wiedzieć, co tak naprawdę myślą mężczyźni? Kontynuujemy nasz cykl, w którym możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami i problemami z facetem. Dzisiaj kolejny ważny temat, który rozpala Waszą wyobraźnię. Jeśli anonimowo chcesz zapytać o coś Tomka, skontaktuj się z nami, wysyłając maila na adres redakcja(at)papilot.pl.

Cześć Tomku!

Dobrze, że jesteś, bo może wreszcie przestanę robić z siebie idiotkę w oczach facetów. Chyba, że nie robię niczego złego, ale właśnie taki mam dylemat. Nie będę się przyznawała, kiedy zaczęłam pić alkohol, ale dzisiaj jestem już pełnoletnia, więc wszystko jest w porządku. Z tym piciem, to oczywiście bez przesady. Nie jestem żadną alkoholiczką. Po prostu lubię się czasem zabawić w towarzystwie procentów.

Czasami wychodzi mi to kiepsko i zamiast się bawić – padam gdzieś na podłogę lub leżę bezwładnie na krześle. Zdarzyło mi się też wymiotować w najmniej odpowiednim momencie i miejscu, ale cóż poradzić na słabą głowę i żołądek. Nie zdarza mi się to za każdym razem, ale kiedy po ciężkim tygodniu wybiorę się na imprezę, wtedy jakoś zapominam o hamulcach. Nawet nie myślę o tym, że narobię sobie wstydu i następnego dnia będę cierpiała. Co na to faceci?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (79)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-08-17 22:46:32

re: FACET RADZI: Czy mężczyznom podobają się dziewczyny, które lubią ostro imprezować?

Żeby nie było, że usprawiedliwiam swoje zachowanie: jestem abstynentką. Nie smakuje mi żaden alkohol i nie spożywam go, nawet w małych ilościach. Dla mnie, patrzącej z zewnątrz pijana kobieta jest o wiele mnie problematyczna, niż mężczyzna (w większości wypadków). Trochę pobełkocze, może zwymiotuje w klubowej toalecie, czy rozmaże jej się makijaż. W najtragiczniejszym wypadku faktycznie pójdzie z kimś do łóżka. Niewiele (choć są wyjątki) pań robi się agresywne, niewiele wdaje się w bójki, niewiele i już. A dla mnie o wiele straszniejszą jest przemoc, niż nawet najbardziej żałosne zachowanie. Dlatego WSZYSCY bez wyjątku powinni pić z umiarem. Nie upijać się w trupa, nie zasypiać w pubie na stoliku, czy zażywać wątpliwych rozkoszy seksualnych w łazience. Czy uważam, że kobietom wolno po alkoholu więcej? Nie. Po prostu obserwuję i zauważyłam, że większość kobiet zwyczajnie nie stanowi zagrożenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
agnes
(Ocena: 5)
2013-07-27 20:16:08

re: FACET RADZI: Czy mężczyznom podobają się dziewczyny, które lubią ostro imprezować?

czy to nawalony do nieprzytomności mężczyzna czy kobieta - bez względu na płeć dla mnie jest to tak samo żałosne i obrzydliwe. Rzygający na siebie facet czy kobieta, jedno i drugie jest odpychające. Ja osobiście nie stronie całkowicie od alkoholu, nie widzę nic złego w wypiciu lampki wina do obiadu czy kilku orzeźwiających, słodkich, mało % drinków w upalny dzień, taki jak dziś, a na imprezach alkohol jak dla mnie jest równie ważny jak towarzystwo :-) Szczerze to nie ma imprezy na której nie wypije kilku piwek, albo czegoś mocniejszego, ale przez tyle lat ile imprezuje zdarzyło mi się raz doprowadzić do takiego stanu że spałam na ławce pod salą na której się odbywała 18nastka koleżanki (z resztą razem z koleżanką :-)) i dokładnie 1raz urwał mi się film . Jesteśmy tylko ludźmi i każdemu może się zadarzyć raz czy dwa, ewentualnie trzy czy cztery :-)) napić się do nieprzytomności, ale później trzeba nauczyć się pić, wyczuć gdzie jest granica i pić tyle aby jej nie przekraczać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
angela
(Ocena: 5)
2013-07-27 14:39:29

re: FACET RADZI: Czy mężczyznom podobają się dziewczyny, które lubią ostro imprezować?

czy to carley z ekipy z cardiff? ;D (na zdj)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
nie robię sobie papilotów
(Ocena: 5)
2013-07-26 22:26:23

re: FACET RADZI: Czy mężczyznom podobają się dziewczyny, które lubią ostro imprezować?

Jesteś żałosny. Tak archaiczne spojrzenie... Niby wszyscy jesteśmy równi, ale wychodzi na to, że podział na to co wolno kobiecie, a czego nie trwa dalej. Jestem dziewczyną i mam takie samo prawo do dobrej zabawy. A nie wpadłeś geniuszu na to, że mamy dosyć waszego upijania się na umór? I bardzo dobrze, że dziewczyny robią to na co mają ochotę. Chociaż raz, na jakiś czas, to wy się wstydzicie, a nie my- kobiety! A jak jest impreza to oczywiście najczęściej kobieta nie pije, jak trzeba później wracać samochodem, a poza tym- przecież to matka waszych dzieci- jej nie wypada (a tatuś się nie napije?!?!). Zrozum Tomku, że widok zarzyganej osoby leżącej na podłodze jest tak samo żenujący, niezależnie od tego czy to chłopak, czy dziewczyna! Uważasz, że Twój pijany kolega, który śpi przy stole, jest lepszy od dziewczyny z tej samej imprezy, która siedzi gdzieś niedaleko i słyszysz jej "rechot"- a mi się wydaje, że są siebie warci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-27 00:18:48

On to pisał z perspektywy swojej, czyli faceta. Dla facetów inny pijany facet jest do przełknięcia. Nie ma co się oburzać, bo to co napisał stosuje się analogicznie do płci męskiej. Dla żadnej kobiety nie będzie atrakcyjny zalany w trupa, czy bełkoczący koleś. Każdy powinien jakiś tam umiar zachowywać. Oczywiście, że możesz się bawić i może się zdarzyć każdemu spaw na ławce w parku, gorzej jak staje się to standardem- wtedy jest to problem i wygląda to żenująco. Mamy prawo do zabawy, ale czy upijanie się w sztok jest faktycznie dobrą zabawą? Wątpię..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-25 20:44:14

re: FACET RADZI: Czy mężczyznom podobają się dziewczyny, które lubią ostro imprezować?

drugi raz ten koleś ma rację, czy nie zmniejszy to Wam ilości komentarzy, jak nie jest już taki ostry dla kobiet i wygłasza oczywiste oczywistości?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-25 20:42:26

re: FACET RADZI: Czy mężczyznom podobają się dziewczyny, które lubią ostro imprezować?

Żyjemy w społeczeństwie, które od lat propaguje ideę, że mężczyznom wolno więcej, taka była u nas kultura. Na szczęście powoli się to zmienia, ludzie zaczynają dostrzegać, że zasady moralne powinny być analizowane przez pryzmat człowieka, a nie płci. Poczucie większej swobody mężczyzn w przestrzeni społecznej przejawia się nawet w takich błahostkach jak jazda w autobusie, przyjrzyjcie się im, mężczyzna zawsze zajmuje więcej miejsca od kobiety, ma szeroko rozstawione nogi, niczego się nie krępuje. To jest zakodowane w mentalności mężczyzn ale i kobiet, które to akceptują i uważają za normalne. Takie myślenie sprawia, że pijaną kobietę uważamy za moralny rynsztok a mężczyźnie.. no cóż, zdarza się, to nieodłączny element męskiego życia. Ten tekst to potwierdza. Pijany człowiek, który stracił świadomość swoich czynów, nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna, to smutny widok. Każdy ma prawo żyć jak chce, jednak alkoholizm jest symbolem utraty samokontroli i szacunku do samego siebie, który jednocześnie sprawia, że i nasz szacunek do tej osoby gdzieś się ulatnia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-26 19:11:52

polać!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-25 19:32:24

re: FACET RADZI: Czy mężczyznom podobają się dziewczyny, które lubią ostro imprezować?

fajnie, że ktoś poruszył ten temat, bo dotyczy on mocno mojej osoby. może ktoś ma (lub miał) podobny problem, wtedy proszę o jakieś rady, nie potrzebne mi natomiast obelgi i wulgarne komentarze, to tak słowem wstępu. jestem młodą osobą (dwadzieścia parę lat) i lubię się bawić. brzmi normalnie, z pozoru. ale kiedy zaczynam imprezę tracę wszystkie hamulce i całą godność. pieniądze głównie wydaję na alkohol, często się zapożyczam. potrafię wypić pół litra wódki w dość szybkim tempie, mieszać ze sobą alkohole, czasami też zioło, co zawsze kończy się tragicznie. chodzi o to, że nie mam w sobie umiaru (wiele razy próbowałam, ale po którymś kieliszku zapominam o wcześniejszych postanowieniach). imprezuję ze znajomymi (różnymi, bo oni raczej nie robią tego z taką częstotliwością jak ja), czy to w pubach, klubach, czy w domu, nieważne, skutek zawsze jest ten sam - zaleję się w trupa. zachowuję się wtedy żałośnie, opowiadam głupoty, bywam też wyzywająca, wulgarna. znajomi się śmieją, czasami po prostu przemilczają sprawę w gorszych sytuacjach, żeby nie sprawiać mi przykrości. już pomijam fakt, że to główny powód dla którego nie mogę znaleźć faceta - ostatni rzucił mnie po tym, jak musiał niemalże nieść mnie do domu. kiedy wytrzeźwiałam powiedział mi, że nie chce być z kobietą, która ma problem z alkoholem, że brzydzi się mną teraz i nie chce być ze mną kojarzony. i przyznam, że wtedy pierwszy raz zaczęłam się nad tym zastanawiać. oprócz tzw.zaplanowanych imprez często leczę też smutki alkoholem na osobności. ale kurczę, przecież jestem jeszcze młoda, czy to możliwe, że mam problem z alkoholem? co zrobić, jeśli sama nie potrafię sobie z tym poradzić (naprawdę próbowałam)? przecież każdy psycholog mnie wyśmieje, bo to nie możliwe, żeby osoba w moim wieku zachowywała się jak typowy alkoholik... i jeszcze kobieta do tego. wiem, że dla większości z Was to okropnie żałosne (w istocie tak jest), ale proszę o nie mieszanie mnie z błotem, pierwszy raz tak naprawdę przyznałam się komukolwiek do tego. pozdrawiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-25 19:44:32

Oczywiście, że kobieta w Twoim wieku może zachowywać się jak alkoholik ! Jak najprędzej pędź do psychologa, bo skończysz bardzo, bardzo źle, a chyba nie chce zmarnować sobie życia !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-25 20:20:17

wydaję mi się że masz problem z alkoholem więc jaknajbyciej zgloś się do lekarza, bo ejst ci potrzebna pomoc. to wlaśnie osoby mlode najszybciej się uzależniają więc nie dziw się że się uzależnilaś.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-25 20:32:33

Najważniejsze, że uświadomiłaś sobie, ze coś jest nie tak. Niestety straciłaś kontrolę nad tym co robisz, gdybyś była moją koleżanką dałabym Ci szczerą przyjacielską radę, że powinnaś zgłosić się z tym problemem do psychologa. Na pewno nie będzie to dla Ciebie łatwe, ale zastanów się czy chcesz aby Twoje życie nadal tak wyglądało i było pozbawione samokontroli. Takie zachowanie z czasem będzie dla Ciebie coraz większym problemem, porozmawiaj ze specjalistą, sama możesz nie dać sobie z tym wszystkim rady. Pamiętaj, że żaden psycholog Cię nie wyśmieje, taki problem dotyczy wielu młodych osób i na pewno nie jesteś w tym sama.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-25 20:38:33

Nie jesteś alkoholiczką ale nie potrafisz odpowiedzialnie korzystać z używek i kiedyś możesz się w to wpędzić. Po pierwsze ogranicz ilość imprez do maksymalnie jednej w tygodniu (wiem, że są wakacje, ale sama wspomniałaś, że imprezujesz częściej niż znajomi). Wybieraj te najlepsze, nie chodź wszędzie jak leci.Spróbuj spotykać się ze znajomymi na kawie, obiedzie czy przy słodyczach. Na domówki zabieraj określoną ilość alkoholu (tyle by na 100% zachować kontrolę) i nie pozwól się częstować ani nie wychodź po nowe zakupy. Do klubu zabieraj wyliczone pieniądze i też od nikogo nie pożyczaj gdy się skończą, nie bierz ze sobą karty. Nie możesz przesadzić z alkoholem bo powyżej pewnej granicy na pewno złamiesz te zasady ale możesz być lekko wstawiona i utrzymywać ten stan. Spróbuj tak (ale bez odstępstw!) a jeśli nie wypali to jedyne co możesz zrobić to pożegnać alkohol na zawsze bo Ci nie służy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xxxxx
(Ocena: 5)
2013-07-25 18:43:47

re: FACET RADZI: Czy mężczyznom podobają się dziewczyny, które lubią ostro imprezować?

Może się kobieta upić owszem, ale w towarzystwie bardzo dobrych koleżanek...jeżeli zależy jej na opinii i na szacunku. Znam osobiście bardzo dużo przypadków gdzie kobieta upijała się i stawała się "atrakcją wieczoru" (Mówię tutaj o kobietach często wykształconych które są bardzo szanowane przez innych ludzi) Jak wiadomo ludzie bywają podli i nagrali różne kompromitujące filmiki ktore potem trafiły do szefa i ...kpina totalna. Także powiem jedno co do kobiet ostro imprezujących... Można od czasu do czasu ale tylko w sprawdzonym gronie, i ze wszystkim trzeba uważać bo szacunek jest łatwo stracić a jak wiadomo szacunek u ludzi to podstawa do budowania kontaktów... Ogólnie wiem że Ci mężczyźni którzy są szanowanymi poważnymi ludźmi nie lubią kobiet imprezujących i powinno tak być ze wzajemnością.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-25 18:41:41

re: FACET RADZI: Czy mężczyznom podobają się dziewczyny, które lubią ostro imprezować?

Zalany facet i zalana kobieta wyglądają żałośnie, ale muszę przyznać, że kobieta bardziej. Zawsze było tak, że mężczyznom wybaczano więcej i więcej mogli, a kobiety miały być symbolem spokoju, opanowania, czystości, moralności. Zalana kobieta jest moim zdaniem strasznie żałosna, ponieważ taki stan jest niegodny kobiety, która chce się podobno szanować i chce aby inni ją szanowali. Od mężczyzny nie wymaga się tak dużo jak od kobiety. Trudno, takie życie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xyz
(Ocena: 5)
2013-07-25 18:26:24

re: FACET RADZI: Czy mężczyznom podobają się dziewczyny, które lubią ostro imprezować?

Dlaczego od kobiety wymaga się bycia damą a mężczyźnie wolno być zalanym w trupa? Może czas spojrzeć najpierw na siebie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz