MĘSKIM OKIEM: Dlaczego powinnaś się cieszyć, że nie wyglądasz jak ona?

07 Listopada 2017

Doceń, jeśli nie jesteś równie idealna!

idealna dziewczyna

Wygląd to nie wszystko, ale ona nie bez powodu uchodzi za ideał. Jest zgrabna, ma długie włosy, nie stroni od makijażu, potrafi się kobieco ubrać, chętnie podkreśla swoje atuty, a biel jej zębów dosłownie oślepia. Teoretycznie doskonały materiał na matkę, żonę i kochankę. A przynajmniej dziewczynę. Katerina Rose jest jednak przykładem, że spektakularna i zbyt oczywista uroda może okazać się problemem.

Pokazałem jej zdjęcia kilku młodym facetom i zapytałem wprost: czy chciałbyś, żeby twoja wybranka tak wyglądała? Wszystko wskazuje na to, że Amerykanka słowiańskiego pochodzenia nie jest spełnieniem marzeń większości z nas. Zamiast intrygować - bardziej onieśmiela. Do głosu dochodzą również wciąż powszechne stereotypy o blond pięknościach. Niby ideał, ale gdyby przyszło co do czego…

Dlaczego większość z nas nie wyobraża sobie związku z kimś tak perfekcyjnym? Sprawdź i doceń, jeśli sama nie wyglądasz jak modelka i gwiazda filmowa.

Zobacz również: To chyba NAJPIĘKNIEJSZA PARA na świecie. Wyglądają jak Ken i Barbie! (Oboje są idealni)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ewaa
(Ocena: 2)
2017-11-22 18:58:41

Ok, dziewczyna może i jest piękna, ale sztucznie i na pewno nie jest naturalna. Znam kilka tego typu dziewczyn i powiem szczerze - głupio się zachowują. Nie uczą się, nie studiują, nie zwracają uwagę na pracę, cały czas siedzą tylko na siłowni, u kosmetyczek, fryzjerów , robią rzęsy itd. w tym wypadku dojdzie pewnie też chirurg plastyczny albo solarium. Z tego co zauważyłam, to takie ,,lale" budzą tylko zainteresowanie na np instagramach, ale tak naprawdę w prawdziwym życiu są mniejszością i raczej budzą zdziwienie niż zachwyt. Faceci nie chcą być z nimi ponieważ one patrzą ( w większości) na wygląd, są kapryśne ( piszę z mojego punktu widzenia o osobach tego typu które znam, być może dziewczyna ze zdj taka nie jest). Artykuł nie ma za bardzo sensu choć na pewno pociesza zwyczajne dziewczyny. Ten 21 wiek wkurza mnie tą modą na ,, instagramowe pseudo - ideały" i photoshop. Mam nadzieję że wróci wkrótce moda na naturalność i naturalne piękno. P.S. z tego co zaobserwowałam wartościowe chłopaki nie są z takimi dziewczynami :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2017-11-08 01:02:00

Nawet trochę ją przypominam, mam podobne ciało i włosy, twarz też trochę, tyle, że nos mam większy, usta nie zrobione, w porównaniu do niej jestem też biała jak ściana i mój odcień blondu jest chłodniejszy. Każdy ma inny gust, dla jednych to ideał, a dla innych wręcz przeciwnie. Ten artykuł jest bez sensu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-07 10:57:11

Z resztą osiągnąć taką twarz może każdy, bo ona ma zrobiony nos i usta a i może coś jeszcze czego nie widać. Założę się, że gdyby zrobić nos i usta 90 z nas to wszystkie byłybyśmy takimi klonami z insta, ale niby perfekcyjnymi i by się zachwycano co za laleczki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-07 10:57:47

90 procent miało być, ale znaczka nie można dać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Paula
(Ocena: 3)
2017-11-07 10:27:50

Mieć twarz jak ona bardzo bym chciała, ale z taką twarzą niekoniecznie trzeba się stylizowanće na puste pudło

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-07 10:52:25

A mi się właśnie jej twarz nie podoba okropnie. Chciałabym mieć jej włosy (chociaż pewnie doczepy, ale i tak bym chciała choćby i doczepy), chciałabym jej figurę, bo widać że dba o nią bardzo, chciałabym jej pieniądze jakkolwiek by to nie zabrzmiało, ale twarzy za cholerę bym nie chciała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-07 09:42:15

Jak zwykle z facecikow wylazly kompleksy :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-07 02:20:05

typowa strona dla kobiet: Oto idealna kobiety i ty pewnie jesteś brzydka i zakompleksiona mimo ,że nie mamy pojęcia jak wyglądasz. Ale na 100 beznadziejnie a nie jak ta laska, a jak ci się nie podoba to jesteś hejterem, zazdronym o jej perfekcję. A następny artykuł " Pokonaj swoje kompleksy",

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-11-08 20:36:19

Hahaahaha xDDDD swieta racja!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1