Jak wygląda czerniak? Jeśli zauważysz na skórze COŚ TAKIEGO, koniecznie idź do lekarza!

03 Września 2017

Nowotwór wygląda jak zwyczajny pieprzyk...

czerniak

Tamra Judge to amerykańska gwiazda reality show, u której wykryto nowotwór skóry. Zaczęło się od tego, że na pośladku kobiety pojawiło się niewielkie znamię. Tamra zlekceważyła je. Po pewnym czasie okazało się, że to czerniak. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie i przejmujący wpis. Zachęca do tego, aby się badać i nie ignorować narośli, ponieważ skutek może być śmiertelny.

„Ciężko pracuję na to ciało. Miałam zamiar wziąć udział w zawodach w listopadzie tego roku z okazji 50. urodzin, ale teraz nie jestem pewna, czy zrealizuję swój plan. Wszystko wskazuje na to, że Bóg ma dla mnie inny. Pokazuję wam to zdjęcie, ponieważ tak wygląda czerniak. Nie chcę od was współczucia, pragnę tylko, abyście chronili swoje tyłki i badali skórę. To była tylko mała, czarna, płaska plamka na skórze. Nie miałam pojęcia! Wszystko będzie ze mną w porządku, ponieważ mam silną wiarę, a mój tyłek nie jest taki zły. Byłam trochę zmartwiona, smutna i wkurzona, ale wykryliśmy problem wcześnie i to sprawia, że jestem szczęśliwa. Wszystkiego najlepszego dla mnie”.

Na zdjęciu Tamry rzeczywiście widać małą, czarną plamkę. Sprawia wrażenie zwykłego, niegroźnego znamienia, ale jest inaczej. Słowa kobiety uczulają nas, aby unikać myślenia typu „mnie coś takiego nie spotka”. Nikt z nas nie zna dnia i godziny, a czerniak zbiera śmiertelne żniwo.

Zobacz także: Lubisz chodzić na solarium? Jej historia sprawi, że przestaniesz! Ma 27 lat i 6 razy wykryto u niej raka skóry...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-03 16:17:08

Ja mam pełno takich od dziecka. Unikam ekspozycji na słońce. Musiałabym się cała pokazać lekarzowi, od stóp do głów i gwarantuję, że naliczyłby takich znamion ze sto. Chyba czas zacząć się martwić. Mam dopiero 25 lat...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-03 12:28:01

Niby nic a takie niebezpieczne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1