Przez 10 lat żyła z „piersią” na plecach! Z profilu wygląda tak, jakby miała dwa biusty...

14 Września 2015

Dlaczego nic z tym nie zrobiła? Powinna nosić dwustronny biustonosz!

tłuszczak

Ludzki organizm, chociaż dogłębnie poznany i przebadany na wszystkie możliwe sposoby, nadal potrafi płatać nam figle. Bo jak inaczej nazwać przypadek, kiedy na plecach kobiety wyrasta... trzecia pierś, która z biustem tak naprawdę nie ma nic wspólnego? „British Medical Journal” opisuje dziwną chorobę 46-letniej Irlandki, która zgłosiła się do szpitala z nietypową naroślą.

Lekarze, do których trafiła, nie kryli zaskoczenia. Z profilu wygląda to zupełnie tak, jakby miała piersi z dwóch stron ciała. Z jednej – prawdziwy biust, z drugiej – coś do złudzenia go przypominającego. Na dodatek większe i bardziej kształtne. Nie wyglądało to dobrze i na początku podejrzewano, że może to być mięsak, czyli nowotwór złośliwy.

Najbardziej szokujące jest to, że rósł przez 10 lat, ale kobieta nie widziała powodu, by coś z tym zrobić. Jaka jest ostateczna diagnoza?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-14 23:41:31

re: Przez 10 lat żyła z „piersią” na plecach! Z profilu wygląda tak, jakby miała dwa biusty...

"Jędrna i kształtna pierś." - okej, raz napisaliście i wystarczy. Naprawdę tak ważne było to, by podkreślać, że narośl przypomina Wam pierś?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
jula
(Ocena: 1)
2015-09-14 09:40:54

jestem

Jestem w szoku...kto pisze te artykuły..od kiedy tluszczaki maja tylko 6cm? Mogą być ogromne i utrudniać funkcjonowanie. Wielu ludzi po prostu nie stac na ich usuniecie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1