Problemy z zasypianiem? 7 rzeczy, których NIE MOŻESZ robić przed snem!

21 Sierpnia 2015

Nie bagatelizuj swojej bezsenności i natychmiast wyeliminuj ze swojego codziennego rytuału czynniki, które nie pozwalają Ci zasnąć.

bezsenność

Każdy z nas miewa od czasu do czasu problemy z zaśnięciem. Codzienne stresy, natłok obowiązków, zbyt długie siedzenie przy komputerze… Wszystko to powoduje bezsenność. Jeśli kłopoty ze snem pojawiają się raz na jakiś czas, nie ma się o co martwić. Jeżeli jednak nie sypiasz dobrze już kolejną noc z rzędu, twoje zdrowie może bardzo na tym ucierpieć.

Nie bagatelizuj więc swojej bezsenności i natychmiast wyeliminuj ze swojego codziennego rytuału czynniki, które nie pozwalają Ci zasnąć.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-21 01:28:19

re: Problemy z zasypianiem? 7 rzeczy, których NIE MOŻESZ robić przed snem!

czy ktoś tak ma,że celowo odwleka pojscie spac? zarcie,internet,gadanie ze znajomymi,ksiazki,wszystko by tylko zostalo wiecej czasu dla siebie,jakis film w internecie i budze sie w ubraniach przy wlaczonym swietle,zarciu i laptopie nastepnego dnia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2015-08-21 03:32:54

Też tak mam. No, może poza tym, że budzę się w ubraniach, bo nie mam laptopa, a przy biurku raczej bym nie zasnęła. Nawet jak wiem, że muszę wcześnie wstać to zamiast pójść spać o normalnej porze, potrafię położyć się i nad ranem ;/ Jeśli już się kładę-zasypiam bez problemu. Kwestia tego, że ja po prostu nie chcę się kłaść.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1