Lekarz-oszust wstrzyknął jej w twarz BETON! Jak wygląda dzisiaj?

07 Lutego 2015

46-latka chciała być bardziej kobieca. Wyszło, jak wyszło.

Rajee Narinesingh

Ta historia jest tragicznym dowodem na to, że zabiegi upiększające zdecydowanie nie są dla wszystkich. Pomijając uzasadnienie takiego kroku, warto mieć także sporo pieniędzy i przynajmniej trochę oleju w głowie... Jeśli masz ochotę coś poprawić, zadbaj o to, by lekarz, który ma ingerować w Twoje ciało, był naprawdę lekarzem. Amerykanka Rajee Narinesingh nie do końca przemyślała swoją decyzję i postawiła przede wszystkim na niską cenę. Nie interesował jej dyplom i doświadczenie specjalisty. Wystarczyła jego obietnica, że wszystko będzie dobrze. I do tego za bardzo małe pieniądze.

W przypadku Rajee sięgnięcie po pomoc chirurga plastycznego wydawało się uzasadnione. Urodziła się jako mężczyzna, więc zależało jej na tym, by po zmianie płci wyglądać jak najbardziej kobieco. Kształtna pupa, duży biust, wydatne policzki i ponętne usta były jej marzeniem od zawsze. Kilka lat temu dopięła swego. To miał być początek nowego, bajkowego życia, a skończyło się prawdziwym dramatem i horrorem. Dopiero po fakcie okazało się, że lekarz odpowiedzialny za jej nowy wizerunek ma więcej wspólnego z budownictwem, niż medycyną...

O co chodzi? Zamiast implantów i wypełniaczy, oszust wstrzyknął w jej ciało ogromne ilości substancji, która po przebadaniu okazała się bardzo podobna do... betonu. To nie pierwszy taki przypadek. W ubiegłym roku media donosiły o „lekarzu” korzystającym z oleju i kleju, którymi wypełniał kobiece pośladki i piersi. 46-letnia Rajee przez dłuższy czas wyglądała jak karykatura człowieka. Na szczęście trafiła wreszcie do profesjonalisty, który postanowił jej pomóc zupełnie za darmo.

Zastrzyki i laseroterapia zmieniły jej twarz nie do poznania. Wciąż nie wygląda może najlepiej, ale i tak jest szczęśliwa. Wcześniej było znacznie gorzej. Kobieta z dnia na dzień nabiera pewności siebie i zapewnia, że już nie ma ochoty się ukrywać. Jest gotowa na miłość. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek jej twarz i ciało będą wyglądały tak, jak sobie wymarzyła, więc nie ma czasu do stracenia. Zobaczcie, do czego może to doprowadzić...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

zlotko
(Ocena: 5)
2015-02-07 09:42:09

re: Lekarz-oszust wstrzyknął jej w twarz BETON! Jak wygląda dzisiaj?

To chyba facet, przecież ma ciemną twarz w miejscu zarostu...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
sreberko
(Ocena: 5)
2015-02-07 11:40:50

jakbyś przeczytała początek, to bys wiedziała, że to facet po zmianie płci ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim 1
(Ocena: 1)
2015-02-07 00:46:51

re: Lekarz-oszust wstrzyknął jej w twarz BETON! Jak wygląda dzisiaj?

Ten artykuł już był - powtarzacie się ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-07 18:23:55

A ja nie wiedzilam, a nie bede biegac po niekonczoncych sie stronach papliota...jaj widzilas to nie wchodz i nie komentuj, proste!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1