Gdybyś mógł zadbać o czyjeś zdrowie, kim byłaby ta osoba? Kimś z Twojej rodziny? Znajomym? (KONKURS)

21 Grudnia 2012

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, LUX MED przygotował wyjątkowy konkurs!

Zima bałwanki

Podążając za bożonarodzeniową tradycją, szukamy dla osób bliskich naszemu sercu prezentów. Znalezienie idealnego upominku, jednym sprawia ogrom przyjemności, innym spędza sen z powiek. Każdy bowiem pragnie uszczęśliwić obdarowywaną osobę.

W myśl tej idei LUX MED, wyszedł naprzeciw swoim klientom i zaproponował konkurs z nagrodą główną - rocznym pakietem opieki medycznej, którym zwycięzca może obdarować ważną dla siebie osobę. Dodatkowo, LUX MED przewidział 10 nagród pocieszenia, będących świątecznymi paczkami przydatnych gadżetów.

Bo cóż może być ważniejsze niż dbanie o zdrowie? Zdrowie, które jest nieodzownym elementem, wszelkich podejmowanych działań i relacji z innymi ludźmi.

Na czym bazuje konkurs? Co trzeba zrobić, aby zostać jego laureatem i zdobyć jedną z nagród? Wystarczy napisać list do Świętego Mikołaja i przekonać w nim, dlaczego to właśnie wybrana przez nadawcę osoba, powinna otrzymać roczny pakiet opieki medycznej Grupy LUX MED.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-22 10:36:43

nagrody średnio ciekawe :) , a tak poza tym wszystko łączycie z tym facebookiem. kiedy zrozumiecie, ze nie kazdy posiada konto na durnym fejsie :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1