Anella ma powikłania po powiększeniu ust! „Doktorzy doprowadzili do groźnej sytuacji”

15 Lutego 2018

To dlatego żywa Barbie przestała ostatnio wrzucać zdjęcia.

Anella Instagram

Każdy, kto na bieżąco monitoruje social media Anelli z pewnością zauważył, że ostatnio na jej instagramowym profilu przestały pojawiać się zdjęcia. Nie było to jednak spowodowane ani detoksem Anelli od tego portalu społecznościowego, ani odgrodzeniem się od hejtujących ją osób. Okazuje się, że powód był o wiele poważniejszy.

„Cześć, pewnie zastanawiacie się, czemu od dobrych 8 dni nie wrzuciłam żadnego zdjęcia / Instastory. Pewni lekarze – małżeństwo z Polski prowadzący „klinikę” „gabinet” med. Estetycznej. Doktorzy! Przez swoje błędne zabiegi doprowadzili do groźnej sytuacji, przez co byłam w złym stanie fizycznym i psychicznym – okres gdy nie było mnie aktywnej na Instagramie przeznaczony został na rekonwalescencję” – napisała tajemniczo Anella i dodała: „Doktorzy, którzy doprowadzili do powikłań pracują również w szpitalu tym bardziej byłam zszokowana diagnozą innej rzetelnej kliniki… Dopiero wtedy dowiedziałam się o wręcz totalnych błędach popełnionych w pseudo profesjonalnej klinice do której uczęszczałam poprzednio.

W nowej profesjonalnej klinice okazało się, że doszło do infekcji i stanu zapalnego. Pobrano tam próbki bakteriologiczne – w chwili obecnej nie mogę powiedzieć nic więcej bowiem sprawa jest w toku, jak tylko będę mogła - wyrażę swoją opinię i moje zdanie na temat tej FATALNEJ kliniki ku przestrodze!!! Jak widać LEKARZ „lekarzowi” nierówny…” – zakończyła wpis żywa Barbie.

Anella co prawda pojawiła się przedwczoraj na imprezie promującej teledysk Justyny Sawickiej i cierpliwie pozowała do zdjęć na ściance, jednak dało się zauważyć, że jej usta są dużo mniejsze niż jeszcze kilka tygodni temu. Myślicie, że jest to spowodowane „groźną infekcją”?

Czekamy, aż ta sprawa się rozwikła. Żywa Barbie na pewno zgodnie z obietnicą wyjawi, jacy „doktorzy” popełnili fatalny błąd podczas zabiegu.

Polecamy także:

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (17)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 03:19:55

rozp. dysmorfofobia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-16 03:00:46

Zachęcam do pomocy, Razmes jest bardzo chory :-( https://zrzutka.pl/dwa4nb

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-15 23:03:55

A Pani nie wiedziala o zagrożeniach podpisując zgodę? Więc teraz pretensje możesz mieć tylko do siebie! A tak na marginesie już wcześniej te usta fatalnie wyglądały... nie proporcjonalne do twarzy . Przykry widok

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-15 19:33:56

Hmmm wydaje mi się że to nie wina lekarza a tej pani , no niestety tak napompowane usta to nie jest normalne i o komplikacje nie jest trudno

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-15 19:03:16

Jeżeli chirurdzy plastyczni nie muszą kierować się klauzulą sumienia i wystarczy wyłożyć dużą kase, żeby pocięli chorego psychicznie człowieka i zrobili z niego monstrum, nawet na wyraźnie życzenie pacjenta, to na to pownien być jakiś paragraf. Paragraf, który zabraniałby wyknywania operacji, których efekty nie mają nic wspólnego z naturą, a są wynaturzeniem. Problem też w tym, że gdy nastepują poważne komplikacje, to ofiary takich zabiegów, często biegną po ratunek do państwowej służby zdrowia i leczą efekty swoich chorych fantazji na koszt podatnika.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
H
(Ocena: 5)
2018-02-16 07:32:08

W opisywanym przez ciebie rozwiązaniu na koszt podatnika byłyby postępowania przygotowawcze i część kosztów rozpraw ;) więc paragraf to nie jest rozwiązanie na wszystko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-15 18:56:56

jest ryzyko, jest zabawa...Ta pani wiedziała, na co się decyduje, że kazdy zabieg z naruszeniem tkanek organizmu wiąże się z ryzykiem powikłań, czyli blizn, zrostów, czasem infekcji wtórnych, szczególnie, gdy pacjent ignoruje pooperacyjne zalecenia lekarzy. A że ta pani je miała za nic, świadczy jej zachowanie w tv, gdy lekarka chciała jej uświadomić ryzyka takich powikłań, to panna annalia ja zakrzyczała. I wezwała na pomoc Dudusia. I tyle na ten temat. Pretensje niech ma do siebie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-15 19:29:07

Dokładnie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-02-15 17:54:28

To monstrum mnie niezmiernie bawi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-15 16:51:38

Ojej. Wcale mi jej nie szkoda. Zwykla,tania,wiesniacka prostytutka i w dodatku ma sie za niewiadomo jakie bóstwo. Won z Internetu!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-15 16:00:28

To nie ona obraża panią doktor, z którą była gościem w śniadaniówce, kiedy ją ostrzegała przed powikłaniami, o których nie ma pojęcia, że mogą wystąpić? Czyżby karma? :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-15 15:34:59

Nie doktorzy, a kosmiczna głupota tej tumanicy!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz