7 wczesnych OBJAWÓW RAKA, które 90% ludzi ignoruje

24 Maja 2017

Nie wolno ich lekceważyć. To może uratować Twoje życie.

śmiertlena choroba

Ludzkie ciało zawsze wysyła nam sygnał, że coś jest nie tak. Zawsze. Niestety większość ludzi ignoruje pewne symptomy, wychodząc z założenia, że lepiej nie iść do lekarza i się nie badać. Wolą żyć w nieświadomości.
Trudno zrozumieć takie podejście, zwłaszcza że szybkie wykrycie groźnej choroby daje spore szanse na jej wyleczenie.

Przeczytaj także: „Mam wstydliwą dolegliwość. Dlaczego padło właśnie na mnie?!”

Dzisiaj opiszemy Wam 7 wczesnych objawów, które mogą zwiastować nowotwór. 90% ludzi je ignoruje, ale Ty bądź w tych 10%, które swoje zdrowie traktują priorytetowo.

Zaczynamy.

1. Objawy skórne

Zwróć uwagę, czy na twojej skórze nie pojawiły się ostatnio jakieś zgrubienia. Uważnie obejrzyj zwłaszcza obszar pach i biustu.
Nie lekceważ też wysypek i podrażnień, które pojawiły się nagle i nie były spowodowane uczuleniem na pokarm lub kosmetyki.
Obejrzyj swoje znamiona. Jeśli zaczęły się powiększać, jest to powód do niepokoju. Koniecznie zapisz się na wizytę do lekarza.

2. Zagadkowy kaszel

Od dłuższego czasu męczy cię kaszel, choć nie masz żadnych innych objawów przeziębienia? A może nagle zauważyłaś, że kompletnie nie masz apetytu i mocno straciłaś na wadze? To ewidentny objaw tego, że coś złego może dziać się z twoim organizmem. Zrób sobie badania kontrolne, bo lepiej dmuchać na zimne.

3. Wysypka

Jeśli odczuwasz swędzenie narządów intymnych lub w tych okolicach pojawia się tajemnicza wysypka – może to wskazywać (ale nie musi!) na nowotwór macicy. Przebadaj się koniecznie.
Z kolei rak mózgu może wywoływać świąd w nozdrzach.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-24 22:20:59

miesiąc temu miałam straszne dwie bolące gule pod pachą...nie dałam rady podnieść ręki, bo od razu czułam ból...minęło trochę czasu i po tym już ani śladu, mam nadzieję że to skutek antyperspirantu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1