„Normalna kobieta nie wygląda tak kilka godzin po porodzie!”. Internautki pokazały prawdę

28 Kwietnia 2018

Księżna Kate miała do dyspozycji cały sztab stylistów. One nie.

zdjęcia po porodzie

Kate Middleton stara się za wszelką cenę pozować na zwyczajną dziewczynę z sąsiedztwa, która zupełnie przypadkiem trafiła na szczyt. Choć wychodząc za księcia Williama weszła do rodziny królewskiej - wciąż wiedzie normalne, skromne życie. Przynajmniej taki próbuje budować przekaz, bo w rzeczywistości ma niewiele wspólnego z każdą z nas. Żyje w świecie nieosiągalnym dla zwykłego śmiertelnika.

Zobacz również: NAJMOCNIEJSZE fotki z porodówki. Nawet matki mają problem, żeby na to patrzeć

Doskonale widać to na przykładzie jej kolejnych ciąż i porodów. 36-latka nie ma wyjścia i musi wyglądać idealnie, ku uciesze mediów i gapiów z całego świata. Kilka godzin po narodzinach dziecka pojawia się przed szpitalem i tego samego dnia wraca do domu. Ma na sobie idealnie skrojoną sukienkę, zachwyca perfekcyjnym makijażem i świetnie ułożonymi włosami. Na jej twarzy nie widać ani grama zmęczenia.

Czy tak wygląda prawdziwe życie? Tylko w nielicznych przypadkach. Statystyczna młoda mama dochodzi do siebie przez kilka dni, a nie godzin. Internautki postanowiły o tym przypomnieć, zestawiając zdjęcia swoje i Kate. „Trochę” się różnią…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-28 16:40:57

W Anglii to normalnie,że kobieta wychodzi 4h po porodzie naturalnym(chyba że nie czuje się na silach) lub 3 dni po cesarskim cięciu. To że ma stylistów którzy ja przygotowali do zdjęć jest naturalne.Przecież nie wyjdzie do fotoreporterów jak miotła. Czasami na fb widzimy kobiety po porodzie z noworodkiem także w pełnym makijażu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Stara baba
(Ocena: 5)
2018-04-28 11:01:20

Kate pewnie przygotowywała się do ciąży (zresztą, ona zawsze dobrze wygląda, widać, że dba o zdrowie). Czytałam wywiad z ginekologiem, który mówił, że podczas ciąży nie wolno tyć więcej niż 1 kg na miesiąc - i że najlepiej stosować dietę i jakieś ćwiczenia dostosowane do ciężarnych. Jak ktoś jest w dobrej formie, to szybko dojdzie do siebie po porodzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-28 10:33:12

Każda kobieta inaczej znosi poród. To po pierwsze. Po drugie, jeśli narzekacie, że nie stać was na stylistów - kogo obchodzi wasz status. Jak się chce to można wyjść ze szpitala w dobrym stanie, z delikatnym makijażem, schludnie ubraną. Przestańcie zachowywać się jak męczennice, nikt wam rodzić nie kazał!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-28 01:42:52

Przecież one też nie wyglądają na cierpiące, po prostu nie mają makijażu...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-28 00:53:53

Co znaczy normalna kobieta? Wkurza mnie już to głupie gadanie bab. Jak was nie stać to potem tak jest. Umiecie tylko obrażać bogatych a same nie weźmiecie się do roboty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-28 08:23:05

Ale zaraz zacznie się afera, bo nie masz zdania matek polek, że po porodzie trzeba wyglądac na cierpiącą i ledwo żywą.:D Ja pamiętam jak po porodzie szłam się umyć i ogarnąć, bo czułam sie po prostu brudna a moja ciotka do mnie, po co masz się szorować, przecież jesteś po porodzie to każdy zrozumie. Mnie nie stac na 'sztab stylistów', ale mogłam się ogarnąć, pomalować, ubrać w czystą i normalną koszulę(a nie jakiś wór). Ale zgadzam się, jedyne co większość potrafi to narzekać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Gość
(Ocena: 3)
2018-04-28 10:42:56

Dokładnie. Przecież to jest księżna. Wyobrażacie sobie jaka byłaby afera, gdyby księżna pokazała się w szpitalnej piżamie i z rozczochranymi włosami? Gdyby każda kobieta po porodzie miała obok siebie kogoś, kto ułoży jej włosy i pomaluje, wyglądałaby jak księżna. Oczywiście także nikt nie dementuje tego, że księżna jest po porodzie bardzo zmęczona. Ale na te kilka minut pokazała się uśmiechnięta i po powrocie do domu już mogła spokojnie odpocząć. To jest rodzina królewska, inny świat. Rządzą nim zasady, które ciężko zrozumieć zwykłym ludziom. Będąc jej członkiem nie możesz pozwolić sobie na potknięcia czy brak profesjonalizmu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-28 16:46:42

Swoją drogą, nie wiem czy tym narzekającym madkom chciałoby się kilka godzin po porodzie wychodzić pozować do zdjęć, które obiegną cały świat. Pewnie sama wolałaby odpocząć bez tego wszystkiego. Ale taka jej rola. Może z tej strony na to popatrzcie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Stara baba
(Ocena: 5)
2018-04-28 17:06:46

Zdaniem stereotypowych maDek każda kobieta musi wyglądać jak miotła, nawet 30 lat po porodzie. :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-29 00:21:14

Wiecie, ale same rozumem nie grzeszycie, poslugujac sie tym slangowym, zenujacym okresleniem "madki". Normalna kobieta prowadzi inne zycie. Sama musi na wszystko zapracowac, plus zajac sie dziecmi. A kate (okreslenie ksiezna, w sytuacji kiedy nie ma tam monarchii jest rowniez zenujace)? Kate pelni role aktorska, sowicie oplacana. Oni sa celebrytami, istnieja tylko i wylacznie w przestrzeni publicznej, bo robia show i z tego zyja. Robia dokladnie to samo co kim kardashian, tylko oni dorobili do tego ideologie, ze sa lepsi. W czym sa lepsi? W niczym. Nie maja wybitnego wyksztalcenia, geny fatalne, widac to po harrym, wiliamie i ich kuzynkach. Oni nic nie robia dobrego dla kraju, tylko dla siebie. Inaczej musieliby normalnie pracowac. A tak sprzedaja swoje zycie, niczym kim kardashian. Dla kasy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-29 00:30:19

Określenie madki nie wzięło się znikąd. Dotyczy głupich bab, które myślą, że po urodzeniu bachora wszystko im i ich gówniakom wolno. Święte krowy normalnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz