SZOK! Tak wygląda ciało kobiety, która urodziła... 4 dzieci! (Czy to do końca normalne?)

25 Lutego 2017

Krytycy twierdzą, że za bardzo skupia się na sobie. Jest przeraźliwie chuda.

Sophie Guidolin

Nikt nie twierdzi, że każda młoda mama ma obowiązek natychmiast powrócić do figury sprzed ciąży. Masz prawo przestać się starać. Jeśli akceptujesz swoje nowe ciało - nikt nie może go krytykować. Ona jest tego samego zdania, ale z jednym zastrzeżeniem - skoro sobie odpuściłaś, to po prostu się do tego przyznaj. Nie szukaj wymówek i nie wmawiaj wszystkim, że powrót do formy nie jest możliwy.

Sophie Guidolin jest najlepszym przykładem na to, że jednak można. Choć wymaga to ogromnej dyscypliny i samozaparcia. 27-letnia matka czwórki dzieci (!) niemal codziennie wstaje o godzinie 4:30 i udaje się na siłownię. Po treningu wraca do domu i zajmuje się maluchami, które dopiero się obudziły. Posiłki przygotowuje poprzedniej nocy.

Pytanie tylko - czy to jeszcze zdrowe? O takim ciele większość z nas może pomarzyć nie będąc w ciąży ani razu…

Zobacz również: „Przez 1,5 roku nie mogłam spojrzeć w lustro!”: Młoda mama pokazuje brzuch po 2 ciążach

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-02-28 18:40:10

Jest przepiekna! Gdzie ona jest chorobliwie chuda??? I co to w ogole za tekst, ze mysli za bardzo o sobie? To co ma przy garach stac cale zycie i sprzatac? Juz wystarczajaco duzo Polek rezygnuje ze swojego zycia dla mezusia i bachorow.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-27 09:54:54

Nie ma sie do czego przyczepić, ma rewelacyjną figure o0 i do tego taka pupe że szok! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
elfka
(Ocena: 5)
2017-02-26 22:39:19

Ćwiczenia ćwiczeniami, ale po ciązy się tak szybko nie chudnie, bo to jest bilogicznie niemożliwe... Ja sama gdyby nie IQacai to pewnie jeszcze bym się męczyła z nadwagą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-27 10:06:46

No to zaskoczę Cię koleżanko ale brednie mówisz. Może nie uwierzysz ale są rozni ludzie, rozne organizmy i nie ma czegos takiego że jest to bilogicznie niemożliwe schudnac po ciazy :) mam kolezanke która zawsze byla szczupla, żeby nie powiedziec chuda, a po ciazy jest po prostu o polowe chudsza niz byla kiedys, jak patyk. Wszystko zależy tez od genow, ja sama jestem chuda, i chudnę z wiekiem coraz bardziej, ale każdy w mojej rodzinie tak ma, moja siostra urodzila dwójkę dzieci a mama piątkę, obie nie ważą i nigdy nie ważyly nawet 50 kg przy wzroscie ok 160cm i są bardzo szczuple z samej natury, bo ani nie cwicza ani nie odchudzaja sie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ej ej ej
(Ocena: 1)
2017-02-26 18:49:02

To jest kulturystka, stąd taka sylwetka... Sportowcy szybciej wracają do formy po porodach niż zwykłe kobiety. Zrobilibyście porządne rozeznanie, zanim coś napiszecie. Właśnie wzięła udział w zawodach w Australii. Ma swoją siłownię, jest trenerem, więc jest tam codziennie i ćwiczy, bo to jej praca. Posiłki, jak sama pisze, opracowuje dla rodziny na tydzień do przodu... Trochę poczytać i się rozeznać, zanim się coś napisze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-25 18:44:10

Ta pani na pewno nie jest chuda, a już tym bardziej przeraźliwie. Jest umięśniona i bardzo wysportowana. Posiadanie dzieci w niczym nie przeszkadza aby walczyć o taką sylwetkę. Za bardzo myśli o sobie? A co, ma myśleć cały czas tylko i wyłącznie o dzieciach i prowadzeniu domu? Poświęcić się tylko im i zapomnieć o sobie i swoich potrzebach, pasjach, jak to robi wiele Matek Polek? Przeżyje swoje życie tak, jak będzie chciała, a jeśli to sprawia, że jest szczęśliwa to na pewno przynosi to szczęście do domu ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-25 10:47:08

wygląda jak terminator

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gonia
(Ocena: 5)
2017-02-25 09:47:35

Piękne ciało - mój ideał

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1