Wstydziła się brzucha nawet przed własnymi dziećmi. Teraz każdy może go zobaczyć

30 Stycznia 2018

Ujawniła, co dwie ciąże zrobiły z jej ciałem.

brzuch po ciąży

Ze wszystkich stron słyszymy, że czas pokochać siebie. Możesz być gruba, chuda, zgrabna czy pomarszczona, ale to nie ma większego znaczenia. Samoakceptacja to nie kwestia urody czy jej braku, tylko myślenia. Nie brakuje kobiet, którym daleko do modelek, a uwielbiają każdy centymetr swojego ciała. Tak jak spektakularnych ślicznotek płaczących na widok własnego odbicia w lustrze. Ona coś o tym wie.

Lisa Wilson zawsze była zgrabną kobietą bez kompleksów. Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy urodziła dwoje dzieci, a ciąże i porody pozostawiły po sobie widoczne ślady. Chociaż kocha swoje córki nad życie, przez długi czas nie była w stanie zaakceptować, jak macierzyństwo wpłynęło na jej wygląd. A szczególnie na brzuch, który stał się dla niej przekleństwem.

To już na szczęście przeszłość. 28-latka wreszcie zrozumiała, że nie ma się czego wstydzić. Pokazuje na Instagramie to, czego tak bardzo się wstydziła i stała się wzorem do naśladowania dla tysięcy obserwatorek.

Zobacz również: Fit mama pokazała brzuch miesiąc po porodzie. Fani w szoku

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-30 20:23:34

I te obwisłe piersi. Tak zniszczyć swoje ciało. Nie warto.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-30 11:24:00

normalna dziewczyna! naoglądałyście się zoperowanych sfotoszopowanych instamatek i w głowach się poprzewracało! dziewczyny ogarnijcie się! Ta dziewczyna dała dwa nowe życia! to ogromny wysiłek dla ciała, organizmu i psychiki! zamaist sie cieszyć ze ma zdrowe cudowne dzieci to myśli o tym jak jej brzuch wygląda....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-31 00:41:32

Jeśli ona wygląda normalnie to dla mnie patologia. W życiu bym nie weszła do sypialni z takim czymś i wstydziła się rozebrać. Zadnych dzieci na pewno nigdy, nawet ich nie lubię tak czy inaczej. Nowe życie jak nowe życie ale ciało zdewastowane już do końca, taka prawda. Dla mnie to byłby raczej koniec życia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-30 10:24:49

Powinna zainwestować w operacje plastyczna i schudnać troche, przecież ten brzuch jest obleśny i ją szpeci bo dziewczyna ładna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
(Ocena: 5)
2018-01-30 09:58:00

x

Szczerze powiedziawszy może to zabrzmi brutalnie ale niestety takie są efekty nie dbania o ciało i skórę podczas ciąży i po ciąży. To nie jest czas ciąży naszych mam kiedy nie było specyfików na np rozstępy a raczej nie na nie same a na to żeby nie powstały :). Jak każda zapewne wie najlepszym sposobem zapobiegania rozstępów jest silne nawilżenie oraz nawodnienie. Fakt rozstępy mogą wtedy wystąpić jednak będą znacznie mniejsze. Co to działania po porodzie oczywiste jest to ze na spadek wagi najbardziej pomaga dieta i ćwiczenia na poprawę elastyczności skóry ćwiczenia i chociażby głupie bańki chińskie. Ale po co się wysilać jeśli można po prostu to zaakceptować i chełbić się tym ze no jak już się stało to sie nie odstanie i nie warto dbać o siebie ani o swoje zdrowie bo niestety ale nadprogramowe kg i otyłość brzuszna na starość zaprocentuje :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-30 08:30:11

tak, dla siebie... a potem mąż mnie zostawi... dziękuję bardzo za takie coś. Tyle wyrzeczeń i narażania zdrowia a czasem nawet życia i zostaje się samą z dzieckiem i okropnym ciałem... smutne to....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-30 06:00:35

Takie jest cialo, zmienia sie cale zycie, dziewczyny nie ma sie czym przejmowac,zyjcie dla siebie a nie innych

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-30 04:33:26

Cóż uroki bycia matką. Jedna ma szczęście i jej sie obkórczy, druga zostaję z czymś takim. Życie. Ma ładną buzię, jeśli jej partner ją kocha i chciał dzieci to mu to nie przeszkadza, bo to dowód jego męskości. Pewnie będzie sporo komentarzy, że jesy otyłą świnią i powinna schudnąć dla zdrowia, ale mogłabym się założyć o milion dolarów, że jej waga mieści się w normie i to wcale nie przy górnej granicy, po prostu został jej pociążowy zwis, ale ostatnio panuje jakiś trend na to by wszystkie kobiety wyglądały jak nastolatki z lekką niedowagą co nie jest zdrowe i wygląda dobrze tylko u nastolatek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-30 10:03:39

Bzdury. Niestety jeśli dokładnie przyglądniemy się zwisowi widoczna jest tkanka tłuszczowa, ja rozumiem ze w dzisiejszych czasach zmotywowanie się do wysiłku fizycznego jest nielada wysiłkiem ale chyba warto:) jeśli ktoś nie chce prosze bardzo ale przekonywanie innych do tego ze taka sylwetka jest normalna jest conajmniej nie na miejscu bo to jest pójście na skróty. Nie walczmy o siebie po prostu zaakceptujmy! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-30 11:29:37

Posiadania tkanki tłuszczowej nie jest równoznaczne z otyłością czy nadwagą. Lekka niedowaga tak bardzo promowana jest o wiele mniej zdrowa od lekkiej nadwagi. Proszę poczytać sobie o wskaźnikach BMI i tym, które wartości są prawidłowe. Wciskanie wszystkim idealnej figury i wpędzanie normalnych kobiet w kompleksy jest bzdurą. Jest bardzo duzo ludzi z brzydkimi twarzami, o wiele więcej niz tych z ładnymi i co powinni się zoperowac albo zabic, bo nie pasuja do wizji idalnych wypacykowanych lasek z insta?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-30 03:10:03

Chodzący koszmar, to już tylko chirurg może ratować cokolwiek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz