Jak wygląda kobiece ciało 10 DNI po porodzie? Trudno w to uwierzyć...

11 Września 2016

Perfekcyjna sylwetka nie zdradza, że przed chwilą urodziła dziecko.

ciało po ciąży

W dzisiejszych czasach wszystko musi być fit. Matki także. Moda na zdrową dietę i aktywność fizyczną w ciąży lansowana jest przede wszystkim przez trenerki-celebrytki. Popularne na Instagramie sportsmenki przekonują, że każda z nas może urodzić dziecko i przy okazji nie zrujnować swojej sylwetki. Tycie w stanie błogosławionym i odstający brzuch wiele miesięcy po porodzie urastają do rangi zbrodni.

Chociaż tego typu zdjęcia mają działać motywująco, o wiele częściej wywierają niezdrową presję. Kirsty Ardo, matka dwójki pociech i blogerka, zszokowała swoich obserwatorów tempem przemiany. Wystarczyło zaledwie kilka dni po porodzie, by wyglądała tak, jak na długo przed ciążą. Czy to na pewno norma?

Patrząc na coś takiego, można się załamać…

Zobacz również: Jak NAPRAWDĘ wygląda ciało po porodzie? Te mamy niczego nie ukrywają!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
1.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Jaaaa
(Ocena: 2)
2016-09-12 07:59:04

Witam, ja w ciąży przytyłam 9,5 kg. Po 3 dniach po porodzie kiedy wróciłam ze szpitala zeciało 7 kg. Nie byłam na żadnej diecie, jadłam to na co miałam ochotę. Od razu mogłam wskoczyć w ciuchy z przed ciąży. Praktycznie 0 brzuszka. Więc nikt mi nie powie że to co zrobiła bohaterka artykułu to osiągnięcie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Iwona
(Ocena: 1)
2016-09-11 21:29:55

Szkoda ze ja nie zrobiłam sobie zdjęcia w tym samym dniu co urodziłam... Brzuch zniknął... może teraz byłyby artykuły o mnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1