Pokazała brzuch kilka godzin po porodzie. „Jesteś pewna, że już urodziłaś?!”

25 Lutego 2018

Młoda mama wciąż wygląda jak ciężarna...

Georgia Jones

Strach przed ciążą i porodem zazwyczaj wcale nie dotyczy bólu. O wiele większym zmartwieniem dla większości z nas jest to, kiedy i czy w ogóle wrócimy do dawnej formy. Nic w tym dziwnego - celebrytki i blogerki wywierają ogromną presję, by stało się to jak najszybciej. Niektóre z nich prosto z porodówki biegną na siłownię i przechodzą na rygorystyczną dietę.

Ona nie za bardzo się tym przejmuje. Georgia jest modelką, a prywatnie żoną gwiazdy angielskiego zespołu McFly, Danny`ego Jonesa. 31-latka pod koniec stycznia br. urodziła syna, a teraz zdecydowała się upublicznić zdjęcie wykonane zaledwie kilka godzin po rozwiązaniu. Nie po to, żeby się żalić czy robić z siebie bohaterkę, ale przemówić do rozsądku znerwicowanych na tym punkcie kobiet.

Zrobiła to w naprawdę mistrzowski sposób, na co dowodem jest kilkadziesiąt tysięcy polubień pod tym zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

Zobacz również: Fit mama pokazała brzuch miesiąc po porodzie. Fani w szoku

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

obeah
(Ocena: 5)
2018-02-25 16:00:26

Nic nie udowadnia ani nie pomaga. To jest naturalne kurwa mać! Wytrzymać już nie mogę z tymciagłym pokazywaniem tego, że coś jest spoko. Każdy ma swój rozum i niech go używa, logiczne, że brzuch nie robi się od razu płaski po porodzie to prosta wiedza z fizjologii ale nie instamadki muszą nam to pokazywać i się szczycić "patrz jaka jestem fajna"....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 15:36:42

Boże jakie to obrzydliwe jak można to pokazywać? A na widok tej kupy pewnie bym się porzygała. Brzuch wygląda raczej słabo...no ale każdy pokazuje się od najlepszej strony, więc jeśli tylko to ma do zaoferowania światu życzę powodzenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 12:20:16

Nigdy,ale to nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie obnarzają sią w internecie? Dlaczego pokazują swoje życie,dzieci itd. PO CO??????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 03:50:42

Trochę to straszne, że w dzisiejszych czasach bardzo czesto pierwszym noworodkiem z jakim obcuje kobieta, jest jej własne dziecko. Kiedyś dzieci wychowywano kolektywnie i od malego dziewczynki pomagały przy mlodszym rodzenstwie, kuzynostwie, czy dzieciach sąsiadki. Wtedy swieżo upieczonym mamą było łatwiej, bo wiedziały dokładnie co je czeka i nie byly tak przerażone. Dzisiejsze madki biorą się właśnie z tego samotnego macierzyństwa i nie mam tu na myśli braku partnera, tylko braku wsparcia najbliższego otoczenia i wczesniejszego obcowania z takimi maluchami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 15:33:52

Ja się cieszę że nie musiałam obcować z żadnymi dziećmi bo oszczędziłam sobie sporo nerwów, a mojej miłości do zwierzaków nie przebije nigdy żadne dziecko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 15:58:30

Weź się może za naukę i wstań ortograficznie z kolan!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 16:18:18

Skończyłam szkołę dawno temu, proponuję przyjrzeć się swojej własnej ortografii w tym wypadku. Wracaj do gimbazy, a nie siedzisz na portalach dla dorosłych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1