Fit mama pokazała brzuch miesiąc po porodzie. Fani w szoku

26 Stycznia 2018

Inne blogerki szybciej dochodzą do siebie...

Emily Skye

Emily Skye to jedna z najpopularniejszych fit blogerek, którą na Instagramie obserwuje już niemal 2,5 mln fanów. 32-letnia trenerka z Australii teoretycznie niczym nie różni się od swoich równie popularnych koleżanek po fachu - promuje zdrowy tryb życia, namawia do ćwiczeń, zwraca uwagę na to, co je i motywuje ludzi, by wstali sprzed komputera. Kiedy zaszła w ciążę, wszyscy byli przekonani, że sobie nie odpuści.

Stało się inaczej. Młoda kobieta uczciwie przyznaje, że dla dobra dziecka przestała niemal zupełnie ćwiczyć, porzuciła rygorystyczną dietę i zaczęła spełniać swoje kulinarne zachcianki. Efekty widoczne są gołym okiem. Nie jest jedną z tych wysportowanych matek, które w czasie ciąży nie przybrały ani trochę tkanki tłuszczowej. Ona przytyła ponad 20 kg i nie ma zamiaru za to przepraszać.

18 grudnia 2017 roku urodziła córeczkę, której otrzymała imię Mia. W przeciwieństwie do niektórych fit-matek - z porodówki wcale nie pobiegła na siłownię. Minął ponad miesiąc od porodu, a ona wciąż nie wygląda idealnie. I tego też się nie wstydzi.

Zobacz również: Fit blogerka pokazała brzuch w zaawansowanej ciąży. Fani nie spodziewali się takiego widoku...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anapolis
(Ocena: 5)
2018-01-27 11:03:48

Wreszcie jakaś normalna, która po porodzie zajęła sie dzieckiem a nie biega na siłownie. Brawo!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ala
(Ocena: 5)
2018-01-26 10:05:43

Super! Dla mnie jest jasne, że jak chcesz zdrowo schudnąć, to pomyśl trochę zanim podemiesz jakąkolwiek próbę manipulowania w organizm. W naturze nic nie ginie... Poczytajcie sobie książkę Nowaka, Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii ; dzięki tej książce zrzuciłam po ciąży 22kg i wróciłam do swojej poprzedniej wagi:) chce mi się skakać z radości! polecam wszystkim zdesperowanym! I najważniejsze jem prawie wszystko krajowe, dobre bo Polskie :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-26 07:48:25

Przed ciążą wyglądała bardzo dobrze - po... Moim zdaniem to robienie dobrej miny do złej gry i pocieszanie samej siebie komentarzami innych grubasek. Jest naturalnie, ale na pewno nie pięknie. Niestety - ciąża zmienia ciało i nie powinno się nikomu wmawiać, że rozstępy i brzuch, jak balon są wspaniałe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-26 11:47:25

dziewczynki w ostatnich latach mają wyprany mózg przez insta, czytać ze zrozumieniem nie potrafią. rozstępy i większy brzuch nie są WSPANIAŁE, one są NORMALNE I SĄ CZĘŚCIĄ ŻYCIA/PROCESU. ONE NIE SĄ POWODEM ŻEBY PO CIĄŻY PŁAKAĆ NAD SWOIM WYGLĄDEM, po ciąży pojawia się nowe życie, które staje się priorytetem, UWAGA nie jest nim/nie powinien nim być płaski brzuszek po połogou. żeby inne kobiety kobietom wbijały szpile - to jest po prostu smutne. kto oceni ciało kobiety po ciąży najsurowiej? tylko inna kobieta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-26 11:54:04

a kim jestes ty zeby mowic innym jakie maja miec priotytety w zyciu? kazdy czlowiek jest inny i nic ci do tego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
masz racje
(Ocena: 5)
2018-01-26 11:55:29

dokładnie! Zgadzam sie z kazdym słowem. W czasach instagramu, cos co jest zupelnie NATURALNE przez młode dziewczyny zaczyna byc dziwactwem...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-26 15:29:27

Po urodzeniu dziecka chyba dziecko jest priorytetem w normalnej rodzinie, nic nikomu nie trzeba narzucać. I zgadzam się - internet, głównie portale społecznościowe - kreują naturalność na coś złego, fuj i dziwacznego. Wszystko ma być wielkie, napompowane i sterczące.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-26 17:24:28

Nie wolno zapominać o sobie. Dziecko ma też ojca i jak kobieta chce wrócić do figury bo źle się ze sobą czuje, ma takie prawo. To jest jej życie, jej ciało. Takie sranie o priorytetach. Nikt nie mówi przecież o zaniedbaniu dziecka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-26 21:37:50

Prawie wszystkie kobiety po ciąży wyglądają jak krowy dojne z wielkim brzuchem i fioletowymi rozstępami i nie daj boże pomarszczoną skórą. Moim zdaniem nie jest to naturalne i moim priorytetem życiowym nie jest dewastowanie sobie ciała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-27 11:04:55

Zgadzam sie i nie warto się katować dietą i ćwiczeniami, zwłaszcza gdy się karmi dziecko! Ta nowa moda na Instagramie i Facie to jakiś schiz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-04 11:13:00

Dokładnie, poza tym jeśli nie była to ciąża zagrożona to nagła rezygnacja z ćwiczeń wcale nie jest wskazana i zdrowa tak i i tycie pond 20 kg i pozwalanie sobie na wszystkie zachcianki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz