Dlaczego dziecko płacze? Powstał specjalny tłumacz dla młodych mam!

Niemowlę poprzez płacz komunikuje się ze swoim otoczeniem. Wczesna umiejętność rozpoznawania potrzeb dziecka przyczynia się do zbudowania mocnego związku opartego na miłości i zrozumieniu.
Dlaczego dziecko płacze? Powstał specjalny tłumacz dla młodych mam!
17.02.2011

Wszyscy rodzice przeżywają to samo, kiedy ich niemowlę mimo troskliwej opieki, karmienia, noszenia nie przestaje płakać. Pojawia się zmęczenie i frustracja. Wielu się poddaje w tej walce i zostawia dziecko, aby się wypłakało, co źle wpływa na jego rozwój emocjonalny i intelektualny. Nim maluch skończy rok może przepłakać 17% czasu swojego życia.

niemowlę poprzez płacz komunikuje się ze swoim otoczeniem. Wczesna umiejętność rozpoznawania potrzeb dziecka przyczynia się do zbudowania mocnego związku opartego na miłości i zrozumieniu. Udowodniono, że dzieci, które są rozumiane, a ich potrzeby spełniane są o 25% inteligentniejsze, ich IQ może być nawet o 10 punktów wyższe.

Płacz niemowlaka to jego mowa

Naukowcy odkryli, że wszystkie maluchy niezależnie od narodowości płaczą tak samo. Zidentyfikowano pięć rodzajów płaczu, przez które dziecko wyraża głód, zmęczenie, znudzenie, rozdrażnienie oraz stres. Każdy rodzaj ma swoją charakterystykę, na którą składa się częstotliwość, wysokość oraz natężenie dźwięków.

Rodzice mogą mieć nadzieję, że z czasem (statystycznie od czterech do sześciu miesięcy) nauczą się rozpoznawać emocje swojej pociechy, wsłuchując się w płacz i zapisując swoje obserwacje. Lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie tłumacza płaczu dziecka WhyCry Mini ze sklepu www.babymama.pl , który pozwoli rodzicom już od pierwszego dnia zapewnić niemowlakowi to, czego naprawdę potrzebuje.

WhyCry Mini tłumaczy płacz dziecka

WhyCry Mini to pierwszy krok w komunikacji z dzieckiem. Nowe, innowacyjne urządzenie w ciągu 10 sekund interpretuje płacz niemowlaka. Urządzenie wyłapuje wszystkie dźwięki wydawane przez malucha, przesyła informacje do procesora, który porównuje je do pięciu uniwersalnych wzorów płaczu zidentyfikowanych w wieloletnim procesie badawczym.

Jak rozpoznać dlaczego dziecko płacze

WhyCry Mini jest lekki (108 g) i mały (7,8 x 7,8 x 2,3 cm), zmieści się w torebce, w kieszonce wózka. Jest prosty w użyciu, o nowoczesnym, wdzięcznym wyglądzie. Kwadratowy, opływowy kształt świetnie dopasowuje się do ręki opiekuna, pięć kolorowych lampek na białym tle jasno wskazuje emocje dziecka.

Proszę, nie płacz

Niektórzy mogą mieć wątpliwości czy wykorzystanie urządzenia nie zaburzy relacji rodzice dziecko. Najważniejsze dla małego człowieka jest bycie zrozumianym, aby mógł się prawidłowo rozwijać fizycznie i emocjonalnie. To rodzice wsparci rezultatem analizy i obserwacją swojego niemowlaka określają stan emocjonalny i potrzeby malucha. Nieustający płacz i zmęczenie nie pomogą rodzicom w budowie mocnej więzi z dzieckiem. WhyCry Mini nie uspokoi za rodziców dziecka, jednakże  realnie pomoże zmęczonym instynkom macierzyńskim.  

Dzięki tłumaczowi WhyCry Mini, niemowlę będzie rozumiane, rodzice będą mieli więcej czasu dla siebie i swojej pociechy, proces nauki dziecka będzie przyspieszony, dziadkowie lub opiekunka bez obaw będą w stanie odpowiednio zająć się maluszkiem.

Analizator testowany, certyfikowany, nagradzany

Analizator WhCry Mini został przetestowany klinicznie oraz certyfikowany potwierdzając 95% dokładności. Urządzenie otrzymało poparcie światowych ekspertów jak Japońskie Stowarzyszenie Pediatrów, Hiszpańskie Stowarzyszenie Położnych, ośrodków naukowych jak Uniwersytet Queen’s w Kanadzie czy Seulski Szpital Świętej Marii w Korei oraz liczne nagrody, między innymi złoty medal na targach INPEX w USA oraz prestiżową nagrodę Mother&Baby, Wielka Brytania. Tłumacz posiada roczną gwarancję. Przybliżona cena produktu 226 zł.

Polecane wideo

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.07.2011 00:17
Biedactwo jak na zdjeciu place ooooooo.....:* Az pocalowalam monitor tak mi sie go szkoda zrobilo ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2011 20:38
jak dla mnie to bzdura! ja mam 15 lat i od urodzenia mojej siostrzenicy się nią zajmuje. poraz pierwszy zostałam z nią na 2 godz. jak miała 5 dni, nie raz zostawałam z nią w nocy i zawsze wiedziałam o co malutkiej chodzi i nigdy nie miałam z tym większych problemów. teraz mała ma roczek i jak tylko mnie widzi to nieda się opisać jak się cieszy :) bo wie że zawsze wiem o co jej chodzi :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2011 13:05
nie chce mi sie czytac, ale matka szybko sie nauczy dlaczego jej dziecko placze. ja zajmowalam sie moimi malymi kuzynkami przez 3 mce kazdego roku i zawsze wiedzialam o co chodzi- od momentu kiedy mialy po miesiac az po 3 latka ;) to nie takie trudne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2011 13:33
dziecko powinno plakac... !! nie wrzeszczes ale plakac.. nie mozna byc na kazde zachowanie zobaczycie zakie pokolenie dzieci teraz wyrośnie.. rodzicie nie beda mieli nic do powiedzenia my przynajmniej mamy jakis szacunek i kazdy z nas wie za co dostal kiedys tam klapsaa.. a teraz co nie wolno okrzyczec uderzyc masakraa mam dziecko jestem konsekwentna mama nie karze swojego dziecka lae mju tlumacze .. he .. np. nie jedz bo slone ska mam maluszek wiedziec ze jest slone skoro nigdyt nie jakd albo uwazaj bo sie uparzysz;/ jezeli nie wie co to znaczy gorace... wszystkiego sie musi nauczyc trzeba pilnowac 24 godz i tlumaczyc pokazywa ze wszystko nie jest dokonca takie dobrze jak sie wydajee..!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2011 10:31
jak wyżej trzeba wyeliminować wszystkie przyczyny płaczu, ciekawe jak zaareaguje urządzenie kiedy dziecko poprostu lubi sobie popłakać, przecież są i takie dzieci!?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie