Przenośne krzesełko dla mobilnych mam

Wygodne rozwiązanie dla wszystkich mam dzieci, które kapryszą podczas jedzenia posiłków poza domem.
Przenośne krzesełko dla mobilnych mam
20.01.2011

Ciężkie i nieporęczne plastikowe krzesełka do karmienia, spacerówka przysuwana do stołu, czy też  kolana rodziców – tak najczęściej radzą sobie rodzice ze swoim maleństwem podczas wizyty u znajomych lub w  restauracji. Rodzinny obiad u dziadków albo w ulubionej knajpce staje się dla rodziców koszmarem. Pociecha szybko się nudzi, wierci i niecierpliwi…

Brzmi znajomo? Możesz odetchnąć z ulgą, bo na rynku pojawiło się rozwiązanie, które pozwoli przezwyciężyć wszelkie trudności. Rozwiązaniem problemów jest przenośne krzesełko Tuli (119 zł) ze internetowego sklepu Baby Mama  - idealne do karmienia oraz do zabawy z dzieckiem.

Krzesełko zostało wykonane z wytrzymałej i  atestowanej tkaniny, dostosowuje się do tułowia dziecka oraz do rozmiaru i kształtu krzesła. Unikalny system zapięć oraz boczne, regulowane klamerki zapewniają już półrocznemu maluchowi  bezpieczną i stabilną pozycję, nie krępując jednocześnie jego ruchów. 

Ponieważ krzesełko otula dokładnie tułów dziecka na wysokości paszek, nie ma niebezpieczeństwa wyślizgnięcia się pociechy. Po użyciu składa się je w mały, poręczny pakunek, dzięki czemu zajmuje mało miejsca i rodzic może mieć go zawsze przy sobie – na wakacjach, u znajomych, z wizytą u krewnych, podczas posiłku w restauracji.

Konstrukcja pozwala bardzo sprawnie zapiąć siedzisko niemal na każdym krześle, niezależnie od jego kształtu i rozmiaru.

Tuli przeznaczony jest dla dzieci, które potrafią utrzymać się w pozycji siedzącej, czyli od ok. 6 miesiąca życia aż do ukończenia 2 lat.

Zobacz także:

Kira czy Kermit? DZIWACZNE IMIONA DLA DZIECI

Wyobraźnia niektórych rodziców jest w tej kwestii naprawdę nieograniczona…

Jak łatwo i szybko nakarmić maluszka?

Jak bezstresowo odstawić maluszka od piersi i wprowadzić do jego jadłospisu nowe produkty? My znamy sprawdzone sposoby!

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2011 21:37
takie same krzesełko można kupić na stronie www.ononatural.pl za jakieś niecałe 30 zł - też z atestowanych materiałów.. robione w polsce i wogóle.. 119 zł za takie krzesełko to za dużo. Ja mam Ono i sobie chwalę!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 17:23
"Krzesełko zostało wykonane z wytrzymałej i atestowanej tkaniny, dostosowuje się do tułowia dziecka oraz do rozmiaru i kształtu krzesła" .masło w maśle. tu nie chodzi o krzesło tylko o Pas który przytrzymuje dziecko na krześle. wielka mi sztuka. Przecież to nie chodzi o krzesło do karmienia. Dziecko siedzące na normalnym krześle nie dostaje brodą do blatu a co dopiero mówiąc o karmieniu go w takiej pozycji.I tak trzeba kupić wyższe krzesło w którym dopiero to dziecko sie zapina za pomocą" waszego Magicznego niewidzialnego krzesła".
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 12:50
no swietnie, jak krzeslo jest zbyt lekkie to jeszcze przygniecie dziecko jak sie wywroci
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 01:19
Super przynajmniej nie zagracałoby mieszkania jednak jakby dzieciak się mocno czymś oburzył to myślę że by się to krzesło przewróciło takie standardowe bo to na załączonym obrazku jest duuuże i stabilne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo