Zaprogramuj sobie dziecko!

Seks przyszłości: pigułki na lepszy orgazm i zerowe ryzyko wpadki. Jak będą kochać się i rodzić następne pokolenia?
Zaprogramuj sobie dziecko!
26.10.2010

Jak zapowiada rosyjski portal Pravda.ru, ludzka seksualność zostanie w najbliższych latach poddana prawdziwej rewolucji. Moskiewscy naukowcy uważają, że już niebawem seks zacznie spełniać dwie zupełnie odrębne funkcje – rozrodczą oraz stricte hedonistyczną. 

Zmiany będą naturalnym następstwem postępów w dziedzinie medycyny. – Dzieci będą rodzić się tylko w probówkach, a seks stanie się niewyobrażalną przyjemnością dzięki zupełnie innowacyjnym pigułkom – donosi serwis. To wszystko stanie się możliwe dzięki zaawansowanej antykoncepcji, zapłodnieniu in vitro oraz sztucznej macicy. Trudno w to uwierzyć?

Paweł Tiszczenko, bioetyk z Rosyjskiej Akademii Nauk przekonuje, że przeobrażenia nastąpią w najbliższej przyszłości, umożliwiając tym samym ściśle racjonalne i w pełni kontrolowane planowanie rodziny. Niewykluczone, że medycyna w ogóle wyłączy z ciała kobiety możliwość zajścia w ciążę, a posiadanie dziecka stanie się w 100% wolnym wyborem, uniezależnionym od przypadku czy nieprawidłowego działania mechanicznych zabezpieczeń.

Odkrycia nowoczesnej biomedycyny staną się również szansą na spełnienie marzeń o macierzyństwie dla par homoseksualnych.  W przyszłości technologia in vitro będzie na masową skalę rozwiązywać nie tylko problemy pacjentów walczących z bezpłodnością, ale również osób żyjących w związkach partnerskich oraz wszystkich tych, którzy kwestię ciąży uznają za zbyt problematyczną (np. dla pań, które nie chcą przytyć albo boją się porodu).

Seks nie będzie już wiązał się z ryzykiem „niechcianej wpadki”, a równocześnie stanie się źródłem rozkoszy na nieznanym dotąd poziomie.  Bardzo prawdopodobne, że kolejne pokolenia, zamiast po pigułkę antykoncepcyjną, będą sięgać po tabletki, które stymulując odpowiednie ośrodki w mózgu, zapewnią orgazm doskonały.  

Natasza Lasky

Zobacz także:

Jacy mężczyźni produkują najlepsze plemniki?

Czy jakość plemników jest uzależniona od ilorazu inteligencji mężczyzny? Sprawdź(nawet jeśli na razie nie planujesz dzidziusia)!

Sekretna mowa piersi

Czy kształt biustu świadczy o charakterze jego właścicielki? Dowiedz się, jak twój biust jest interpretowany przez mężczyzn?

Komentarze (34)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2010 10:55
Przeczytajcie sobie brave new world aldousa huxleya
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2010 12:32
"Dzieci będą rodzić się tylko w probówkach, a seks stanie się niewyobrażalną przyjemnością dzięki zupełnie innowacyjnym pigułkom – donosi serwis." jaki serwis.. co za bzdury...Kazda zdrowa kobieta chce urodzic dziecko sama, a tabletki na sex juz sa- viagra.........
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2010 19:18
był taki film, nie pamiętam tytułu, o zaprogramowanych dzieciach. coś strasznego
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2010 22:07
Nie zgadzam sie z tym. Im bardziej ingerujemy w to co stworzył ktoś x lat temu, tym bardziej pojawiają sie coraz to nowsze choroby, z którymi ludzkość nie potrafi sobie poradzić. Nigdy w zyciu nie dałabym sobie włozyc sztucznej macicy, nawet jakbym miała nie wiadomo jakie problemy z seksem. Po nastepne dziecko daje poczucie bliskosci i wyjątkowej więzi miedzy rodzicami, dopiero wtedy by sie namnożyło rozwodów : ) Kolejną sprawą jest to, ze moj partner zyciowy nie bylby zadowolony, ze ma dziecko z probówki, dlatego ze mi sie zachciało nie wiadomo jakiej przyjemnosci z seksu. Z resztą która mama nie chciałaby poczuć swojego dziecka pod serduszkiem?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2010 13:40
mysle ze bylo by dobrym to zeby zaprogramowac cos takiego w dziewczynie ktora zaczyna miesiaczkowac...hmmm....zeby nie mogla zajsc w ciaze np. do 18-stego roku zycia. wtedy moze bylo by mniej tych nastoletnich ciaz..jak patrze na te mlode 13nasto letnie dziewczyny z ogromnymi brzuchami to zastanawia mnie tylko kto popelnil blad...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo