10 foto-dowodów, że dzieci nie powinny zostawać w domu sam na sam… ze swoimi ojcami

Zdjęcia z przymrużeniem oka!
10 foto-dowodów, że dzieci nie powinny zostawać w domu sam na sam… ze swoimi ojcami
Fot. Prt screen YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=FGjLe1zg39o)
13.06.2019

Bycie rodzicem to ogromna odpowiedzialność. Opieki nad małym człowiekiem, który pojawia się w domu, nie da się porównać z niczym innym. Wychowaniu malucha towarzyszą na przemian takie uczucia jak duma, radość, szczęście, ale także strach czy poczucie bezsilności. I choć mogłoby się wydawać, że rodzicielstwo powinno wyglądać identycznie w przypadku mam oraz ojców, tatusiowie mają nieco odmienne zdanie na temat tego, w jaki sposób zajmować się dzieckiem.

W Internecie aż roi się od zabawnych obrazków, na których doskonale widać tę rozbieżność. Ojcowie, pozostawieni w domu sam na sam ze swoją pociechą, wpadają na niecodzienne pomysły. Niektóre z nich są bardzo kreatywne, inne mają na celu zrobienie sobie żartu z malucha. Kiedy ten dorośnie i zobaczy swoje fotografie sprzed lat, zrozumie, że miał wesołe dzieciństwo.

Uwaga, jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą, oglądanie poniższej galerii zdjęć może sprawić, że nie będziesz chciała zostawić pociechy ze swoim partnerem. A może… wręcz przeciwnie. W końcu nikomu nie dzieje się krzywda, a jedynym efektem ubocznym jest dobra zabawa malucha i jego taty!

Polecamy także: Wyznania kobiet, które rodziły w obecności męża: „Nie dał rady” VS. „Bez niego by się nie udało”

Tak przekonała syna do jedzenia warzyw. Genialne!
Tak przekonała syna do jedzenia warzyw. Genialne! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie