Młoda mama grozi kobietom publicznie karmiącym piersią: „Podbiję ci oczy”

Ma zamiar podnieść rękę nawet na niemowlaka.
Młoda mama grozi kobietom publicznie karmiącym piersią: „Podbiję ci oczy”
fot. Unsplash, boredpanda.com
18.04.2019

Coraz głośniej mówi się o tym, że macierzyństwo to nie jest powód do wstydu. Kiedy niemowlak jest głodny - nie musisz już ukrywać się w brudnej toalecie. Karmienie piersią to wyjątkowo naturalna czynność, która nie powinna nikogo oburzać. Doszukiwanie się w tym wulgarności można uznać wyłącznie za przejaw przewrażliwienia.

Zobacz również: LIST: „Nie będę karmiła piersią. Chcę mieć nadal jędrny biust, a nie obwisłe wymiona”

Niestety, nawet niektóre kobiety nie są w stanie tego zrozumieć. Tak jak bohaterka tej oburzającej historii, która wstrząsnęła internautami. Matka trójki dzieci w bardzo dobitny sposób wypowiedziała się na temat. We wpisie na Facebooku nie tylko wyraziła własne zdanie, do którego ma prawo, ale zaczęła grozić innym.

Za brak wyrozumiałości i dobrych manier spotkała ją zasłużona kara.

Przepraszam, ale jeśli jeszcze jakaś kobieta wyciągnie swoją pierś do karmienia w obecności moich dzieci - skończy z podbitym okiem. I niech lepiej odsunie ode mnie niemowlaka, bo jemu też przyłożę

- napisała na swoim profilu. Agresywny wpis szybko się rozprzestrzenił, a autorce nie pomogło nawet jego skasowanie.

Młode mamy postanowiły dać jej nauczkę. Zaczęły publikować screen wiadomości we wszystkich możliwych zakątkach Internetu wraz ze stosownym komentarzem.

Zobacz również: LIST: „Przewinęłam dziecko na stole w restauracji. Nie mam sobie nic do zarzucenia”

źródło: boredpanda.com

Ta kobieta nie widzi nic złego w biciu karmiących matek i ich maleństw. Nie bądź jak ona.

Nie wiem jak wykarmiłaś trójkę swoich dzieci, ale ja nie mam zamiaru robić tego w piwnicy.

Pewnie sama biegała z piersiami na wierzchu, ale ma to już za sobą, więc teraz udaje święte oburzenie

- czytamy w komentarzach.

To jednak nie koniec jej problemów. Internautki dowiedziały się, że kobieta jest zatrudniona w sklepie zoologicznym i postanowiły zaalarmować pracodawcę. Ten natychmiast ją zwolnił, ponieważ „firmie zależy na tym, by jej pracownicy charakteryzowali się najwyższymi standardami etycznymi i moralnymi”.

Zasłużyła?

Zobacz również: Kobieta upomniała mamę karmiącą piersią w parku. Bardzo szybko tego pożałowała

Pokazała macierzyństwo bez cenzury. Musisz zobaczyć te zdjęcia, zanim urodzisz dziecko
Pokazała macierzyństwo bez cenzury. Musisz zobaczyć te zdjęcia, zanim urodzisz dziecko - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (62)

Ocena: 4.95 / 5
gość (Ocena: 5) 20.04.2019 19:14
Nie każdy ma ochotę oglądać wywalone cycki jakiejś baby. Te, które karmią bez zakrycia w miejscu publicznym muszą być jakieś zboczone i bez grama wstydu.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 19.04.2019 22:44
No i dobrze napisała, co jest w tym bulwersującego ?Wyraziła swoje zdanie i miała do tego prawo. Poza tym ma prawo jej się to nie podobać i ma prawo nie tolerować tego że jakaś głupia madka wystawi te swoje zwisy na zewnątrz i każdy ma ją oglądać. Czysta pornografia, taka sama, jak pokazanie dupy publicznie.
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 19.04.2019 09:50
Mnie też denerwują już te typowe laktoterrorystki, ale bez przesady. Ta babka to już ma mocno nasrane w głowie. Biłaby nawet niemowlaka? Jak tak łatwo przychodzi jej mówienie takich rzeczy to można zacząć się zastanawiać czy tak samo łatwo nie przychodzi jej przypadkiem bicie własnych dzieci. Bo raczej nikt normalny nie rzuca takich tekstów, zwłaszcza na publicznym forum.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 18.04.2019 19:19
Wpis faktycznie poniżej poziomu, babka chyba ma coś z głową, ale żaden pracodawca nie ma prawa zwolnić pracownika za prywatne poglądy wyrażone na prywatnej stronie/koncie typu Facebook czy Instagram. Po pierwsze: ludzie głupi i bez klasy też jakoś muszą zarabiać na życie swoje i swoich dzieci, a po drugie: praca w sklepie za kasą to nie robota w dyplomacji, pracownik wcale nie musi "charakteryzować się najwyższymi standardami etycznymi i moralnymi", ma wykonywać swoje obowiązki zgodnie z umową i być miły dla klientów, tyle! Jeżeli sprawa trafiłaby do sądu, rozstrzygnięcie byłoby na korzyść pracownika.
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 18.04.2019 14:49
Dobrze ze nagie baby na instagramach ich nie denerwują co druga wywala sztuczny cyc
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie