Pokazała, w jakich warunkach mieszkają jej wnuki. Chce odebrać córce dzieci

Brud i smród to codzienność dla 5 maluchów.
Pokazała, w jakich warunkach mieszkają jej wnuki. Chce odebrać córce dzieci
źródło: dezinfo.net
09.03.2019

Trudno nie odnieść wrażenia, że niektóre matki minęły się z powołaniem. Ewidentnie nie dorosły do tak odpowiedzialnej roli i to raczej nigdy się nie zmieni. Nie potrafią zapanować nad własnym życiem, a co dopiero opiekować się potomstwem. Szokujących przykładów niestety nie brakuje. Oto jeden z nich.

Zobacz również: „Wstydzę się zaprosić do siebie chłopaka, bo moja rodzina to patologia, a mieszkanie wygląda biednie”

Pewna Brytyjka, zaniepokojona tym, co wyprawia jej dzieciata córka, postanowiła pokazać urzędnikom socjalnym skalę problemu. W tym celu wykonała serię zdjęć obrazujących warunki, w jakich dorasta jej pięcioro wnucząt. Kobieta jest do tego stopnia zdesperowana, że liczy na odebranie dzieci matce.

Babcia jest przekonana, że małoletni zasługują na lepszy dom. Ten, w którym aktualnie żyją, jest niesamowicie brudny oraz śmierdzący. Autorka fotografii zaznacza, że widoczny gołym okiem bałagan to tylko część problemu. W całym mieszkaniu unosi się fetor moczu i kału.

W galerii zobaczysz przerażające zdjęcia. Te dobitnie pokazują, że młoda mama zupełnie sobie nie radzi i bez pomocy stoczy się jeszcze bardziej.

Zobacz również: Wyznanie Justyny: „Wychowałam się w skrajnej biedzie. Moi rodzice są nieodpowiedzialni”

Trudno gorzej urządzić mieszkanie. Wybrano najbardziej szpetne wnętrza
Trudno gorzej urządzić mieszkanie. Wybrano najbardziej szpetne wnętrza - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.03.2019 03:52
A kto te córke wychował ?? do kogo babcia (matka córki ma teraz pretensje) ?? Bezstresowe wychowanie i jego skutki ! Może babciu czas wlac w dupsko swojej córeczce i zrobić z niej prawdziwa kobiete
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie