Przyznał, że nie odróżnia swoich córek. Internauci uznali, że jest wyrodnym ojcem

„Poważnie rozważam, żeby jednej z nich zgolić włosy”.
Przyznał, że nie odróżnia swoich córek. Internauci uznali, że jest wyrodnym ojcem
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/father_of_daughters/)
23.02.2019

Chwalenie się swoimi dziećmi na Instagramie to przeważnie domena matek, ale zdarzają się wyjątki. Jednym z nich jest @father_of_daughters, czyli Simon Hooper, 35-letni ojciec aż czworga dzieci – samych córek! W dodatku dwie najmłodsze z nich, 3-letnie Ottie i Delilah, to identyczne bliźniaczki. Hooper, który prowadzi także bloga o swoim życiu z perspektywy rodzica, regularnie wrzuca na Instagram zdjęcia swoich pociech, a jego konto obserwuje już prawie milion fanów. 

Zobacz również: Był dumnym tatą trzech synów. Po latach dowiedział się, że... przez całe życie był bezpłodny

Wystarczy wejść na profil @father_of_daughters aby przekonać się, że Simon ma wielkie poczucie humoru i z przymrużeniem oka opowiada o swoich rodzicielskich zmaganiach. W jednym z ostatnich postów wyznał, że zdarza mu się nie odróżniać bliźniaczek, zwłaszcza gdy jego żona ubierze dziewczynki w identyczne ubrania. 

Myślałem, że mam to obcykane. Myślałem, że dni, w których będę zwracał się do Ottie i Delilah po prostu jako “ta” i “tamta” są policzone i że będę rodzicem, który będzie w stanie rozróżnić swoje kopie genetyczne. Myliłem się. Dzięki temu, że @mother_of_daughters ubrała je jak swoje lustrzane odbicia, dziś wróciłem do punktu wyjścia i spędziłem 15 minut bawiąc się w “zgadnij kto”, myląc ich imiona i nie dostając żadnych odpowiedzi, tylko puste spojrzenia. Poważnie rozważam, żeby jednej z nich zgolić włosy. Do diaska z tymi lokami – potrzeba rozróżniania moich dzieci jest ważniejsza

- żartował Simon. 

Niestety nie wszyscy internauci poznali się na jego specyficznym poczuciu humoru i zarzucili mu, że jest wyrodnym rodzicem. Na jednym z forum dla mam internautki przystąpiły do ataku pod adresem Hoopera, pisząc m.in.: “Czy wy też uważacie, że to trochę dziwne, że @father_of_daughters nie potrafi rozróżnić swoich córek? Rozumiem, że są identyczne, ale w końcu jest ich ojcem! Kiedyś opiekowałam się identycznymi bliźniaczkami gdy miały niespełna 2 latka i w przeciągu miesiąca byłam w stanie je odróżnić. W końcu to dwie zupełnie różne osoby”. Na szczęście większość osób od razu zorientowała się, że wpis Hoopera należy potraktować z przymrużeniem oka.  

Zobaczcie, jak wyglądają 3-letnie bliźniaczki Ottie i Delilah. Dziwicie się ich ojcowi, że nie jest w stanie ich odróżnić? 

 

 

 

Tak wygląda dziecko urodzone w pęcherzu płodowym
Tak wygląda dziecko urodzone w pęcherzu płodowym - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie