Panna młoda karmiła dziecko piersią podczas... własnego ślubu. Te zdjęcia zachwyciły cały Internet

I nikt nie poczuł się zgorszony. Można? Można!
Panna młoda karmiła dziecko piersią podczas... własnego ślubu. Te zdjęcia zachwyciły cały Internet
Fot. fireandgoldphoto.com
18.02.2019

Karmienie dziecka piersią w miejscach publicznych w dalszym ciągu wzbudza wiele kontrowersji. Wiele osób uważa, że to niesmaczne i niestosowne, a młode matki powinny karmić dziecko wyłącznie w domowym zaciszu albo w ukryciu, np. w toalecie. Takie rozwiązanie z kolei nie odpowiada wielu mamom, którym wszechobecne zakazy utrudniają życie, i przez które czują się zwyczajnie dyskryminowane. 

Zobacz również: Kobieta upomniała mamę karmiącą piersią w parku. Bardzo szybko tego pożałowała

Historie takie, jak ta, o której piszemy poniżej pokazują, że mimo wszystko można dojść do kompromisu i nie powodować ogólnego “zgorszenia”. Pewna młoda mama bez przeszkód i słowa krytyki mogła nakarmić piersią swoje małe dziecko w miejscu publicznym – i to nie byle jakim! Wszystko wydarzyło się w kościele podczas ceremonii zaślubin, a panną młodą była właśnie karmiąca matka. Nikomu nie przeszkodził fakt, że w trakcie składania ślubnej przysięgi Dalton Mort trzymała na rękach swoją 2-letnią córeczkę Ellorę i karmiła ją piersią. Wszystko odbyło się niezwykle naturalnie, ponieważ dziewczynka w trakcie trwania całej ceremonii znajdowała się w chuście na plecach swojej mamy. “Dzięki temu, że [Ellora – przyp. red.] była przy mnie, łatwiej było mi się skupić. Mała zasnęła podczas zaślubin. To była wyjątkowa chwila dla mnie i dla mojego męża. Chciałam, żeby była tam z nami, bo tak samo jak my jest częścią naszego związku” - wyjaśniała Dalton Mort w rozmowie z mediami. 

Myślicie, że taki ślub mógłby mieć miejsce w Polsce? Póki co trudno nam to sobie wyobrazić, więc w międzyczasie zachwycamy się zdjęciami z tej przepięknej ceremonii. 

Tak wygląda dziecko urodzone w pęcherzu płodowym
Tak wygląda dziecko urodzone w pęcherzu płodowym - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 3.6 / 5
gość (Ocena: 5) 19.02.2019 23:13
Takie duże dziecko i jeszcze z cyca ciągnie???
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.02.2019 14:59
Ale sukienka oczywiście biała jak u dziewicy...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.02.2019 10:51
A jak siedzi na toalecie też karmi ? Nie mam nic do karmiących ale to już przesada :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.02.2019 21:51
Nie spotkałam się nigdy z krytyką kobiet, które karmią, ale jednocześnie osłaniają się trochę chustą. Nie wiem skąd pomysł, że matki karmiące są dyakryminowane. Eksibicjonistki się krytukuje, ale zwykła kobieta, która karmi w miejscu publicznym nikogo nie gorszy i nie dziwi. Wystarczy odrobina przyzwoitości, którą większość kobiet zwyczajnie ma. Mało kto się lubi obnażać, karmią publicznie, bo to dobre dla dziecka, ale tutaj... Tutaj to zwykła szopka. Dziewczynka jest duża, można było sprawę załatwić zupełnie inaczej. Poza tym, jak pisali wszyscy poprzednicy - obłuda. Nie jestem katoliczką, mimo sprzeciwu całej rodziny nie wzięłam ślubu kościelnego, bo nie żyję według zasad kościoła, a tu takie hece...
zobacz odpowiedzi (1)
EloElo (Ocena: 1) 18.02.2019 21:34
Boże, i co ona chce tym osiągnąć? Już trzeba pokazywać jaką to jest się niezależną i nowoczesna nawet w czasie ślubu? Żenada
odpowiedz

Polecane dla Ciebie