Kobieta upomniała mamę karmiącą piersią w parku. Bardzo szybko tego pożałowała

Już chyba nigdy więcej tego nie zrobi...
Kobieta upomniała mamę karmiącą piersią w parku. Bardzo szybko tego pożałowała
Fot. iStock
11.02.2019

Coraz częściej przekonujemy się, że kobieca solidarność to raczej życzeniowe myślenie, a nie rzeczywistość. Potrafimy być wobec siebie bardzo krytyczne, a wręcz bezwzględne. Wzajemne wsparcie ustępuje miejsca zazdrości i frustracji. Przekonała się o tym pewna młoda mama z Wielkiej Brytanii.

Zobacz również: Modelka twierdzi, że karmienie piersią jest WSTRĘTNE i porównuje je do KAZIRODZTWA!

Do niecodziennego zajścia doszło w mieście Dartford. Wiemy o tym dzięki anonimowemu wyznaniu opublikowanemu na Facebooku. Co ciekawe, jego autorką jest rzekoma ofiara, która według większości komentatorów jest tak naprawdę oprawcą. Chciała się pożalić, a przy okazji na siebie doniosła.

Komentatorzy nie stanęli po jej stronie.

Kieruję moje słowa do kobiety, którą spotkałam w parku. Uznała ona za właściwe, by karmić swoje maleństwo piersią, w czasie gdy moje dziecko i rozproszony mąż siedzieli tuż obok.

Nie uważam, byś zareagowała właściwie, gdy zwróciłam ci uwagę i zasugerowałam, żebyś poszła w bardziej ustronne miejsce. Kazałaś mi się odpier*** i trysnęłaś w moim kierunku mlekiem prosto z piersi.

To był niczym nieusprawiedliwiony atak. Mam nadzieję, że teraz się tego wstydzisz

- czytamy na fanpage’u miasta.

Zobacz również: Ona mówi wprost: „Żałuję, że zaczęłam karmić piersią. Kiedy przestałam to robić, stałam się lepszą matką!”

Autorka wpisu najprawdopodobniej miała nadzieję, że internauci wspólnie z nią potępią agresywną matkę. Bardzo się przeliczyła.

„Może trochę przesadziła z reakcją, ale dlaczego zabraniasz jej karmić w miejscu publicznym? Człowiek, który widzi w tym coś niestosownego, nie może być do końca normalny”.

„Masz to, na co zasłużyłaś. Jeśli cię to brzydzi - nie patrz. A jeśli nie ufasz swojemu mężowi - to nie jej wina”.

„Zabraniasz dziecku jeść, bo twój zboczony mąż nie potrafi się opamiętać?”.

„Jedyne publiczne miejsce, gdzie można liczyć na odrobinę prywatności, to toaleta. Polecam autorce wpisu, żeby spróbowała coś zjeść w miejskim szalecie” - czytamy w komentarzach.

A Ty po której staniesz stronie?

Zobacz również: Młoda mama nie wytrzymała i... tryska mlekiem z piersi na swoich współpracowników!

Karmienie piersią BEZ CENZURY: Mleko kapiące z sutków, rozciągnięta skóra, ślady ugryzień (ZDJĘCIA 18+)
Karmienie piersią BEZ CENZURY: Mleko kapiące z sutków, rozciągnięta skóra, ślady ugryzień (ZDJĘCIA 18+) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (211)

Ocena: 4.9 / 5
gość (Ocena: 5) 17.02.2019 20:11
Typowe madki polki wielkie bohaterki patrzcie jaka ze mnie madka karmię gdzie chce i jak chce . Jestem matka i karmiłam piersią ale wiem jak mnie to obrzydza tłusty cyc cieknace mleko z ust dziecka fuj ale przecież musimy patrzeć na taka madke
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.02.2019 19:37
Dla osób czujących wewnętrzną pustkę, nieszczęśliwych lub tych, którzy bardzo czegoś chcą, proszę poczytać o Nowennie Pompejańskiej, ona naprawdę zmienia życie
odpowiedz
Ala (Ocena: 5) 15.02.2019 16:42
Obrzydliwe jest karmienie piersią z cyckiem na wierzchu w miejscach publicznych, i tak - matka karmiła mnie piersią, ale nie pokazywała cycków całemu światu. Karmić- proszę, ale z dyskrecją. Nie wyobrażam sobie nie okryć piesi w miejscu publicznym karmiąc... dziewczyny, trochę szacunku do samych siebie - piersi to nadal piersi, nie pokazujemy ich całemu światu!!!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 13.02.2019 08:48
To może podsumujemy dyskusję? Nie jest zabronione kp w miejscach publicznych i niech matki karmią sobie kiedy chcą, tylko niech to będzie robione dyskretnie, z szacunkiem do otoczenia. Pasuje Wam?
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 12.02.2019 22:31
Pokazanie komuś obcemu gołej piersi ot tak uważane by było za grubiańskie zachowanie (typowa kobieta lekkich obyczajów) ale jak ją obnażamy karmiąc piersią to ma być niby ok. Sory, ale ja nie widzę różnicy. Pierś to pierś i nie chciałabym aby oglądali ją obcy. I jestem zwolenniczką karmienia piersią, ale uważam że to intymna sfera. Chyba, że się mylę?
zobacz odpowiedzi (7)

Polecane dla Ciebie