Był dumnym tatą trzech synów. Po latach dowiedział się, że... przez całe życie był bezpłodny

To prawdziwy koszmar każdego mężczyzny.
Był dumnym tatą trzech synów. Po latach dowiedział się, że... przez całe życie był bezpłodny
Fot. Unsplash
08.01.2019

Richard Mason, brytyjski multi-milioner, wierzył w to, że udało mu się osiągnąć wszystko. Zbił prawdziwą fortunę jako jeden z założycieli strony Money Supermarket, serwisu porównującego ceny różnych produktów. Do tego wraz z (co prawda byłą) żoną założył rodzinę i wychowywał trójkę synów. Czego chcieć więcej? Niestety w 2016 roku diagnoza lekarska wywróciła jego świat do góry nogami. Okazało się, że od lat Mason żył w kłamstwie. 

Zobacz również: Nie wiem, kto jest ojcem mojego dziecka

Lekarz poinformował 55-letniego Masona, że od urodzenia choruje na mukowiscydozę. Mężczyźni dotknięci tą chorobą są bezpłodni. W związku z tym niemożliwe jest, aby mężczyzna był biologicznym ojcem dzieci, które wychowywał z byłą żoną, Kate. W świetle tych informacji Mason pozwał eks-partnerkę, chcąc odzyskać 4 miliony funtów, które zapłacił jej w ramach umowy rozwodowej, zawartej w 2008 roku. Ostatecznie sąd nakazał Kate wypłacenie Masonowi sumy 250 tys. funtów. Ale kobiecie udało się wywalczyć jedną istotną rzecz – nie musi wyznać byłemu mężowi tożsamości biologicznego ojca trzech chłopców, które wspólnie wychowywali w trakcie swojego małżeństwa.  

Fot. Unsplash.com

Richard Mason nie pogodził się z decyzją sądu i postanowił wziąć sprawę we własne ręce. Oferuje nagrodę w wysokości 5 tys. funtów każdemu, kto posiada informacje, dzięki którym będzie w stanie poznać nazwisko biologicznego ojca wychowywanych przez siebie dzieci. W rozmowie z portalem Daily Mail dodał, że “wciąż uważa chłopców za swoich synów i że bardzo za nimi tęskni”. Chce odkryć tożsamość ich biologicznego ojca właśnie ze względu na nich. Jednak źródło cytowane przez portal The Telegraph mówi, że dorośli dziś synowie nie chcą mieć nic wspólnego ze swoim prawdziwym ojcem i wciąż uważają, że to Mason jest ich tatą. Jeden z chłopców napisał do niego wiadomość o treści: “Tato, tak jak wyjaśniłem na samym początku, bez względu na wszystko zawsze będę uważał cię za mojego ojca. Zawsze pozostanę z tobą w kontakcie, to nigdy się nie zmieni. Zawsze możesz na mnie liczyć i zawsze będziesz dla mnie tatą. Kocham cię”. 

Z kolei matka chłopców przyznała, że w drugiej połowie lat 90. miała trwający 4-lata romans. Jej najstarszy syn urodził się w 1995 roku, a w 1999 roku na świat przyszło dwóch kolejnych chłopców - bliźniaki. Co ciekawe, po narodzinach każdego z synów była pani Mason nalegała, aby ich drugie imiona były pochodzenia żydowskiego. Richard Mason jest przekonany, że to ważna wskazówka, jeśli chodzi o prawdziwość biologicznego ojca chłopców 

Myślicie, że milionerowi uda się odkryć, kto jest ojcem wychowywanych przez niego przez całe życie synów? 

Zobacz również: HISTORIA EDYTY: Urodziłam rude dziecko. Mąż i jego rodzina podejrzewają mnie o zdradę!

 

 

 

Tak zachowują się faceci na porodówce. Udało się to uchwycić na zdjęciach
Tak zachowują się faceci na porodówce. Udało się to uchwycić na zdjęciach - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.01.2019 01:41
Ta w wieku 55 lat odkryli nagle mukowiscydozę to istny cud
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.01.2019 22:41
Mukowiscydoza daje objawy i nie da sie zyc z ta choroba tal dlugo....mialam kolege zmarl w gimnazjum.na mukowiscydozę.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 08.01.2019 14:58
Masakra, ale niestety takie kobiety są wśród nas. Szczególnie podejrzliwi powinni być bogaci faceci...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.01.2019 14:21
To jakiś fake, nie da się żyć z mukowiscydozą tak długo nie wiedząc o tym. Ta choroba nieleczona prowadzi do śmierci w wieku dziecięcym.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.01.2019 13:08
Co za podła s.u.k.a z tej jego żoneczki.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie