2-latka położyła się na chodniku i nie chciała wejść do domu. Tata znalazł na nią sposób

Geniusz czy tyran? Internauci są podzieleni w ocenie jego zachowania.
2-latka położyła się na chodniku i nie chciała wejść do domu. Tata znalazł na nią sposób
źródło: YouTube / ViralHog (youtube.com/watch?v=0Hgc_m7N0W0)
24.11.2018

Dzieci potrafią być wyjątkowo słodkie i kochane. Czasami jednak miewają gorsze dni. Wtedy nic im się nie podoba, a na wszystko odpowiadają stanowczo „nie!”. W takich momentach trudno zachować zimną krew i cierpliwość. Niektórzy rodzice opanowali jednak tę sztukę do perfekcji.

Zobacz również: Pielęgniarka pochwaliła się słodkim zdjęciem z porodówki. Nie zauważyła, co dzieje się za nią

Tak jak ten tata z Kanady, o którym mówią dziś wszyscy. Mężczyzna przywiózł 2-letnią córkę z przedszkola, ale mała Juliette nie była w najlepszym humorze. Dziewczynka protestowała bez powodu. Wreszcie położyła się na podjeździe do garażu i stwierdziła, że nie wejdzie do domu.

Anielsko cierpliwy ojciec nie chciał wdawać się w dyskusję, więc po prostu zrobił swoje.

źródło: YouTube / ViralHog (youtube.com/watch?v=0Hgc_m7N0W0)

Mężczyzna jak gdyby nigdy nic podszedł do leżącej córki i uniósł ją niczym siatki, które dźwigał w drugiej doni. 2-latka została potraktowanego przez niego jak kolejny bagaż, który należy przetransportować z samochodu do wnętrza domu.

Chwycił ją za kurtkę i wniósł do mieszkania. Dziecko cały czas pozostawało nieruchome, więc można przypuszczać, że tata zrobił to nie pierwszy raz. Zamiast błagać i wysłuchiwać płaczu - po prostu zrobił swoje.

Internauci są zachwyceni jego stanowczą, ale i zabawną reakcją.

Zobacz również: Wszyscy myśleli, że to zwyczajna sesja ciążowa. Prawda okazała się MAKABRYCZNA

„Jestem za tym, żeby producenci odzieży dziecięcej zaczęli umieszczać w ubrankach specjalne uchwyty”. „Ciekawe, czy w ten sam sposób zaprowadzi ją do ołtarza?”. „Tak się zachowuje prawdziwy mężczyzna”. „Ona doskonale wiedziała, co ją czeka i widocznie lubi podróżować w taki sposób - piszą rozbawieni komentatorzy.

Pojawiły się jednak pojedyncze głosy, że to przedmiotowe traktowanie żywej istoty, a nawet forma znęcania się nad dzieckiem. „Ten ojciec traktuje swoją córkę jak kolejny worek. Wrzynające się ubranie mogło ją pokaleczyć. W każdej chwili mogła też upaść na beton” - alarmuje jedna z internautek.

Geniusz czy tyran?

Zobacz również: Opublikowała niepozorne zdjęcie z córką. Nie zauważyła kompromitującego szczegółu

Wszyscy myśleli, że to zwyczajna sesja ciążowa. Prawda okazała się MAKABRYCZNA
Wszyscy myśleli, że to zwyczajna sesja ciążowa. Prawda okazała się MAKABRYCZNA - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (39)

Ocena: 4.79 / 5
gość (Ocena: 5) 29.11.2018 23:27
Pewnie mała specjalnie się po to położyła, bo polubiła noszenie w ten sposób... i tyle! Niech poluzują gatki niektórzy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.11.2018 21:25
Bardzo dobrze zrobil dziecku nic sie nie stalo a raz popusci i pozniej bedzie caly czas tak robilo nie tak jak np. niektore mamy w sklepie dziecko polozy sie na podlodze krzyczy potrafi pluc a matka albo szarpie krzyczy wyzywa albo ulega i kupuje co dziecko chce tylko zeby bylo cicho.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.11.2018 20:18
Dzieciak ma wiedzieć gdzie jego miejsce. Z bachorami jest coraz gorzej. I nikt mi nie wmówi, że jest inaczej. Dawniej takiej patologii wśród dzieci nie było. Tak się kończy pozwalanie dzieciarowi na wszystko i utwierdzanie go w przekonaniu, że jest pępkiem świata. Te dzieciak na pasach z kometarza.... Brak słów na tępotę tej mamusi. Gdyby coś się stało to wszyscy byliby winni tylko nie bachor i jego durna matka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.11.2018 18:59
Pracuje w przedszkolu.. Codziennie widze jak dzieci robia rozne sceny a rodzice im na to pozwalaja... A pozniej mowia ze sobie z dzieckiem nie radza.. Moze nie wyglada ladnie to jego zachowanie, ale przynajnniej pokazal dziecku ze to on zadzi a nie dziecko.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 29.11.2018 18:20
Mnie to rozbawiło
odpowiedz

Polecane dla Ciebie