Powstała Akademia Młodego Managera dla dzieci w wieku... 8 lat! To oferta tylko dla wybranych

Promocyjna cena kursu? Jedyne 2,5 tys. zł! Czego mają uczyć się 8-latki?
Powstała Akademia Młodego Managera dla dzieci w wieku... 8 lat! To oferta tylko dla wybranych
Fot. Pexels.com
13.09.2018

Każdy rodzic pragnie, żeby jego dziecko było wyjątkowe i odniosło w życiu sukces. Dlatego wielu z nich już od najmłodszych lat zapisuje swoje pociechy do najlepszych szkół, a także na różnorakie zajęcia dodatkowe - języki obce, sporty, zajęcia ze sztuki. Jednak świat ciągle idzie do przodu, a to, co kiedyś skutecznie umożliwiało dzieciom dobry start w dorosłość, dziś może nie wystarczyć. Dlatego trzeba pójść o krok dalej.

Zobacz również: Tego polskie dzieci uczą się na religii. „Maciuś ofiarował swój ból w intencji głodujących dzieci”

Tak właśnie zrobili założyciele Akademii Młodego Managera - placówki na warszawskim Wilanowie. Od 15 października 2018 roku ośrodek oferuje specjalny kurs przeznaczony dla dzieci w dwóch przedziałach wiekowych: 8-12 lat, oraz 13-17 lat. Jest to oferta tylko dla wybranych - w zajęciach może wziąć udział tylko 10 osób.

Akademia Młodego Managera kieruje swoją ofertę do dzieci, które pragną “osiągnąć sukces w każdej dziedzinie życia” (a raczej dla ich rodziców). Zapisy na kurs trwają do końca września 2018 roku, a promocyjna cena 3-miesięcznego kursu wynosi 2490 zł. Ze strony internetowej Akademii wynika, że początkowo wynosiła aż 6 tys. zł. Kurs liczy sobie 12 zajęć, które odbywają się raz w tygodniu i trwają 2 godziny (“z 10-minutową przerwą i poczęstunkiem”, czytamy na stronie).

Jaką konkretnie wiedzę mają zdobywać młodzi adepci Akademii Młodego Managera? Z opisu na oficjalnej stronie internetowej czytamy, że dzieci mają pobierać “naukę skutecznej komunikacji i przywództwa w grupie” czy uczyć się o “podstawach wiedzy o biznesie i szczeblach kariery w firmie”. Inne tematy zajęć to m.in.: “Tajniki dobrej prezentacji, negocjacji i  sprzedaży”, “Jak nie dać się oszukać w życiu i biznesie?” oraz “Dokąd zmierza nowoczesny Świat i gdzie będziemy za 10 lat?”. Zajęcia mają być prowadzone przez przedsiębiorców i managerów z całej Polski i wykształcać w dzieciach “umiejętności przywódcze, a także cechy dobrego lidera”.

Po ukończeniu kursu młodzi absolwenci Akademii Młodego Managera mają otrzymać specjalne certyfikaty potwierdzające nabyte przez nich umiejętności. Zajęcia ruszają już niebawem, bo 17 października 2018 roku. Ma to być pierwszy rocznik Akademii Młodego Managera.

Zapisalibyście swoje 8-letnie dzieci na taki kurs?

Zobacz również: Awantura o podręcznik do zerówki. "Propaganda! Promowanie multikulti!"


Elma, Nikon, Gaja. Gwiazdy, które zszokowały Polskę imionami swoich dzieci
Elma, Nikon, Gaja. Gwiazdy, które zszokowały Polskę imionami swoich dzieci - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie