Skandal w przedszkolu! Po wakacjach dzieci powitał… erotyczny pokaz tańca na rurze!

Jak można było wpaść na taki pomysł?!
Skandal w przedszkolu! Po wakacjach dzieci powitał… erotyczny pokaz tańca na rurze!
Fot. screen z YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCHbEF2rwTjXCA88tdo0KU2Q/featured?disable_polymer=1)
04.09.2018

Wczoraj, 3 września 2018 roku, miliony uczniów na całym świecie rozpoczęło nowy rok szkolny. Utarło się, że w pierwszym dniu po wakacyjnej przerwie nie ma tradycyjnych lekcji - zamiast tego uczniowie zapoznają się z nowym planem zajęć, odbywają się też specjalne apele czy przedstawienia. Podobnie dzieje się w przedszkolach. Poniższa historia dobitnie udowadnia, że czasami nie warto silić się na oryginalność i lepiej pozostać przy tradycyjnym programie, inaczej można wywołać niemały skandal.

Zobacz również: Tymczasem w jednej z polskich szkół: na liście uczniów „Giorgio, Armani, Valerii i Kevin”

W chińskim przedszkolu Xinshahui w miejscowości Shenzhen na południu kraju dzieci powitało bardzo nietypowe - i niestosowne! - przedstawienie. Przedszkolaki oglądały występ tancerki na rurze! Na widowni znajdowało się ok. 500 dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz ich rodzice. Tancerka była bardzo skąpo ubrana i wykonywała dość wyzywające ruchy, typowe bardziej dla klubu ze striptizem niż dla przedszkola.

Trudno się dziwić, że rodzice dzieci byli oburzeni. Jednym z nich był Michael Standaert, amerykański dziennikarz i pisarz, na co dzień mieszkający w Chinach. Mężczyzna nagrał niefortunny występ tańca na rurze, a filmik zamieścił na swoim Twitterze. Wkrótce o sprawie zaczęły pisać media na całym świecie. “Dyrektorka przedszkola zwariowała” - skomentował Standaert. Dziennikarz dodał, że Lia Ring, dyrektorka placówki w rozmowie telefonicznej z jego żoną powiedziała, że występ zorganizowany dla dzieci był w jej ocenie “międzynarodowym i dobrym doświadczeniem”, a następnie odłożyła słuchawkę.

Z kolei w chińskich mediach Ring tłumaczyła, że celem było “przekazanie dzieciom wiedzy o różnych rodzajach tańca”. Dodała też, że dzieci “nie myślą o tym tańcu w takich kategoriach, jak dorośli i na pewno uważają, że ta osoba niesamowicie kręci się na rurze”.

Dyrektorka została już zwolniona z obejmowanego przez siebie stanowiska. Myślisz, że jej tłumaczenia były słuszne?

Zobacz również: Awantura o podręcznik do zerówki. "Propaganda! Promowanie multikulti!"

Elma, Nikon, Gaja. Gwiazdy, które zszokowały Polskę imionami swoich dzieci
Elma, Nikon, Gaja. Gwiazdy, które zszokowały Polskę imionami swoich dzieci - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.09.2018 22:39
Myślę, że dla dzieciaków w tych wieku to po prostu wygibańce na rurze a nie wyzywający taniec.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.09.2018 19:34
W sumie nie wiem kto gorszy czy szukający rozrywki za wszelką cenę próżniacy czy też te oddające swe usługi za każdą korzyść pustaki rządne atencji socjal nie tylko mediów.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie