Modelka szła po wybiegu i... karmiła dziecko piersią!!! Przesada?

Jak zareagowała publiczność?
Modelka szła po wybiegu i... karmiła dziecko piersią!!! Przesada?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/si_swimsuit/)
17.07.2018

Niektóre matki próbują przekonać społeczeństwo, że karmienie w pracy i innych miejscach publicznych jest czymś całkowicie naturalnym. Robią to zarówno kobiety mieszkające za oceanem, jak i w Polsce. Spora reprezentacja kobiet wywodzi się z środowiska modelingu. Modelki karmią swoje dzieci w przerwach między wybiegami, a nawet wychodzą na wybieg z dziećmi przy piersi.

„Nie chcę karmić mojego dziecka piersią. To obrzydliwe, wstrętne, nieprzyjemne!”

W tym roku podczas Miami Swim Week modelka Mara Martin pokazała strój kąpielowy na wybiegu, karmiąc jednocześnie 5-miesięcznie dziecko. Jak czytamy na portalu glamour.com była jedną z 16 kobiet wytypowanych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Dziecko miało na sobie pieluchę przewiązaną błyszczącym materiałym pasujacym do złotego kostiumu swojej mamy. Na głowie miało słuchawki tłumiące hałas.

Pomysł spotkał się z pozytywnym odzewem. Na Instagramie moment, w którym na wybieg wyszła Mara z dzieckiem, został skomentowany przez wiele osób. Ludzie byli zachwyceni.  To nie pierwszy raz, kiedy podczas pokazu oddano hołd macierzyństwu. Dom mody Dolce&Gabbana w 2015 r. zaprezentował jesienną kolekcję dla mam. Niektóre modelki niosły na rękach dzieci. Kolejny przypadek to pokaz z 2016 r., w którym wzięła udział modelka Diandra Forrest. Wyszła na wybieg z kilkumiesięczną córką, którą trzymała przy piersi.

Co o tym myślicie? Czy zabieranie dziecka na wybieg to dobry pomysł?

Polecane wideo

Komentarze (17)

Ocena: 4.76 / 5
gość (Ocena: 5) 18.07.2018 20:38
To sprawia, że o karmiących publicznie mam jeszcze gorsze zdanie i jeszcze bardziej uważam, że je za chore psychicznie ekshibicjonistki.
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 18.07.2018 13:39
popieram karmienie piersią ale robienie z tego show juz nie, nawet jeśli miało to zwrócić uwage na problem https://www.tatento.pl/a/184/karmienie-piersia-dlaczego-warto
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.07.2018 05:43
Karmienie piersią, jak karmienie piersią - nic nadzwyczajnego, naturalna sprawa. Kawałek cycka i tyle. Mnie natomiast szokuje, jak ktoś tak maleńkie dzieciątko mógł narazić na taki stres!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.07.2018 22:15
Wiem, że karmienie piersią jest czymś naturalnym, ale sama osobiście się tego wstydziłam. Zawsze wychodziłam z malutkim z pokoju, gdy przyjeżdżali goście. Może to kompleks małych piersi, a może poprostu jest to dla mnie rzecz osobista,i nie chciałabym rozbierać sie przy obskich.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 17.07.2018 20:30
Fuj,ale ona ma oblesne cielsko. To jest chyba wybieg dla sloni,a nie modelek.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie