Dzień Matki: Gwiazdy, które zostaną mamami w tym roku

Z okazji Dnia Matki przypominamy, czyja rodzina wkrótce się powiększy.
Dzień Matki: Gwiazdy, które zostaną mamami w tym roku
Fot. Instagram (https://www.instagram.com/kingakorta/?hl=pl & https://www.instagram.com/tojafrycz/?hl=pl)
26.05.2018

Od kilku lat w showbiznesie trwa baby boom. Bycie mamą stało się modne. Widać to na przykładzie gwiazd, które masowo zachodzą w ciąże. W 2018 r. matkami zostały: księżna Kate, Joanna Koroniewska, Kylie Jenner, Khloe Kardashian, Miranda Kerr i Weronika Rosati. Niektóre z nich po raz pierwszy, a inne po raz kolejny.

„Moje dziecko nie jest zobowiązane do dzielenia się z twoim” - ten post zdobył w mediach społecznościowych mnóstwo polubień

W tym roku jeszcze wiele znanych osób powita na świecie swoje dzieci. Z okazji Dnia Matki przypominamy, czyja rodzina wkrótce się powiększy.

Olga Frycz

To będzie pierwsze dziecko Frycz. „Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować” – pochwaliła się aktorka w mediach społecznościowych. Ojcem dziecka jest Grzegorz Sobieszek. Aktorka spotyka się z nim od 2016 r.

Marina Łuczenko-Szczęsna

Plotki o ciąży artystki okazały się prawdziwe. Ona i Wojciech Szczęsny spodziewają się pierwszego dziecka. Poinformowali o tym na Instagramie. „Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć .... Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi.
Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny” – napisała Marina.

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha spodziewa się trzeciego dziecka. Jest już mamą Zosi i Basi. Aktorka często powtarzała, że chce mieć więcej dzieci. Myślicie, że tym razem urodzi syna?

Kinga Korta

Kinga Korta jest już w zaawansowanej ciąży. To będzie jej pierwsze dziecko. Celebrytka zdradziła, że urodzi chłopca. Na jej Instagramie znajduje się wiele zdjęć przedstawiających, jak przygotowuje się do nowej roli.

Eva Longoria

To będzie pierwsze dziecko aktorki. Spodziewa się go z mężem – Jose Bastonem.

Pippa Middleton-Matthews

Pippa Middleton również spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim mężem – Jamesem Matthewsem. Narodziny są przewidziane na październik.

Edyta Pazura

Spodziewa się trzeciego dziecka. Jest już mamą Antoniego i Amelii.

Julia Pietrucha

Julia Pietrucha to kolejna gwiazda, która spodziewa się pierwszego dziecka. Informację na ten temat opublikowała na Facebooku około 3 miesiące temu. Aktorka sprawia wrażenie szczęśliwej - los wreszcie się do niej uśmiechnął. Julia ma za sobą nieudane małżeństwo.
 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.05.2018 14:20
po niecałych 2 latach związku dziecko? gratuluję Olga, ciekawe kiedy zostaniesz samotną matką, jak już Grzegorz stwierdzi, że ten związek jest nieopłacalny :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo