W Warszawie powstała szkoła tańca na rurze DLA DZIECI. Oburzeni rodzice: „Przecież pedofile tylko czekają na coś takiego!”

Posłałabyś swoją córkę na zajęcia z pole dance?
W Warszawie powstała szkoła tańca na rurze DLA DZIECI. Oburzeni rodzice: „Przecież pedofile tylko czekają na coś takiego!”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sky_pole_studio_warszawa/)
16.05.2018

Pole dance, czyli taniec na rurze, został zakwalifikowany w 2016 r. jako jedna z dyscyplin sportowych. Pomimo tego wciąż budzi skrajne emocje. Wiele osób ma skojarzenia z tańcem erotycznym. I nic dziwnego - tancerki wykonują charakterystyeczne, zmysłowe ruchy, wyginają się na różne strony, a przy tym są ubrane w obcisłe, skąpe stroje. Nie można jednak zapomnieć, że ta dyscyplina sportowa pozwala utrzymać zgrabną sylwetkę i jest świetna dla zdrowia. Kobiety chodzą na pole dance z różnych powodów. Wysuwanie zbyt pochopnych opinii jest dla nich krzywdzące.

Pole dance w ostatnich latach stał się tak bardzo popularny, że jedna z warszawskich szkół postanowiła wprowadzić zajęcia dla dzieci.  Mowa o Sky Pole Studio. Na ten temat postanowiła się wypowiedzieć sama właścicielka. Jej komentarz czytamy na mamadu.pl. „Nie dowierzamy. Nie wiadomo czy się śmiać z tego, czy płakać. Nasze zajęcia Pole Dance Kids, dopiero się rozwijają, mamy je w ofercie niecały miesiąc, ale dzieciaków na zajęciach na chwilę obecną jest około 8 (zaczynaliśmy z 2 dzieci) i z zajęć na zajęcia jest ich coraz więcej. Co zajęcia to widzimy nowe twarze. Prowadziłam już wcześniej zajęcia dla dzieci, zarówno taneczne, akrobatyczne i w klubie, w którym pracowałam jako instruktor, zaproponowałam takie zajęcia i się sprawdziły. Dzieci są zachwycone, dlatego postanowiłam otworzyć też taką grupę dzieciaków u mnie”.

Słowa „Nie dowierzamy” dotyczą komentarzy, jakie pisali internauci pod reklamą zajęć dla dzieci. Oto niektóre z nich:

- Nie wiem, jacy rodzice się na to zgadzają. Poważnie jestem w szoku

- Ten świat to już totalnie oszalał. Przecież pedofile tylko czekają na coś takiego!

Podobnych wypowiedzi było więcej. Ludzie dopatrują się w ćwiczeniu pole dance seksualnego podtekstu. Uważają, że dzieci nie powinny nawet patrzeć na podobne akrobacje, a co dopiero je praktykować.

W przypadku kontrowersyjnych przedwsięwzięć zawsze znajdą się zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy. Jeżeli chodzo o pole dance, niektórzy widzą w tym fajną zabawę dla swoich pociech oraz ich rozwój, a inni nieprzyzwoite akrobacje i zachętę dla pedofili.

A wy co o tym myślicie? Posłałybyście swoje dzieci na zajęcia z pole dance?

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.4 / 5
gość (Ocena: 5) 20.12.2018 00:13
jezu ludzie pol dance to nie tylko wyginanie się i wykonywanie zmysłowych ruchów na rurze! Według mnie to nic złego
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 17.05.2018 12:57
Serio, pole dance dla dzieci jest od co najmniej kilku lat i to nie tylko w Warszawie. I nie widzę w tym nic złego dzieci trenują przede wszystkim akrobacje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.05.2018 18:43
Pole dance jest taki jaki chcemy żeby był. Może być seksowny i drapieżny, może to być typowy pokaz siły i akrobacji, albo pokazem artystycznym. Pełna dowolność. Na pewno jest jednym z nielicznych sportów który angażuje wszystkie partie mięśni, a jednocześnie bardzo bezpieczny, bo trenujemy z obciążeniem własnego ciała, nie ma ryzyka zerwanych mięśni, czy zbytniego obciążania stawów. No, poza siniakami na początku, bo te są wybitne. Do tego bardzo dba się tam o mięśnie i stretch pleców i barków, kręgosłup podziękuję Wam na starość. Nic mi tak nigdy nie wyrzezbilo ciała jak rurka, jednocześnie nie budząc się po kilku miesiącach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.05.2018 18:28
Mniej Demi Moore, a więcej Natashy Wang. Ignorancji.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie