6-latka TERRORYZUJE cały dom: Bije po twarzy, wyrywa włosy, bluzga... (Mamy nagranie!)

Ta niepozorna dziewczynka stała się dla rodziny katem.
6-latka TERRORYZUJE cały dom: Bije po twarzy, wyrywa włosy, bluzga... (Mamy nagranie!)
źródło: Channel 5 - Violent Child, Desperate Parent
10.03.2018

Bardzo dużo i głośno mówi się o przemocy wobec dzieci. Trudno wyobrazić sobie coś bardziej podłego, niż wykorzystywanie siły przeciwko bezbronnej i zależnej od nas istoty. W większości nie zdajemy sobie jednak sprawy, że czasami role mogą się odwrócić, a wtedy nawet niepozorna, słodka dziewczynka może stać się katem. Doskonale wie to Lisa, która zupełnie nie może poradzić sobie z własną córką.

29-letnia kobieta to bohaterka brytyjskiego programu telewizyjnego stacji Channel 5 „Agresywne dziecko, zdesperowany rodzic”. Samotna matka mieszka ze swoimi rodzicami oraz uroczą 6-letnią pociechą, która zamieniła życie całej trójki w koszmar. Mała Demi wygląda dość zwyczajnie, ale kiedy coś w nią wstąpi - traci nad sobą panowanie. Efekt? Podbite oczy matki i wyrwane włosy z głowy babci.

Zdesperowani bohaterowie programu nie owijają w bawełnę - mała Demi to diabeł w ludzkiej skórze.

Zobacz również: „Moja żona jest koszmarną matką. Żałuję, że się z nią ożeniłem”

agresywne dziecko

źródło: Channel 5 - Violent Child, Desperate Parent

Dziewczyna najczęściej wpada w histerię, kiedy ktoś użyje w stosunku do niej słowa „nie”. Demi nie znosi sprzeciwu i uważa, że wszystko powinno być tak, jak ona sobie zaplanowała. Dorośli nie mają prawa głosu i to ona rządzi w domu. Kiedy matka czy dziadkowie wykażą się konsekwencją i czegoś jej zabronią - w 6-latkę wstępuje demon zniszczenia i przemocy.

Dziecko bez zastanowienia wymachuje rękami, bije najbliższych po twarzach, wyrywa im włosy, podbija oczy, gryzie, miota się i bluzga w najgorszy możliwy sposób. - Ona potrafi być najsłodszą dziewczynką, która daje najsłodsze buziaki, ale wszystko potrafi zmienić się w sekundę - twierdzi jej matka.

To wygląda tak, jakby ktoś nagle włączył w niej guzik. Wtedy pytamy ją: czy zdajesz sobie sprawę, że zła Demi nadchodzi i zaraz przejmie nad tobą kontrolę? - zwierza się babcia, Sharon.

Zobacz również: Ta kobieta chce WYRZUCAĆ płaczące dzieci z restauracji: „Przecież nikt nie chce słuchać ich wrzasku!”

agresywne dziecko

źródło: Channel 5 - Violent Child, Desperate Parent

Rodzina zgłosiła się do programu, bo jest już naprawdę zdesperowana. Wszystkie dotychczasowe metody zawiodły, a dziewczynka staje się coraz bardziej agresywna. I zwyczajnie niebezpieczna. Sama twierdzi, że nie ma nad tym kontroli. To jej alter ego. - To niegrzeczna Demi. Wchodzi we mnie gdzieś z tyłu głowy i to ona ciągnie mamę za włosy, gryzie ją, kopie, drapie i bluzga na nią. Czasami chciałabym zabić niegrzeczną Demi, ale ona się nie daje. Jest straszna - wyznaje dziewczynka w rozmowie z psychologiem.

Według specjalistów przyczyną takiego stanu rzeczy jest postawa matki. Ta była gnębiona w szkole i dlatego teraz brakuje jej konsekwencji i pewności siebie, które są niezbędne do wychowywania dziecka. Swoje zrobiła też trauma związana z porodem, bo ten był wyjątkowo trudnym i niebezpiecznym dla jej zdrowia doświadczeniem.

Córka chłonie emocje, które masz w sobie. Wie, że sama chciałabyś się ukarać, ale nie potrafisz, więc robi to za ciebie - twierdzi psycholog.

Zobacz również: Gdy nie chcesz mieć dziecka, a on chce...

Komentarze (45)

Ocena: 4.87 / 5
gość (Ocena: 5) 23.03.2018 14:19
Błędem jest to że rodzice bardzo często traktują dziecko jako głupią istotkę. Powiem wam tak dzieci są bardzo inteligentne, cwane, ciekawskie i bardzo szybko się uczą. Dla mnie dziecko to taki mały dorosły który nie wie co można a co nie - tu rolę powinni przejąć rodzice i wyznaczyć granice. Każde dziecko kiedyś spróbuje uderzyć, uszczypać czy ugryźć ale konsekwentne powiedzenie nie powinno rozwiązać sprawę. Nie ma czegoś takiego jak bezstresowe wychowanie. Czy dorosłemu człowiekowi pozwolicie robić co mu się podoba? Nie sądzę więc nie pozwalajcie na to dziecku. Podniesienie głosu czy nawet złapanie za rączkę oczywiście nie okaleczając dziecka nikomu krzywdy nie wyrządziło.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.03.2018 14:53
nie jestem za przemoca ale dobre lanie jeszcze niekomu nie zaszkodzilo, co za wstretna mala cipa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.03.2018 14:51
wstretny bachor ale to matka pozwolila sobie na cos takiego i tyle w tym temacie, teraz niech cale zycie meczy sie z takim gowniakiem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.03.2018 18:48
życzę ci żebyś na wakacjach albo w samolocie spotkała taką małą idiotkę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.03.2018 22:16
mój był gorszy - ma 7 lat, zła lekarka przepisała mu bardzo ciężkie leki na adhd, których nie wykupiłam. Okazało się w końcu (po wydanych przeze mnie 5 tys zł! na diagnostykę), że miał bartonellę BLO. Zastosowałam zioła, suplementy witaminowe, w szkole miał socjoterapię (bo przez zachowanie odstraszył dzieci), D3 witamina, spirullina, dieta, wychowanie bez przemocy a opartej na słuchaniu dziecka i dyskusji. Po kilku miesiącach - doskonałe efekty!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo