Siostry Godlewskie są... matkami! Wiemy, jakie imiona wybrały dla swoich dzieci

Podejrzewałybyście je o takie wybór?
Siostry Godlewskie są... matkami! Wiemy, jakie imiona wybrały dla swoich dzieci
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/magdalenagodlewska/ & https://www.instagram.com/esmeralda_godlewska/)
23.01.2018

Siostry Godlewskie zasłynęły ze swojego śpiewu, który wywołał falę negatywnych komentarzy w Internecie. Esmeralda i Małgorzata postanowiły wykorzystać tę chwilę, kiedy oczy Polaków są zwrócone na nie. Chętnie udzielają wywiadów, a nawet planują trasę koncertową. Z Esmeraldą i Małgorzatą czasami pokazuje się też najstarsza siostra – Magdalena. Dziewczyny pochodzą z wielodzietnej rodziny i podkreślają, że szczycą się tym. To jeden z najbardziej interesujących szczegółów z ich prywatnego życia.

Fanów, a być może także antyfanów sióstr Godlewskich z pewnością zaciekawi fakt, że dwie z nich są matkami. Chodzi o Magdalenę oraz Esmeraldę. Ta druga jest też rozwódką, chociaż ma dopiero 25 lat. Obie dziewczyny doczekały się synów i wybrały dla nich niebanalne imiona.

Syn Magdaleny ma na imię Nathan i to dla niego kobieta zmieniła swoje życie. Tak powiedziała w programie „Koło Plotka”. Kiedyś zajmowała się udziałem w programach („Niegrzeczna Pani Domu”, „Damy i wieśniaczki”), natomiast obecnie opiekuje się synem i rozwija zawodowo. Jeżeli chodzi o Esmeraldę, jej syn ma na imię Milan.

Co myślicie o imionach Nathan i Milan?

Zobacz także: Siostry Godlewskie jadą w trasę koncertową. Wiemy, ile kosztuje bilet na ich występ

 

 

Gdy człowiek zmienia myśli , zmienia się jego otoczenie, jego spojrzenie na świat, jego poczucie wiary w to co nadejdzie. Rozglądnij się, zobacz z kim przebywasz na codzień. Gdy już to zrobisz to odpowiedź sobie na bardzo ważne pytania - Czy otaczam się ludźmi, którzy sprawiają, że czuję się dobrze? Czy mnie uskrzydlają? Czy jestem się w stanie czegoś od nich nauczyć? Czy mogę im zaufać? Myślę, że te odpowiedzi dużo Ci pokażą. Idź za głosem serca️ sukienka @luvme.eu kochamsiebietakąjakajestem #rozwojosobisty #intuicja #otoczenie #pozytywnewibracje #energia #zaufanie #magdalena #polskadziewczyna #jestemsobą #mama #bizneswoman #kobietasukcesu #pracanadsobą #przyjaźń #siostra #esmeraldy #exnaplazypolska #mtv#rodzinawielodzietna #jestemszczesciarą#dojrzalosc#droga#zyciejestpiekne #nowezycie #przebudzenie #tegonieuczawszkole

Post udostępniony przez Magdalena Godlewska (@magdalenagodlewska)

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.01.2018 13:54
no tak... dzieciak to częsty element stylu życia niemyślącej młodej kre.tynki. nie mylić z normalnymi kobietami, ktore zostaly matkami i nie śpiewają karpiom w marketach wystawiając plastikowe cy.cki ;p
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.01.2018 13:41
Czyli nie da.sie juz zabić zanim złożą jaja
odpowiedz
Julia (Ocena: 5) 23.01.2018 12:11
Skąd ja wiedzialam ze Esia dala swojemu na imie Milan..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo