Uderzył 6-letnią córkę w twarz, bo wydała w sklepie 10 zł (Mamy nagranie z monitoringu)

Dziewczynka podobno zawyła z bólu. Ojciec ukarał ją wyjątkowo brutalnie.
Uderzył 6-letnią córkę w twarz, bo wydała w sklepie 10 zł (Mamy nagranie z monitoringu)
Fot. Prt screen LiveLeak
04.01.2018

Do Internetu właśnie trafiło przerażające nagranie, na którym widać, jak ojciec brutalnie karze 6-letnią córkę za… zakup gazety. Sytuacja rozegrała się w sylwestrowe popołudnie, kiedy to mężczyzna zostawił dziecko w jednym z lubańskich sklepów, a sam poszedł na zakupy do marketu spożywczego.

- Dziewczynka chwilę chodziła po sklepie i oglądała dziecięcą prasę. Z relacji świadków wynika, że miała w ręku 10 zł i bardzo chciała sobie coś kupić. W końcu wybrała jedną z gazet i podeszła do kasy – czytamy na o2.pl.

W momencie, w którym 6-latka płaciła za swój zakup, nagle pojawił się jej ojciec i zrobił sprzedawczyni awanturę. - Proszę oddać mi pieniądze! Dlaczego pani sprzedała gazetę 6-letniemu dziecku? – relacjonuje jego zachowanie fakt.pl.

Zobacz także: Konserwatywna matka rozwścieczyła internautów. Zakazała mężowi... mycia ich córek! („Mają różne części ciała”)

Na tym się jednak nie skończyło. Mężczyzna postanowił bowiem ukarać córkę za wydanie 10 zł i uderzył ją w twarz. „Fakt” podaje, że „maluszek aż zawył z bólu”.

Pocieszające w całej tej sytuacji jest to, że nagranie z monitoringu trafiło już na policję i funkcjonariuszom udało się ustalić, kim jest brutalny ojciec dziewczynki. - Prawdopodobnie usłyszy prokuratorskie zarzuty dotyczące przemocy nad dzieckiem – wyjaśnia o2.pl.

Zobaczcie szokujące nagranie:

 

 

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 5) 05.01.2018 21:02
Sprobuj szczescia prostaczko. Sedzia wyjasni ci, co cie czeka za bicie ludzi. W tym dzieci. Nie wolno bic nikogo. Za uderzenie kogokolwiek, powinny byc porzadne prace spoleczne. Skoro niektorzy nie potrafia zyc w spoleczenstwie, to niech dla spoleczenstwa sprzataja za darmo.
odpowiedz
Piotr (Ocena: 5) 05.01.2018 11:45
Jp....le. Gnida j.....na cwel.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.01.2018 22:32
Co on odp..erdala, ukarzcie go i to porządnie !!! Odbierzcie mu prawa rodzicielskie, co to ma w ogóle być ?! Co to k*rwa islam że można dzieci nap.erdalać po twarzy ?!! Jesteśmy w cywilizowanym kraju a nie w dziczy, każda przemoc powinna być tak karana !
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.01.2018 19:42
Zodtawil 6 letnie dziecko bez opieki i ma pretensje do kasjerki ? Ja bym wziela to dziecko na miejscu kasjerki i zadzwonila od razu na policje. Takich dzieci sie samych nie zostawia a co jak by ktos ta dziewczynke porwal ? Wiem ze ten facet co sral przy kasie zaniemowil z wrazenia ale powinien byl my dac w morde. Czemu ludzie nie reaguja na takie zachowania ? To nie jest normalne zachowanie .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.01.2018 14:08
na miejscu bym wezwala policje
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie