„Ale ciacho, co za styl!”. Ma setki tysięcy wielbicielek i tylko... 6 lat (Jego rodzicom właśnie o to chodziło)

Chłopiec nie potrafi jeszcze pisać, a już rozdaje autografy.
„Ale ciacho, co za styl!”. Ma setki tysięcy wielbicielek i tylko... 6 lat (Jego rodzicom właśnie o to chodziło)
źródło: Instagram (instagram.com/benhampton)
01.01.2018

Rodzice coraz częściej słyszą od swoich dzieci, że te nie marzą o zostaniu lekarzami, prawnikami czy wybitnymi artystami. Celem samym w sobie jest przede wszystkim popularność. Każdy maluch wie, że warto być sławnym. Z tym wiąże się podziw milionów i miliony na koncie. Rodzice małych celebrytów również zdają sobie z tego sprawę.

Świetnym przykładem jest kariera tego chłopca. Ben Hampton ma zaledwie 6 lat i może się pochwalić zawrotną liczbą obserwatorów na Instagramie. Jest ich niemal 700 tysięcy. Młody Amerykanin dopiero zaczął naukę w podstawówce, a już jest wielką gwiazdą Internetu. To oczywiście nie wydarzyło się przypadkiem.

Wszystko zaczęło się od jego rodziców, którzy dodawali zdjęcia syna na swoje profile i wciąż słyszeli, że to wyjątkowo urodziwe dziecko.

Zobacz również: To dziecko ma twarz, od której trudno oderwać wzrok. Czy to najpiękniejsza 6-latka na świecie?

Ben Hampton

źródło: Instagram (instagram.com/benhampton)

Ben działa na Instagramie i YouTube. Obraca się w środowisku innych znanych blogerów i vlogerów. Jest twarzą własnej marki modowej, która oferuje sygnowane przez chłopca bluzy oraz t-shirty. Jego rozpoznawalność jest tak duża, że podobno nie może spokojnie wyjść z domu. Fani natychmiast go oblegają, by poprosić o wspólne zdjęcie i autograf. Chłopiec dopiero uczy się czytać i pisać, więc jego podpis ogranicza się do inicjałów.

Nie mogło być inaczej. Jego ojciec, Branden Hampton, to uznany specjalista zajmujący się mediami społecznościowymi. To przede wszystkim on stoi za popularnością syna i prowadzi wszystkie jego profile w Sieci.

Moim celem jest zostanie sławnym youtuberem - stwierdził Ben w jednym ze swoich filmów. I chyba już osiągnął swój cel.

Zobacz również: Tak wyglądają najładniejsze dzieci na Instagramie. Nic dziwnego, że rodzice tak chętnie się nimi chwalą!

Ben Hampton

źródło: Instagram (instagram.com/benhampton)

Kiedy Ben się urodził, moja żona postanowiła na poważnie zająć się jego garderobą. Ona uwielbia modę. Stwierdziła, że nasze dziecko nie będzie nosiło byle jakich i infantylnych ciuchów, ale wyłącznie przemyślane stylizacje - twierdzi ojciec chłopca cytowany przez portal „The Daily Beast”. On zajął się resztą, promując syna dzięki znajomościom w środowisku internetowych gwiazd.

W zaledwie kilka miesięcy udało się stworzyć małego celebrytę. Każde zdjęcie 6-latka zdobywa kilkadziesiąt tysięcy polubień. Co będzie dalej? Jego rodzice zdają sobie sprawę, że syn kiedyś sam zacznie sterować swoją karierą.

Na razie przekonują, że to tylko zabawa, a nie pomysł na wzbogacenie się kosztem dziecka.

Zobacz również: Poznaj najlepiej ubrane dwulatki świata!

Ben Hampton

źródło: Instagram (instagram.com/benhampton)

Ben regularnie fotografuje się z internetowymi celebrytami. To sposób na zbudowanie własnej popularności.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Ada (Ocena: 5) 15.01.2018 11:10
faktycznie, bardzo stylowy chłopaczek! ja mojego 4 letniego synka tez staram się fajnie ubierać. Ubranka kupuje na stronie psoty com. super rzeczy tam mają
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.01.2018 18:58
Pedofilią zajechało. Przestańcie promować "miniaturowych dorosłych" obu płci.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.01.2018 12:05
Co to w ogole określenie ciacho w stosunku do dziecka ? Tragedia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo