Nie uwierzysz, co zrobiła jej 2-letnia córka. Tajemnica przykrego zapachu w pokoju rozwiązana...

Dziewczynka zrobiła coś wyjątkowo ohydnego. Ten wpis stał się hitem.
Nie uwierzysz, co zrobiła jej 2-letnia córka. Tajemnica przykrego zapachu w pokoju rozwiązana...
źródło: Facebook (facebook.com/theunmumsymum)
15.11.2017

Internauci nie mają wątpliwości - to jedna z najzabawniejszych, ale i najbardziej obrzydliwych historii, o jakiej słyszeli. Nie wszystkim było jednak do śmiechu. Zwłaszcza młodej mamie 3 dzieci, która zaczęła mieć wątpliwości, czy na pewno panuje nad sytuacją i co wyrośnie z jej pociech. Najmłodsza córka zrobiła coś, co tłumaczy te obawy.

Jessica Brooks zdecydowała się opisać absurdalną sytuację na facebookowym profilu blogerki parentingowej „The Unmumsy Mum”. Nie podejrzewała, że jej wpis zdobędzie tak dużą popularność. Do dziś jej anegdotę i bardzo wymowne zdjęcie polubiło 110 tysięcy użytkowników portalu.

Całe zamieszanie dotyczy wyjątkowo śmierdzącej sprawy. Chodzi o fekalia.

Zobacz również: Smaruje się samoopalaczem, nosi tipsy i maluje twarz, choć... ma dopiero 7 lat! Poznajcie najmłodszą żywą Barbie na świecie...

 

anegdoty o dzieciach

źródło: Facebook (facebook.com/theunmumsymum)

„Właśnie spędziłam niemal godzinę na poszukiwaniu źródła smrodu w pokoju mojej 2-letniej córki. Wreszcie odkryłam, że zrobiła kupę za zasłoną na wewnętrznym parapecie. Oto moje życie!” - napisała Jessica, a na dowód zamieściła to zdjęcie. Kiedy o sprawie zrobiło się głośno, młoda mama poczuła się w obowiązku, by zdradzić więcej szczegółów.

„To naprawdę jest ludzka kupa. Należy do mojego dziecka, a nie żadnego kota. Nie trzymamy w domu zwierząt. Nie zachęcałam do tego córki. Wspięła się tam sama, kiedy teoretycznie powinna odbywać popołudniową drzemkę. To nie żart. Jako mama 3 dzieci prowadząca własny biznes nie mam czasu i energii na takie dowcipy” - przekonuje.

Później rozwiała kolejne wątpliwości internautów...

Zobacz również: Zgwałcona 16-latka zdradza, dlaczego zdecydowała się na aborcję. „To było dziecko potwora”

 

anegdoty o dzieciach

źródło: Facebook (facebook.com/theunmumsymum)

„Córka nie czuła się zawstydzona, upokorzona czy przestraszona z powodu ujawnienia przeze mnie tej historii. Ona ma 2 lata i nie posiada konta na Facebooku. Ale nie mogę zagwarantować, że ten post będzie tu widoczny zawsze” - napisała.

Niestety, wśród 50 tysięcy komentarzy (!) nie brakuje inwektyw pod adresem kobiety. Ta nazywana jest idiotką, kretynką, złą matką i mitomanką.

Niektórym trudno uwierzyć, że dziecko może być zdolne do czegoś takiego. Najwyraźniej sami jeszcze nie doczekali się potomstwa.

Zobacz również: Dlaczego fajnie jest być samotną mamą?

anegdoty o dzieciach

źródło: Facebook (facebook.com/jessica.brooks.902)

Jessica z córkami. W tym z najmłodszą - główną bohaterką tej historii.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.11.2017 08:58
Moja córka jak zaczeła stawac w łożeczku i zdarzyło się jej zrobić kupę w pieluchę to zdejmowała ją i smarowała scianę. Także znam ten ból. Nie dopilnuesz kwestia zejscia na dół po butelkę nie ma Cie kilka minut a tu wracasz i masz niespodziankę.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo