Smaruje się samoopalaczem, nosi tipsy i maluje twarz, choć... ma dopiero 7 lat! Poznajcie najmłodszą żywą Barbie na świecie...

Matka jest z córki bardzo dumna. Odbiera jej dzieciństwo?
Smaruje się samoopalaczem, nosi tipsy i maluje twarz, choć... ma dopiero 7 lat! Poznajcie najmłodszą żywą Barbie na świecie...
źródło: Facebook (facebook.com/charlotte.yull)
13.11.2017

Niektórym matkom wciąż trzeba przypominać, że dzieciństwo powinno być czasem beztroski i niewinności. Kilkulatek potrzebuje przede wszystkim naszego ciepła i zrozumienia. Musi mieć czas na zabawę i kontakt z rówieśnikami. Jeszcze zdąży być dorosłym. Wpajanie mu od najmłodszych lat, że musi być idealny i rywalizować z całym światem to droga donikąd.

Ale ona nic sobie z tego nie robi. Poznajcie młodą mamę z Wielkiej Brytanii, która raczej nie chce, by jej ukochana córeczka marnowała swój cenny czas na bieganie po podwórku. Charlotte Darwood postawiła sobie za cel, by zrobić z niej małą gwiazdę, która kiedyś wyrośnie na pierwszoligową celebrytkę. Takie przynajmniej można odnieść wrażenie, kiedy się na nią spojrzy…

Dziewczynka ma zaledwie 7 lat, a już smaruje się samoopalaczem, ma na twarzy mocny makijaż, a na wątłych dłoniach - długie tipsy.

Zobacz również: Mama chce zrobić z niej gwiazdę Instagrama. 12-latka ma już 50 tys. obserwatorów! (Nie za wcześnie?)

 

27-letnia mama przekonuje, że to nie do końca jej pomysł. Podobno córka sama chciała zostać królową piękności, a ona jedynie pomaga spełnić jej marzenia. To wyjątkowo kosztowne przedsięwzięcie, bo udział w każdych wyborach małej miss to wydatek rzędu 1 tysiąca złotych. Przez 1,5 roku „kariery” na upiększenie dziecka wydała kilkanaście tysięcy.

Przed każdym występem mała Chiara przymierza przynajmniej kilka kreacji. Kiedy wybierze odpowiednią - matka w pocie czoła pracuje nad jej wizerunkiem. Układa wymyślne fryzury, aplikuje samoopalacz na całe ciało, przykleja sztuczne paznokcie i pokrywa jej młodą twarz grubą warstwą kolorowych kosmetyków.

7-latka ma wyglądać jak „mała Barbie”. I to się chyba udaje.

Zobacz również: Ale afera! Zmieszali z błotem młodą mamę, bo... wyprostowała włosy rocznej córce

 

Moja córka to kocha. Zawsze była bardzo dziewczęca. Uwielbia przebieranki i makijaż. Myślę, że jest śliczna. Wygląda jak mała lalka Barbie. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie - twierdzi mama, która dba o stronę finansową przedsięwzięcia. Czytaj: wyciąga od męża pieniądze na kolejne stroje i kosmetyki dla dziecka.

Tatuś na początku bardzo się buntował, ale podobno przestał. Zdał sobie sprawę, że to nie tylko zabawa, ale także forma terapii. Dzięki wyborom małej miss jego córka stała się znacznie bardziej pewna siebie. Dziewczynka odnosi spore sukcesy, bo już 15-krotnie zdobywała upragniony tytuł.

Niektórzy mówią, że ją do tego zmuszam, ale to ona sama tego chciała - zapewnia Charlotte w rozmowie z „The Sun”. Wierzysz jej?

Zobacz również: 9-latka znana z "Toddlers and Tiaras" została milionerką!

Tak Chiara wygląda bez makijażu

Mama dziewczynki chyba też chciałaby zostać księżniczką...

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
kk (Ocena: 5) 17.11.2017 20:49
zastanawiam się kiedy skończą z tymi wszystkimi programami i konkursami????One powinny byc po prostu zakazane!!!koniec kropka. Od małego nakładac tony lakieru i makijażu, CYRK!!Ktoś się zastanawiał jak to działa na psychikę i późniejsze życie?CHORE!O d malucha pokazywać że uroda to WSZYSTKO:/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.11.2017 13:34
Przykra, to jest jej matka, czy kto tam jest jest opiekunem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.11.2017 12:12
aż przykro się na to patrzy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo