O tym zdjęciu mówią wszyscy. Zobacz, jak mały chłopiec... załatwia się do kubka po napoju!

Sytuacja miała miejsce w lokalu gastronomicznym na środku centrum handlowego.
O tym zdjęciu mówią wszyscy. Zobacz, jak mały chłopiec... załatwia się do kubka po napoju!
źródło: Facebook (facebook.com/INFOSzczecinMariusz)
05.10.2017

O tym zdjęciu mówią dzisiaj wszyscy, choć wcale nie powstało w ostatnich dniach. Pierwszy raz wzbudziło sensację już w kwietniu br. Dziś powraca i oburza równie mocno, co wtedy. Nic w tym dziwnego - fotografia jest najlepszym dowodem na to, że macierzyństwo nie zawsze idzie w parze ze zdrowym rozsądkiem. Dzieciom pozwalamy na coraz więcej.

Na szokującym kadrze widzimy 3 osoby. To mały chłopiec w otoczeniu prawdopodobnie matki i babci. Kobiety zabrały pociechę do lokalu gastronomicznego w środku centrum handlowego. Kiedy dziecko chce skorzystać z toalety - mama opuszcza mu spodnie i zachęca do oddania moczu… do kubka po napoju.

I to pomimo tego, że w obiekcie jest przynajmniej kilka komfortowych łazienek. W Sieci zawrzało.

Zobacz również: To zdjęcie z porodówki nigdy nie powinno pojawić się na Facebooku. Widać na nim dziecko i... krocze matki!

dziecko sika do kubka

źródło: Facebook (facebook.com/INFOSzczecinMariusz)

Oto fotografia, która słusznie wywołała oburzenie Internautów. Widzimy na nim, jak młoda mama łamie wszelkie możliwe normy społeczne, żeby ulżyć swojemu dziecku. Chłopiec z opuszczonymi do kolan spodniami oddaje mocz do kubka po napoju. Wszystko dzieje się w lokalu gastronomicznym i przy wielu świadkach.

Zdjęcie pierwszy raz pojawiło się w Sieci pół roku temu. 2 października br. zostało kolejny raz udostępnione, tym razem przez fanpage na Facebooku „INFO Szczecin”. W krótkim czasie zdobyło niemal 20 tysięcy reakcji, 2,5 tys. udostępnień i kilka tysięcy komentarzy.

Jak można się domyślić, te nie są zbyt pozytywne, choć znalazło się kilku obrońców.

Zobacz również: Kobieta w 7. miesiącu ciąży została WYRZUCONA z restauracji za strój! Słusznie?

dziecko sika do kubka

źródło: Facebook (facebook.com/INFOSzczecinMariusz)

„Przykre, ale w obliczu tego jak dziczejemy jako społeczeństwo dziwi mnie to coraz mniej”.

„Powinni tej kretynce ograniczyć prawa rodzicielskie, babce też. Wychowają skrzywionego małego człowieka. Skąd te małe dziecko ma czerpać wzorce zachowania?”.

„Mam nadzieję, że matka spali się ze wstydu po zobaczeniu tego zdjęcia”.

„2,5, może 3-latek. Uczy się dopiero życia bez pieluchy, a na tym etapie dzieci często mówią jak im leci a do toalet w centrach handlowych często trzeba przejść kawał drogi i dzieciak by się zlał w gacie po drodze. Opanujcie się ludzie”.

„No i co z tego?! Szokujące? Naprawdę? Mnie to nie rusza, to dzieciak, który do wuceta by nie zdążył na czas... a i matka pomysłowa, trzeba przyznać” (pisownia oryginalna)

Zobacz również: Oto 4 zachowania rodziców, które pozostaną w pamięci dziecka na zawsze.

Polecane wideo

Komentarze (18)

Ocena: 5 / 5
Pikus (Ocena: 5) 13.12.2018 16:03
Sklepy powinny udostepnic klientom toalete
odpowiedz
145 (Ocena: 5) 13.12.2018 14:19
To jest skandal co zobaczyłam w miejscu publicznym. 40 lat takie sytuacje zdarzaly się w Rumunii i to był szok , W dzisiejszych czasach sa pieluchy .Może będą chodzic nago i cofniemy się do epoki kamienia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2017 22:20
I pomyśleć że to moja sąsiadka z Widuchowej w woj zachodniopomorskim!!!!! W życiu bym nie przypuszczał!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.10.2017 12:50
To zdjęcie powinno być wydrukowane i rozwieszone w tej galerii, oraz krążyć po internecie ku przestrodze. Powinni zobaczyć je wszyscy znajomi tych pań i cała rodzina. WSTYD kobiety...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.10.2017 02:05
Lenistwo hard level !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie