Internauci nie mają wątpliwości: „Ta matka to SADYSTKA!”. Poszło o… przekłucie uszu niemowlakowi

Czy jej córka rzeczywiście jest na to za młoda?
Internauci nie mają wątpliwości: „Ta matka to SADYSTKA!”. Poszło o… przekłucie uszu niemowlakowi
źródło: Facebook (facebook.com/OficialPiercingsII)
14.07.2017

Przed tym dylematem prędzej czy później staje każda mama córeczki. Pytanie zazwyczaj brzmi nie czy, ale kiedy przekłuć dziecku uszy. Teorie są różne, a zdania podzielone. Jedni wychodzą z założenia, że im szybciej, tym lepiej. Inni wolą zaczekać do momentu, kiedy pociecha będzie bardziej świadoma.

Bohaterka tego kontrowersyjnego nagrania nie czekała zbyt długo. Kobieta pojawiła się z niemowlakiem w specjalistycznym salonie zaledwie kilka miesięcy po porodzie. Niby nic, a film opublikowany na Facebooku doczekał się już ok. 4 milionów wyświetleń i tysięcy komentarzy. Głównie negatywnych.

Widzowie twierdzą, że to jawne maltretowanie dziecka.

Zobacz również: Matka zrobiła córce kolczyk w policzku? „Moje dziecko, moja własność!”

 

przekłuwanie uszu dziecku

źródło: Facebook (facebook.com/OficialPiercingsII)

Na filmie widzimy mamę z kilkumiesięczną córką. Kobieta przyszła do salonu przekłuć jej uszy. Dziecko na początku wydaje się podekscytowane, ale z każdą chwilą dziewczynka staje się coraz bardziej smutna i przerażona.

Pracownicy przekłuwają jej uszy przy pomocy specjalnych pistoletów. Te nie tylko przebijają tkankę skórną, ale równocześnie pozostawiają w niej kolczyk. Robią to równocześnie, aby zminimalizować cierpienie i stres dziecka.

Chwilę później niemowlak wybucha płaczem.

Zobacz również: Blogerka zafarbowała włosy... 2-letniej córce. Szczyt nieodpowiedzialności czy niegroźna zabawa?

 

przekłuwanie uszu dziecku

źródło: Facebook (facebook.com/OficialPiercingsII)

Internauci zareagowali bardzo negatywnie. Dominują komentarze oskarżające matkę dziewczynki o bezmyślność, a nawet… sadyzm.

„Biedne maleństwo, chce mi się płakać i krzyczeć”. „Mam dość takich rodziców. Powinno wprowadzić się jakiś limit wieku, aby ukrócić ten proceder”. „To zwyczajne znęcanie się nad dzieckiem”. „Dla takiego maleństwa to tortury - czytamy na Facebooku.

A Ty widzisz w tym jakiś problem? Zobacz pełne nagranie.

Zobacz również: Ten tata fotografuje swoją córkę w maksymalnie niebezpiecznych sytuacjach!

Komentarze (27)

Ocena: 4.63 / 5
rafal (Ocena: 5) 16.07.2017 12:58
Pistoletu nie da się zdezynfekowac a dodatkowo kolczyk uciska ucho które spuchnie i nie da się tego pielęgnować. Przeklucie tylko jednorazowa igła i najlepiej w studio piercingu. Tam się na tym znają. Wiedza w którym, miejscu pod jakim katem, i zrobią to równo.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.07.2017 12:54
Jak dziecko jest grube po mamusi, to i biżuteria nic nie pomoże. Nienawidzę patrzeć na rodziny grubasów, z małymi dziećmi grubaskami. To chore i to dosłownie.
zobacz odpowiedzi (1)
Ann (Ocena: 2) 15.07.2017 01:39
Bez przesady, dziecko nawet nie będzie tego pamiętać. A dzieci płaczą też z nudów, także płacz to żaden wyznacznik krzywdy, która tutaj się akurat nie działa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.07.2017 23:00
Nalezy zapytac inaczej. Po co niemowlakowi bizuteria?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.07.2017 21:08
Ok jej sprawa ale po co nagrywać film i wpuszczać do sieci.W moich oczach przekuła dziecku uszy żeby pokazać się w sieci bo nic mądrzejszego nie umiała pokazać.Ludzie porwali są w stanie dla fejmu popularności zrobić wszystko.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo