To zdjęcie z porodówki stało się hitem! Wszystko dzięki nietypowej minie matki...

Kobieta nie wiedziała, jakiej płci urodzi dziecko. Dlaczego tak zareagowała?
To zdjęcie z porodówki stało się hitem! Wszystko dzięki nietypowej minie matki...
źródło: Facebook (facebook.com/KerFoxPhotography)
21.06.2017

Neely Ker-Fox, fotografka specjalizująca się w porodach, przez ostatnich 6 lat uwieczniła na swoich zdjęciach już ponad 100 matek i ich nowo narodzonych dzieci. Nie ma jednak wątpliwości, że to najlepszy kadr w jej karierze. Wszystko za sprawą niezwykłej reakcji jej klientki, Dary Crouch. Jej mina jest tak wymowna, że więcej nie trzeba dodawać.

Kobieta na co dzień pracuje jako pielęgniarka na oddziale położniczym. Wiele razy spotkała się z sytuacją, kiedy ciężarna zgłaszała się na porodówkę nie wiedząc, jakiej płci urodzi dziecko. Ten pomysł bardzo jej się spodobał i także postawiła na niespodziankę. Co nie zmienia faktu, że była niemal pewna narodzin córeczki.

Dlaczego?

Zobacz również: Młoda mama pokazała na Facebooku zdjęcia swojego zmarłego dziecka. Nie wszyscy to rozumieją...

 

zdjęcie z porodu

źródło: Facebook (facebook.com/KerFoxPhotography)

Teoretycznie płeć dziecka to kwestia przypadku i szansa 50 na 50 procent. Ale nie w tym przypadku. W rodzinie Dary od ponad 50 lat nie urodził się żaden chłopiec! W każdym kolejnym pokoleniu matki wydawały na świat wyłącznie dziewczynki. Kobieta pogodziła się, że i tym razem będzie podobnie. Zwłaszcza, że ta zasada sprawdziła się przy pierwszej ciąży.

Mój mąż był przekonany, że to będzie chłopiec, ale w ogóle w to nie wierzyłam. Przez 9 miesięcy ani razu nie pomyślałam, że noszę w swoim łonie synka. To zmieniło się na kilka minut przed rozwiązaniem. Wpadłam nawet w panikę, bo bałam się, że nie dam rady. Nigdy nie miałam w swoim otoczeniu małych chłopców i nie wiedziałam, jak miałabym się nim zajmować - wyznaje.

Na zdjęciu widzimy moment, kiedy Dara dowiaduje się, że to jednak syn.

Zobacz również: Zobacz brzuch NAJGRUBSZEJ CIĘŻARNEJ kobiety na świecie! Widać, że spodziewa się dziecka?

zdjęcie z porodu

źródło: Facebook (facebook.com/KerFoxPhotography)

Fotografowałam już ponad 100 porodów i widziałam różne reakcje matek, ale ta była najbardziej poruszająca. Trzymając aparat zalałam się łzami. W jednej chwili wszystkie obawy związane z narodzinami dziecka zniknęły - wyznaje Neely Ker-Fox.

Szczere zdziwienie matki zachwyciło internautów. I wcale nas to nie dziwi.

Zobacz również: 4 sposoby na odgadnięcie płci dziecka

Komentarze (2)

Ocena: 4.5 / 5
czarująca (Ocena: 5) 21.06.2017 11:30
zabawne. ale jak jest taka emocjonalna to ciekawe co będzie jak nie będzie mogła się ogarnąć po tym jak zobaczy że waga nie spada tak łatwo jak to się wydaje :D dobrze jak się zaopatrzy w jakieś naturalne tabletki które są skuteczne na metabolizm typu iqacai. bo jak sama będzie walczyć a nie ma na nazwisko lewandowska to malo prawdopodobne żeby jej się udało.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo