31-latka uwiodła 16-latka i... zaszła z nim w ciążę! Teraz przekonuje: „Jesteśmy szczęśliwą rodziną”

Kobieta przekonuje, że nastolatek jest wspaniałym ojcem. Patologia?
31-latka uwiodła 16-latka i... zaszła z nim w ciążę! Teraz przekonuje: „Jesteśmy szczęśliwą rodziną”
źródło: Facebook (facebook.com/jack.fucilenew)
14.06.2017

Poznali się w 2015 roku na Facebooku. Spotkali się, coś zaiskrzyło i zostali parą. Po 7 miesiącach znajomości okazało się, że ona jest w ciąży. 9 miesięcy temu urodził się ich syn. Są szczęśliwą i kochającą się rodziną. Brzmi jak sielanka, ale jest pewien problem - spora różnica wieku i fakt, że kiedy postanowili być razem, on był jeszcze niepełnoletni.

Historia miłości Kathleen Martin i Jacka Fucilego wzbudza skrajne emocje. Ona nazywana jest pedofilką, a wybranek - jej ofiarą. I nie ma w tym nic dziwnego, bo 31-latka sypiająca z 16-latkiem to sytuacja niecodzienna i gorsząca. Ale nie dla nich. Para twierdzi, że są dla siebie stworzeni, a nastolatek świetnie sprawdza się w roli ojca.

Chłopak przy okazji został ojczymem dla dwójki dzieci z poprzedniego związku kobiety. Niewiele starszym od nich.

Zobacz również: Te pary dzieli OGROMNA różnica wieku! Aż żal patrzeć...://www.papilot.pl/milosc/te-pary-dzieli-ogromna-roznica-wieku-az-zal-patrzec,32832,1

 

młodociany ojciec

źródło: Facebook (facebook.com/kathleen.martin.9809672)

Jack jest bardzo dojrzały, jak na swój wiek. Pomimo różnicy wieku układa nam się dobrze. Na początku był w szoku, że tak młodo zostanie ojcem, ale rola taty bardzo mu się spodobała. Ciąża przebiegła bez powikłań. Mój chłopak nie mógł się doczekać, kiedy dziecko wreszcie pojawi się na świecie - 32-latka wyznaje w rozmowie z „The Sun”.

Nastolatek musiał bardzo szybko dojrzeć. Chwilę później miał idealną okazję, żeby się wykazać. Jego starsza partnerka zaczęła rodzić w domu, a karetka nie przyjechała na czas. Chłopak własnoręcznie przyjął poród.

Niektórzy faceci mdleją na porodówce, chociaż nic nie muszą robić. On spisał się fantastycznie - twierdzi.

Zobacz również: Najstarsza panna młoda na świecie? 71-latka poślubiła nastolatka!

młodociany ojciec

źródło: Facebook (facebook.com/jack.fucilenew)

Dziś Jack ma już 18 lat. Jest ojcem 9-miesięcznego synka i ojczymem dla dzieci z poprzedniego związku Kathleen. Starsze ma 13 lat, więc dzieli ich zaledwie 5. Pomimo to kobieta nie może się go nachwalić. - Cała nasza rodzina i wszyscy przyjaciele są pod wrażeniem, że sam przyjął poród. Teraz nie narzeka, kiedy musi przewinąć dziecko i wspaniale radzi sobie z karmieniem go butelką - wyznaje.

Krytycy twierdzą jednak, że nie ma się czym chwalić. Dorosła kobieta, która uwiodła jeszcze dziecko, nie powinna zabierać publicznie głosu. Mówiąc o „szczęśliwej rodzinie” 32-latka daje do zrozumienia, że romans z nastolatkiem to nic złego.

Myślicie, że zostaną razem na zawsze?

Zobacz również: Duża różnica wieku w związku, a seks

młodociany ojciec

źródło: Facebook (facebook.com/jack.fucilenew)

Jack z synkiem

młodociany ojciec

źródło: Facebook (facebook.com/jack.fucilenew)

Szczęśliwa rodzina

Komentarze (17)

Ocena: 4.82 / 5
matka Polka (Ocena: 5) 20.06.2017 08:44
O co Wam chodzi? To tylko 15 lat różnicy. Ja też mam młodszego męża i jesteśmy razem już 40 lat, mamy dzieci, a i tak wszyscy myślą, ze On jest starszy ode mnie:) A jak facet jeszcze starszy od dziewczyny z nią się zadaje to Wam pasuje? Jesteście chorzy!
odpowiedz
Staś (Ocena: 5) 15.06.2017 02:22
Ta kobieta już w pełni dojrzała sprowokowała tego chłopca i skróciła mu pewien etap życia jako nastolatkowi. Ale los bywa niekiedy aż nadto sprawiedliwy i nadejdzie taka chwila, że ten chłopak ją zostawi, by te stracone lata młodości przeżyć już bez niej. Ona go wmanewrowała zbyt szybko w ojcostwo, rodzinę, do której on nie był jeszcze dojrzały psychicznie i emocjonalnie. Nie wróżę im długich lat w szczęściu i miłości.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.06.2017 20:41
Między moimi rodzicami jest 16 lat różnicy... kiedyś taka różnica nie robiła wrażenia na ludziach.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 14.06.2017 13:16
Szkoda, że jak 16-letnia dziewczyna zwiąże się z 31 latkiem, to nikt o tym nie pisze, a ludzie postrzegają raczej 16-latke jako puszczalską, zamiast faceta jako "pedofila". Dla mnie takie związki są chore. Rozumiem jakąś tam różnice w związku dorosłych ludzi(max. 10 lat), bo u nich różnica wieku się bardziej zaciera, ale jak dorosły człowiek rozkocha w sobie nastolatka to najzwyczajniej zabiera mu dzieciństwo.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 14.06.2017 11:55
Nie wiem ja jestem 6 lat starsza od swojego partnera a uklada mi sie z nim lepiej niz z kimkolwiek.. tyle ze tu jest przedzial 20-30 a w ich historii chlopak mial 16 co z doswiadczenia wiem ze wiek gdzie sie duzo mowi a malo robi. Ale szczescia :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo