HORROR! Młody tata pokazuje, co stało się, gdy jego córka ściągnęła sobie pieluchę... (Zdjęcia nie dla wrażliwych)

Dziecięcy kał był dosłownie wszędzie. Masz odwagę to zobaczyć?
HORROR! Młody tata pokazuje, co stało się, gdy jego córka ściągnęła sobie pieluchę... (Zdjęcia nie dla wrażliwych)
źródło: Facebook (facebook.com/Mabphea)
24.05.2017

To jedna z tych historii, kiedy nie do końca wiesz - śmiać się czy może raczej płakać? Pewne jest jednak to, że opowieść tego młodego ojca z godziny na godzinę stała się hitem Internetu. Opublikowany przez niego na Facebooku wpis w krótkim czasie zdobył niemal 100 tysięcy polubień. Już sam opis zdarzenia robi wrażenie, a co dopiero zdjęcia…

Jesse Mab-Phea Hill kilka dni temu opiekował się swoją najmłodszą córką. Kiedy dziewczynka spała - mężczyzna zajął się swoimi sprawami. Po chwili nabrał jednak ochoty na coś słodkiego. Poszukując smakołyków poczuł przerażający fetor, który najwyraźniej wydobywał się z dziecięcej sypialni.

Kiedy dotarł na miejsce - zamarł. Przeczytaj i zobacz na własne oczy, co się tam wydarzyło. To nie jest materiał dla nadwrażliwych osób…

Zobacz również: Trudna historia Wojtka: „Żona okłamywała mnie przez kilka lat. Dowiedziałem się, że wychowuję cudze dziecko”

 

Jesse Mab-Phea Hill

źródło: Facebook (facebook.com/Mabphea)

„Miałem całkiem fajny dzień. Odwiozłem syna do szkoły, poćwiczyłem, wyprowadziłem psy i mogłem się wyluzować w mojej męskiej jaskini, która znajduje się w piwnicy. Miałem cały dom dla siebie, więc zacząłem oglądać filmiki na YouTube. Mayra (żona) była wtedy na zajęciach sportowych, Alessandra (córka) spała w swoim pokoju, a psy były w ogródku. Wtedy nabrałem ochoty na kawałek ciasta czekoladowego. Wchodząc na piętro poczułem odór. Nic nie widziałem. Zamarłem, kiedy zorientowałem się, że fetor pochodzi z wyższego poziomu domu.

Biegłem po schodach krzycząc: nie, nie, nie i tak do samych drzwi pokoju Alesandry. Była tam. Stała w swoim kojcu, zupełnie naga, w dłoni trzymała pieluchę i od stóp do głów była pokryta własną kupą. Nie mówię o małej kupce i niewielkiej plamce. Mówię o ogromnej ilości ludzkich fekaliów pokrywających jej ręce, nogi, twarz i i włosy.

Miałem zamiar zamknąć za sobą drzwi, poczekać na żonę i udawać, że śpię i niczego nie widziałem. Ale wczoraj był meksykański Dzień Matki, więc nie miałem sumienia” - czytamy na Facebooku.

Zobacz również: Trudne wyznanie Mateusza: „Żałuję, że zostałem ojcem”

 

Jesse Mab-Phea Hill

źródło: Facebook (facebook.com/Mabphea)

„Nie widziałem żadnego dobrego sposobu, aby ją wyciągnąć i zabrać do kąpieli. Dlatego otworzyłem tylko bramkę od kojca, żeby sama mogła go opuścić. Wyszła i z uśmiechem na ustach wyciągnęła do mnie swoje ramiona, żeby mnie objąć. Powiedziałem jej, że nie ma mowy. Poszła przed siebie i zeszła schodami na dół. Problem w tym, że łazienka znajduje się gdzie indziej. Dwoma palcami udało mi się ją zawrócić.

Przez całą kąpiel próbowała dotknąć mnie swoimi ubrudzonymi kałem rączkami, a ja krzyczałem jak mała dziewczynka. Po 20 minutach udało mi się usunąć resztki kupy z jej włosów, pupy, stóp i całej reszty. Wtedy przyszedł czas na to, by powrócić do jej pokoju.

Myślałem, że ściągnęła tylko pieluchę i pobrudziła wyłącznie  siebie. W rzeczywistości wszystko było pokryte kałem - wyznaje młody tata.

Zobacz również: Ta matka odebrała dziecku telefon. To, co stało się później, było ogromnym zaskoczeniem

Jesse Mab-Phea Hill

źródło: Facebook (facebook.com/Mabphea)

Do posprzątania pokoju mężczyzna zużył, jak wylicza: 2 rolki papieru toaletowego, 5 ręczników skradzionych z siłowni, butelkę płynu do czyszczenia, duży worek na śmieci do wyrzucenia poplamionych kałem zabawek. Zajęło to 2,5 godziny, a w pomieszczeniu jeszcze długo było czuć specyficzny zapach…

Współczujemy!

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 24.05.2017 23:14
Ale gówniany artykuł.
odpowiedz
Anonim2 (Ocena: 1) 24.05.2017 18:42
Jesteście porąbani! Ojciec zamiast zająć się córką to sobie poszedł. Zrobiła kupę i jej nie przewinął, gdy tego potrzebowała, a taka kupa to też nic miłego dla dziecka! I nawet bał się jej dotknąć?! Bo co?! Bo była ubrudzona kupą?! Chyba nigdy się ją nie zajmował, gdy była mała, skoro nawet chciał czekać na żonę, żeby ona to posprzątała! Istny szczyt!!! Ta strona co raz bardziej schodzi na psy!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2017 12:57
swietny artykul, na takim samym poziomie jak ta strona xD
odpowiedz
Mmmjjk (Ocena: 5) 24.05.2017 06:38
Co za głupota ! Ta mala siedziała w kojcu on musiał ja otworzyć i wyciągnąć wiec jakim Cudem cały pokój był w kupię !? !! Magicznie sama wyszła z kojca a potem wróciła i był zamknięty
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo