SEX-LALKI DLA PEDOFILI: Zabawki imitujące małe dzieci mają zapobiegać gwałtom?

Niektóre z lalek mają twarze wykrzywione od bólu. „Klienci mają różne potrzeby” – tłumaczą producenci.
SEX-LALKI DLA PEDOFILI: Zabawki imitujące małe dzieci mają zapobiegać gwałtom?
http://trottla.net/etop.html
16.08.2016

Na pierwszy rzut oka wyglądają jak prawdziwe, kilkuletnie dzieci. Kokardki we włosach, podkolanówki, tornistry na plecach… Lalki imitujące małych chłopców i dziewczynki to produkt stworzony przez Japończyka, Shin Takagi. Mężczyzna otwarcie przyznaje się do tego, że nieletni pociągają go fizycznie i że odczuwa wobec nich pociąg seksualny.


- Takich jak ja, jest więcej. Dlatego postanowiłem stworzyć sex-lalki, które wyglądają jak małe dzieci. Mają bardzo realistyczny wygląd i ubiór. Niektóre z nich płaczą lub wykrzywiają usta w bólu. Jestem przekonany, że takie seks zabawki zapobiegną gwałtom na prawdziwych dzieciach. Pedofile będą dawali ujście swoim żądzom, nie krzywdząc małych dziewczynek i chłopców. Zaspokoi ich lalka, która wygląda jak dziecko – tłumaczy mężczyzna. Nazywa siebie „artystą” i dodaje, że podczas tworzenia zabawek kierowały nim pobudki etyczne.


Kontrowersyjne sex-lalki wyprodukowała firma Trottla, która sprzedawała je za pośrednictwem stron internetowych dla pedofili. Kilka wysłanych paczek, w tym także w Australii, przechwyciła jednak policja. Władze uznały, że posiadanie takiej lalki jest równoznaczne z seksualnym przestępstwem wymierzonym w dzieci.


Tymczasem w jednym z wywiadów Shin Takagi argumentował: - Nie da się zmienić czyichś upodobań. Pedofile pragną kontaktów intymnych z dziećmi. Jeśli każdy z nich miałby w domu moją lalkę, liczba gwałtów na prawdziwych nieletnich by spadła. Jestem o tym przekonany. To etyczna metoda walki z pedofilią.


Zgadzacie się z nim? Zobaczcie, jak wyglądają stworzone przez niego produkty…


Nowa moda wśród ciężarnych nastolatek: Palą papierosy, żeby niemowlę urodziło się małe. Liczą na łatwiejszy poród...

Shin Takagi

http://trottla.net/etop.html

Shin Takagi

http://trottla.net/etop.html

Shin Takagi

http://trottla.net/etop.html

Shin Takagi

http://trottla.net/etop.html

Shin Takagi

http://trottla.net/etop.html

Komentarze (28)

Ocena: 4.86 / 5
gość (Ocena: 5) 17.08.2016 14:25
od razu monitorować ten sklep i zamykać pedofili jak leci
zobacz odpowiedzi (2)
feriis (Ocena: 5) 17.08.2016 00:17
Można śmiało założyć, że jeśli ktoś kupuje lalkę, to znaczy że nie ma odwagi zrobić tego samego prawdziwemu dziecku. Natomiast prawdziwy pedofil lalki nie kupi, bo nie o to mu chodzi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.08.2016 23:20
Weź pod uwagę ,ze fantazje mogą doprowadzić do realiów ,to sa ludzie psychicznie chorzy ,a marzenia często chcemy zrealizować u nich działa to tak samo .
zobacz odpowiedzi (3)
feriis (Ocena: 5) 16.08.2016 23:15
Te władze niektórych krajów to jednak idioci. Co im przeszkadzają lalki lub rysowane dziewczyny. Przecież to wszystko powinno być w 100 procentach legalne.
odpowiedz
kolega (Ocena: 5) 16.08.2016 20:58
Dziwią mnie aż takie pomyje ze strony komentujących. Wszystko wygląda jak pisane niemal przez jedną osobę. Tak jak zagranie w GTA sprawia, że dajesz ujście żądzy krwi i nie musisz już zabijać na ulicy tak ta lalka sprawi, że pedofil da ujście swojej żądzy seksualnej bez potrzeby wykorzystywania realnego dziecka. Sytuacja gdzie zwiększy to prawdopodobieństwo przestępstwa jest czysto teoretyczna bo to, że ktoś nie umie oddzielić świata swoich fantazji od rzeczywistości nie bierze się z żadnej gry komputerowej, lalki ani innej rzeczy materialnej. Bierze się to z braku podstawowej cechy niezbędnej do funkcjonowania w społeczeństwie jaką jest samokontrola.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo