Spróbuj się nie rozkleić... 3-miesięczna dziewczynka PIERWSZY RAZ słyszy swoją mamę!

Zobacz jej niesamowitą reakcję. Coś pięknego.
Spróbuj się nie rozkleić... 3-miesięczna dziewczynka PIERWSZY RAZ słyszy swoją mamę!
fot. zrzut ekranu YouTube / Caters Clips
28.07.2016

Przy takich nagraniach emocje aż nami targają. Z jednej strony chce nam się śmiać, ale z drugiej - natychmiast pojawiają się łzy wzruszenia. Nic w tym dziwnego, bo główną bohaterką jest maleńka dziewczynka, a my jesteśmy świadkami cudu, który będzie miał wpływ na całe jej dalsze życie. Ten krótki filmik to niekwestionowany przebój ostatnich dni. To po prostu trzeba zobaczyć!

3-miesięczna Annabelle Lawrence ze Stanów Zjednoczonych urodziła się całkowicie głucha. Niesłyszące dziecko od początku życia było pozbawione bodźców dźwiękowych. Z racji wieku najprawdopodobniej nie zdawała sobie z tego sprawy. Kiedy jednak wreszcie mogła coś usłyszeć - wszystko się zmieniło.

Dziewczynce założono dwa maleńkie aparaty słuchowe. Jej reakcja jest niesamowita.

Zobacz również: Dlaczego ten noworodek ma NAMALOWANE BRWI?! (Sprawdź, zanim skrytykujesz)

 

niesłyszące dziecko

fot. zrzut ekranu YouTube / Caters Clips

W tak młodym wieku trudno zapanować nad emocjami, więc w tym przypadku mamy do czynienia z całkowicie szczerą i naturalną reakcją. Po 3 miesiącach życia dziecko pierwszy raz mogło usłyszeć głos swojej mamy

 

niesłyszące dziecko

fot. zrzut ekranu YouTube / Caters Clips

Na twarzy dziewczynki maluje się zaskoczenie, odrobina strachu, ale także ekscytacja i radość. Dziecko ze wszystkich sił koncentruje się na zupełnie nowym bodźcu. Nasłuchuje, a jej miny świadczą o tym, że aparaty słuchowe spełniły swoje zadanie.

 

niesłyszące dziecko

fot. zrzut ekranu YouTube / Caters Clips

Wzruszona mama przestraszyła się, kiedy zobaczyła na buźce dziecka grymas. Obecna na miejscu lekarka stwierdziła, że to całkowicie normalna i dobra reakcja. Mała Annabelle ma teraz szansę na prawidłowy rozwój. Zobacz całe nagranie!

Zobacz również: Mów głośniej, bo nie słyszę

Komentarze (11)

Ocena: 4.27 / 5
gość (Ocena: 5) 01.08.2016 18:39
Dziecko jak dziecko nie ma nad czym sie rozczulac.
odpowiedz
F. (Ocena: 5) 31.07.2016 23:24
Ale znieczulica na tym świecie panuje. Jak można w ogóle mieć takie zdanie o dzieciach. Z takimi pogladami isc przez życie, że cytuje " takie małe coś nie ma świadomosci ". Albo, że " małe bachory sa uposledzone". A jesli chodzi o filmik to bardzo mi sie podobal a dziecko jest slodkie i ma duze ladne oczka. Dzieki temu aparatowi bedzie mialo w zyciu latwiej. Szkoda ze to ono urodzilo sie gluche a nie wy piz.dy dworskie.
odpowiedz
Mama (Ocena: 5) 29.07.2016 13:11
a mnie to wzruszyło... może dlatego, że moje dziecko nosi aparat słuchowy... Dlatego, że wiem co to znaczy radość z każdego nowego usłyszanego przez Niego dźwięku, każdego wypowiedzianego słowa. Wiem co to znaczy strach, że Jego słuch może się pogorszyć i wiara, że zawsze może być lepiej.. Jestem wdzięczna Bogu, że to tylko jedno uszko. Gratuluję wszystkim (nie tylko tym zmagającym się z niedosłuchem) Rodzinom co musieli pokonać ból i którzy musieli rozumieć i uwierzyć w to, że da się pokonać każdą barierę, Życzę Wam dużo spokoju i pogody ducha i siły do tego, by móc ignorować takie komentarze jak te tutaj. Wszystkiego dobrego dla Was... Dla tych "nieczułych" też... cieszę się razem z Wami, że żaden problem tego podłoża Was nie dotyka i niech tak zostanie, bo sądzę, że nie dalibyście rady mając takie podejście.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.07.2016 19:16
Piz...y z was!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.07.2016 10:04
Nie rusza mnie to nie w tym nic wzruszajacego. Nie interesuja mnie cudze dzieci.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo