Rodzice uprawiali seks w parku. Z córką na jednym kocu!

Policja już poszukuje dewiantów. Dzięki temu nagraniu stali się gwiazdami Internetu.
Rodzice uprawiali seks w parku. Z córką na jednym kocu!
fot. zrzut ekranu liveleak.com
15.06.2016

Kiedy człowiekowi wydaje się, że widział już wszystko, wtedy zawsze pojawia się ktoś, kto wyprowadza nas z błędu. Szkoda tylko, że tym razem kosztem niewinnego dziecka. Media z całego świata żyją dziś tym, co wydarzyło się w malowniczym portugalskim parku. Niestety, nie o przyrodę o klimat tym razem chodzi, ale o to, do czego są zdolni niektórzy ludzie.

A może lepiej powiedzieć - dewianci? Trudno inaczej nazwać współżycie ze sobą w miejscu publicznym i do tego jeszcze z córką na jednym kocu.

Szokujące nagranie wykonane przez anonimowego internautę szybko obiegło Sieć. I naprawdę nie ma się czemu dziwić. Chyba nie tak powinni zachowywać się dojrzali rodzice.

Zobacz również: Przyłapał parę na seksie w samochodzie. Po tej relacji przestaniesz o tym fantazjować!

 

seks w miejscu publicznym

fot. zrzut ekranu liveleak.com

Wszystko wskazuje na to, że bohaterami filmu jest małżeństwo w wieku 35-40 lat. Para wybrała się nad rzekę razem ze swoją kilkuletnią córką. Rodzinny piknik nie przypominał jednak tego, co powinien. Zamiast biegania po trawie, jedzenia kanapek i grania w badmintona - mała dziewczynka odpoczywała u boku wyraźnie podnieconych rodziców.

Cała trójka wypoczywa na jednym kocu. Tata leży na plecach, a ubrana w górę od bikini matka siada na nim okrakiem. Jest wyraźnie zadowolona i podekscytowana. Tuż obok wypoczywa ich dziecko.

Dojrzała kobieta zaczyna się wiercić i wykonywać ruchy frykcyjne.

 

seks w miejscu publicznym

fot. zrzut ekranu liveleak.com

Można to sobie tłumaczyć w różny sposób, ale sprawa wydaje się oczywista. Okryta ręcznikiem kobieta w tym momencie współżyje ze swoim mężem. W tym czasie dziecko jak gdyby nigdy nic z nimi rozmawia, a matka nawet głaszcze dziewczynkę po głowie.

Całe nagranie trwa aż 11 minut, ale trudno patrzeć na to spokojnie przez tak długi czas. Zobacz krótki fragment, który nie pozostawia wątpliwości, co wydarzyło się w portugalskim parku.

Tamtejsza policja jest na etapie poszukiwania wulgarnej pary.

Zobacz również: 6 MIEJSC PUBLICZNYCH, W KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE UPRAWIAĆ SEKSU ZE WZGLĘDÓW ZDROWOTNYCH

 

Komentarze (22)

Ocena: 4.36 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2016 09:53
Na dłuższym nagraniu dostępnym w sieci widać, że matka ma dół od bikini pod ręcznikiem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2016 07:37
Przecież to dziecko nie jest już niemowlęciem... Musi się czuć potwornie. Upokorzone, zawstydzone, zaproszone do oglądania show, w którym nie powinno brać udziału. Dla mnie to po prostu obleśne i egoistyczne. Na szczęscie moi rodzice nigdy nie robili tego nawet w pokoju, w którym byłam. Przynajmniej teraz mam zdrowe podejście do tematu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2016 21:07
HAHAHAHA! :D Fajnie :DD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2016 19:19
biedne dziecko:/ wy ludzie którzy nie widzicie w tym nic złego czy obrzydliwego - naprawdę chcielibyście, żeby rodzice się d*mali tuz obok was, na tym samym kocyku? tak jak ktoś już napisał, człowiek to podobno istota rozumna, więc ludzie w niektórych sytuacjach powinni panować nad popędem, bo są w miejscu publicznym, DZIECKO OBOK NICH! więc można czasem pomyśleć zamiast bezmyślnie kopulować przy ludziach.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2016 18:04
To jest chore. Człowiek jest istotą rozumną i powinien mieć coś takiego jak poczucie wstydu. Psy się dymają na ulicy ale ludzie?! Przy dziecku ?! Na prawdę nie widzicie w tym nic strasznego że córka jest świadkiem wkładania penisa do pochwy ?! W jakich wy się domach wychowaliście że jęki, stęki, widok uprawiających seks ludzi (rodziców!) nie powoduje u was zawstydzenia? Co innego przyłapanie a co innego uczestniczenie w tym akcie. Bo to dziecko w tym uczestniczyło!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo