6-letnia Bella Rose wykonuje profesjonalny makijaż. TO NORMALNE?

Bella Rose to kilkulatka, która poruszyła internetowe społeczeństwo. Czy jej umiejętności są w tym wieku normalne?
6-letnia Bella Rose wykonuje profesjonalny makijaż. TO NORMALNE?
https://www.instagram.com/emily._.louise/
10.06.2016

Emily Louise to australijska makijażystka, której tutoriale można obejrzeć na YouTubie. Dziewczyna ma także konto na Instagramie. Zdjęcia obrazujące efekty jej pracy robią furorę. Emily z pewnością jest bardzo utalentowana, jej tutoriale charakteryzuje profesjonalizm, ale nie są to jedyne rzeczy wyróżniające młodą dziewczynę pośród innych makijażystek. O Emily Louise zrobiło się naprawdę głośno, gdy u jej boku pojawiła się śliczna siostra Bella Rose.

Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby 6-latka nie pozowała w pełnym makijażu i nie posługiwała się zręcznie wszystkimi przyrządami do make-up`u. Pod klipem, w którym występuje Bella Rose, od razu pojawiły się głosy zachwytu, ale i krytyki. Co tak zbulwersowało internautów? W końcu wszystkie małe dziewczynki bawią się w dorosłe kobiety i podkradają kosmetyki swoim mamom...

Zobacz także: EXCLUSIVE: 3-letnia modnisia

Bella Rose

https://www.instagram.com/emily._.louise/

Bella Rose w pełnym makijażu.

Bella Rose

https://www.instagram.com/emily._.louise/

To tylko zabawa?

W przypadku Belli Rose trudno mówić o przypadkowej zabawie. W jednym z klipów widać jak kolejno nakłada na swoją twarz warstwy makijażu, włącznie z podkładem, rozświetlaczem czy różem. Dziewczynka dobrze wie, które partie twarzy powinna rozświetlić i przykleja sobie nawet sztuczne rzęsy. Czy 6-letnie dziecko, które potrafi konturować twarz, to normalny widok? Co prawda jej ruchom daleko do profesjonalizmu, ale są zaskakująco sprawne. 

Bella Rose

https://www.instagram.com/emily._.louise/

`Mój Boże, przestańcie rujnować twarz tej małej dziewczynki. Ona będzie miała koszmarną skórę w przyszłości, jeśli nie przestaniecie` - dodaje kolejna zbulwersowana internautka.

`Nie uważam, że to jest dobre. W przyszłości ona nie będzie przekonana do opuszczenia domu bez makijażu. Jej biedna, mała twarz będzie zrujnowana. Możecie mnie za to znienawidzić, ale ona kiedyś stanie się jednym ze sposobów na rozrywkę Waszych facetów` - ostro wypowiada się jedna z komentatorek.

Bella Rose

https://www.instagram.com/emily._.louise/

`Ona wykonała makijaż wspaniale, ale szczerze powiedziawszy, dlaczego robi go w takim wieku… Mam nadzieję, że jej skóra nadal będzie piękna, kiedy ona dorośnie. Zabawa makijażem jest w porządku. Sama robiłam podobnie w jej wieku, ale pacykowanie całej twarzy tym wszystkim…? Mam nadzieję, że ona wie również, jak prawidłowo zmyć makijaż` - zastanawia się kolejna.

A Wy co myslicie? To tylko niewinna zabawa?

Zobacz także: `Dzieci-zombie`, czyli jak wygląda maluch zahipnotyzowany przez telewizję? [ZDJĘCIA]

 

Bella Rose

https://www.instagram.com/emily._.louise/

Przypadek Belli Rose to kontynuacja nowej mody praktykowanej przez rodziców

W mediach coraz częściej mówi i pisze się o uprzedmiotowieniu i seksualizacji dzieci. Głośno było o amerykańskim programie, w którym matki przygotowywały swoje kilkuletnie córki do wyborów Miss. Małe dziewczynki były poddawane takim zabiegom, jak depilacja, koloryzacja włosów czy opalanie w solarium.

Przypadek Belli Rose nie jest tak drastyczny, ale pokazuje, że rodzice coraz częściej nie widzą nic niewłaściwego ani niebezpiecznego we wprowadzaniu swoich dzieci w świat dorosłych. Kult piękna ciała wpajany małym dziewczynkom w przyszłości może zaowocować poważnymi zaburzeniami. 

Jak zareagowali internauci na pokaz Belli Rose?

Zobacz także: MODNE DZIECIAKI i ich „dorosłe” stylizacje (Rodzice poszli o krok za daleko?)

Bella Rose

https://www.instagram.com/emily._.louise/

Internauci komentują...

`Chciałabym, aby mój makijaż wyglądał choć w połowie tak dobrze jak u tej małej dziewczynki` - zdradza jedna z kobiet.

`Słodka nawet bez makijażu` - zachwyca się kolejna.

`Będziesz jedną z niesamowitych, utalentowanych makijażystek-artystek, wystarczająco wcześnie, kochanie. Tymczasem jednak może powinnaś poprosić mamę, żebyś mogła wyjść na zewnątrz i pobawić się` - nie brakuje głosów krytyki.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
lema (Ocena: 5) 17.06.2016 20:48
widać, że to jej hobby, nie potepiam, nie oceniam, mam nadzieję, że będzie dobrą makijazystką i pociągni8ę kariwe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.06.2016 20:48
Wygląda obrzydliwie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2016 16:07
To urocze :-) Nie doszukujmy się tak już we wszystkim zgorszenia...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo