Młoda mama nie wytrzymała i... tryska mlekiem z piersi na swoich współpracowników!

Ukraince nie pozwolono na przerwę i nakarmienie dziecka. Zobacz nagranie.
Młoda mama nie wytrzymała i... tryska mlekiem z piersi na swoich współpracowników!
fot. zrzut ekranu YouTube / NEW-HOT-VIRAL
16.02.2016

Statystycznie coraz mniej kobiet karmi piersią. Nie za bardzo przejmujemy się zaleceniami lekarzy, którzy twierdzą, że nie ma nic lepszego od naturalnego pokarmu. Nawet jeśli nie ma żadnych przeciwskazań, coraz częściej wybieramy butelkę i mleko w proszku. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo nie musimy przestrzegać rygorystycznej diety i stronić od używek, a na dodatek nie musimy być na każde zawołanie dziecka.

Nie bez znaczenia jest również uciążliwość laktacji. Nabrzmiałe i obolałe piersi, niekontrolowane wycieki, nadmiar pokarmu – karmiące mamy nawet nie udają, że to czysta przyjemność i sielanka. Pogodzenie pracy zawodowej z wychowywaniem maleństwa może okazać się bardzo frustrujące. To nagranie jest na to najlepszym dowodem.

Bohaterka filmu nie wytrzymała i zaczęła... tryskać mlekiem pod nogi współpracowników. Dlaczego?

 

laktacja

fot. zrzut ekranu YouTube / NEW-HOT-VIRAL

Nagranie pojawiło się w Sieci kilka dni temu. Najprawdopodobniej zostało zarejestrowane na Ukrainie w czasie dorocznego spotkania sędziów lub pracowników kancelarii prawniczej. Wielogodzinna narada okazała się zbyt wymagająca dla młodej mamy, która wróciła do pracy, choć wciąż karmi swoje dziecko piersią.

Wyraźnie zdenerwowana kobieta w emocjonalnym tonie prosi swoich współpracowników o zarządzenie przerwy. Najwyraźniej wzmożona laktacja dawała się we znaki, co wcale nie dziwi – z opisu filmu dowiadujemy się, że spotkanie trwało już 14 godzin i nic nie zapowiadało, by miało się za chwilę skończyć.

Sfrustrowana bohaterka w pewnym momencie wyciąga pierś i w obecności mężczyzn zaczyna upuszczać z niej pokarm. Przesadziła?

laktacja

fot. zrzut ekranu YouTube / NEW-HOT-VIRAL

Niezwykły incydent w czasie konferencji. Zingorowana przez współpracowników kobieta po 14 godzinach spotkania zaczyna wyciskać z piersi mleko.

 

Komentarze (19)

Ocena: 4.68 / 5
żenada (Ocena: 5) 18.02.2016 12:53
co za idiotyzm..... zero szanowania się.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2016 08:21
kuzwa :D mogla wyjsc do lazienki i juz :D nie wierze ze przez te 14 h nikt ani razu nie wyszedl do łazienki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2016 21:05
Trochę naciągana ta historia. 14 godzin siedziała tam z dzieckiem ? Że nagle chciała je nakarmić? Pewnie kolejna nawiedzona....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2016 18:36
debilka
odpowiedz
Ewa (Ocena: 5) 16.02.2016 18:30
Chyba nikt jej tam do krzesła nie przywiazal?! Kompletny brak kultury! Jak się komus do ubikacji chciało to tez nie puszczali tylko robił na podłogę? Mogła chyba pojsc do lazienki i odciągnąć pokarm jak juz koniecznie musi pracować.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo