Ludzie wydali wyrok: Pedofil! A on tylko pokazał, jak kąpie się z córką...

Widzisz w tym coś niestosownego?
Ludzie wydali wyrok: Pedofil! A on tylko pokazał, jak kąpie się z córką...
fot. zrzut ekranu Facebook / Torben Chris
20.12.2015

Nagość, choć wszechobecna, wciąż potrafi być tematem tabu. Zwłaszcza, kiedy pojawia się w kontekście dzieci. Przekonał się o tym pewien duński komik, który opublikował na Facebooku zdjęcie ze swoją pociechą. Torben Chris leży nagi w wannie, a między nogami znajduje się jego 2-letnia córka. Widok niecodzienny, ale doszukiwanie się w tym obrazku czegoś zdrożnego, można uznać za nieuprawnione.

A jednak, mężczyzna został publicznie oskarżony o pedofilię. Zdaniem komentatorów dorosła osoba nigdy nie powinna pokazywać się nago dziecku, a tym bardziej nawiązywać wtedy bliski kontakt fizyczny. To chore, szkodliwe i dwuznaczne. Torben z miejsca stał się najgorszym ojcem świata, a szczególnie mocno skrytykowali go inni rodzice.

Co na to sam zainteresowany? Nie rozumie oburzenia i tłumaczy, że regularnie kąpie się ze swoją córką.

 

kąpiel z dzieckiem

fot. zrzut ekranu Facebook / Torben Chris

Zdjęcie w krótkim czasie zyskało 60 tysięcy polubień na Facebooku. Zostało także kilka tysięcy razy udostępnione na tablicach innych użytkowników. Poza słowami oburzenia – pojawiły się także bardzo pozytywne odpowiedzi.

„Amen! Poszłabym nawet o krok dalej i powiedziała, jako matka – rodzice, musicie kąpać się ze swoimi dziećmi. One powinny zdawać sobie sprawę z tego, jak wygląda nagie ciało. Takie prawdziwe, a nie wyretuszowane w gazecie. Dzięki temu dowiadują się, czym różni się tata od mamy oraz jak zmienia się nasz wygląd z wiekiem” - napisała jedna z internautek.

A Ty po której jesteś stronie?

 

kąpiel z dzieckiem

fot. zrzut ekranu Facebook / Torben Chris

„Dowiedziałem się, że za coś takiego powinienem zostać oskarżony o czyn pedofilski. Tylko dlatego, że kąpię się ze swoją 2-letnią córką.  Słuchajcie, dorośli i dzieci mogą być nago. Także w swojej obecności. Nie ma nic złego w tym, że ojciec myje pupę swojej córki, kiedy jest jeszcze małą dziewczynką. To niesprawiedliwe, że mnie się tego zabrania, a jeśli zrobi to jej mama – wszystkim wydaje się to wspaniałe. Gdybyśmy nie mieli widywać się nago, pewnie rodzilibyśmy się od razu ubrani. Dzielenie nagości z dzieckiem nie jest obrzydliwe, ale naturalne. Jeśli ojciec kąpie się ze swoją córką – to nie pedofilia, ale chwila bliskości i frajdy” - pisze komik.

Dlaczego w ogóle zdecydował się upublicznić tak intymne zdjęcie? Poprosili go o to fani, których także oskarżono o „nieprawidłowe” relacje ze swoimi dziećmi. Komik wspomina m.in. historię mężczyzny, który został nazwany pedofilem, bo dodał na Facebooka zdjęcie... warkocza swojej córki.

 

Komentarze (49)

Ocena: 4.63 / 5
gość (Ocena: 2) 07.05.2018 15:35
Cholerni pedofile. . .przydałaby sie szubienica
odpowiedz
EWIK (Ocena: 5) 28.12.2015 17:51
Niestosowne jest wrzucanie do internetu zdjęć z kąpieli. Poważnie? Tym też muszą się chwalić?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2015 23:14
tak wychowuje się dzieci świadome swojego ciała i bez kompleksów, które na widok pierwszej miesiączki nie pomyślą że właśnie umierają.
odpowiedz
Dziwna ja (Ocena: 5) 21.12.2015 22:24
Nic dziwnego. Ja jako kobieta kąpiel biore czasami z moim rocznym synkiem,i nie widze w tym nic dziwnego.
odpowiedz
Ja (Ocena: 5) 21.12.2015 22:11
dla mnie to zboczone .. biedne dziecko bedzie mialo spaczony umysł a w przedzkolu powie widziałam taty ptaszka albo kąpie się z tata w wannie .. to chore,,
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo